Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

yüz bin bütçe ile audi a3 mü audi a4 mü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı beko3441 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın üye kardeşlerim verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.Şu ani modeller bmw 116 audi a3 ve mercedes a amg üç model arasındayız birde dizel almakmı daha mantıklı yoksa benzinli alıp lpg taktırmakmıdır.
    yeni teknoloji benzinli araçlar artık çook çook yüksek yakıt tüketmiyor. Yıllık yapacağınız kilometreyi ve kullanacağınız zaman ı yaklaşık olarak hesaplayın duruma göre bakın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cb500f
    Audi ve vw nin otomatiginde sorun cikabiliyor. Sikayetvar.com a bir bak derim
    Yeni modellerinde hem a3 hem golf te senziman sorunu yasayan 2 tanidigim oldu.

Saygı değer kardeşlerim verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim

Sayın üye kardeşlerim verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.Şu ani modeller bmw 116 audi a3 ve mercedes a amg üç model arasındayız birde dizel almakmı daha mantıklı yoksa benzinli alıp lpg taktırmakmıdır.
    Saydiginiz modellere o parayi vermeyin. Cunku ayni siniftaki diger markalardan cok da farklari yok. Hatta diger markalarda daha konforlu ve donanimli secenekler mevcut.

Lpg isine gelince. Hic birine taktiramazsiniz. TSI motorlar zaten uyumlu degil. Lpdi denen sivi sistemler var ama tasarruf orani cok dusuk. Bmw icin isinma problemi nedeniyle lpg ye uygun degil. Mercedes icin de benzer durum var. Uyumlu kitler var ancak sasi ve motor numarasina gore takiliyor. Fiyat da 4bin eurolar. O parayi amorti edene kadar benzinde binin daha iyi

cevaplar icin teşekkür ederim. Arkadaşlar 120 bin ile 140 bin arasında çok iyi araclar var bakıyorum 3 seriside var. Bu arada araclarda kabul edilen boya ve tramer kaydi nedir yani 2.elde alirken ne kadar olmasi normaldir. Sunrooflu arac bakıyorum su aralar. Tabi peder bey bazen çıldırıp dacianin jipini aliyimm mi diyor sifirini. Bizde var 3008 2017 model ondan sonra captiva ve dacia beni kesmes diye dusunuyorum. Ah ah para olsada dodge ram alsak tabi bu arada kurbandan sonra fiyatlar dusermi nedersiniz

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    cevaplar icin teşekkür ederim. Arkadaşlar 120 bin ile 140 bin arasında çok iyi araclar var bakıyorum 3 seriside var. Bu arada araclarda kabul edilen boya ve tramer kaydi nedir yani 2.elde alirken ne kadar olmasi normaldir. Sunrooflu arac bakıyorum su aralar. Tabi peder bey bazen çıldırıp dacianin jipini aliyimm mi diyor sifirini. Bizde var 3008 2017 model ondan sonra captiva ve dacia beni kesmes diye dusunuyorum. Ah ah para olsada dodge ram alsak tabi bu arada kurbandan sonra fiyatlar dusermi nedersiniz
    Kurban bayramı çıkışı tam tersi artacağını düşünüyorum dolarla beraber...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

teşekkür ederim cevap için jimi hendrix kardeşim

Motosikleti
    N/A
    Madem 2 haftadır araba konusu dönüyor 2 hafta önce kazadan ötürü perte çıkan 2011 model jettam vardı ve bundan daha düşük segment araba olmamak kaydı ile bende araba bakmaktayım hasar kayıtlı araba istemiyorum kmde max 150bin manuel dizel bir araba ne alabilirim bütçem 75 bin lira arabasına göre üzerine 10-15 bin lira opsiyonum var. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Not: reno opel marka araba istemiyorum

Hasar kaydi miktar olarak onemli degil. O miktarin neye ait oldugu onemli.

Ayiyorum bir far 10bin tl dir. Kazada sadece far kirilmistir ama 10bin tl lik hasar cok gorunebilir. Ote yandan adam adam sol kapidan darbe almistir ama duzeltme tutari fardan ucuzdur.

Bu nedenle hangi parcalarin boya, onarim,degisim gordugu daha onemli.

arkadaşlar rakam 120 lere çıkınca suvmu alsam demeye başladım sizce a 180 amg mi bmw 1 m spormu a3 slinimi yoksa suvmu almak mantıkli.Babamdaki 3008 le bendeki kurye aynı yakıyor sonuçta.Karar veremedim şimdi.Amacım prestij ve kullanışlı olması

Bmw 1 serisi al, suv zaten sevmiyorum o yüzden önermeyeceğim tamamen şahsi :D piyasa ne durumda bilmiyorum ama prestij meseleyse jaguar lara da göz atılabilinir

Bu saydiginiz modellerin hic biri size prem hissi yasatmaz. Alirsaniz sadece cevrenize soylerken marka adi zikretmis olursunuz. Ama o markanin sunmus oldugu kaliteyi maalesef bu mideller ile yakalayamazsiniz.

Alıntı viperking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu saydiginiz modellerin hic biri size prem hissi yasatmaz. Alirsaniz sadece cevrenize soylerken marka adi zikretmis olursunuz. Ama o markanin sunmus oldugu kaliteyi maalesef bu mideller ile yakalayamazsiniz.
    adam haklı, ya biraz daha eski model bakacaksınız ki pek tavsiye edeceğimi sanmıyorum ya da başka markalara yönelin mesela opel insignia gayet lüks ve üstün bir araç

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    120 ye bunların eskisi ve 150000 km devirmiş olanlarını alırsınız ancak. Ağır hasar kayıtlı da olabilir dikkat edin.

120 130 bin bandinda 2012 civari Mercedes W204 makyajli kasa C180 bulabilirsiniz.
    Hatta bu yillarda C180 in bazi modelleri 5G Tronic ve Kompressor olarak geldi. LPG ye cok uygun. Ama 1.6 CGI 7 gtronic ler turbodur ve lpg takamazsiniz.

sevgili üye kardeşlerim verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim.Arkadaşlar bmw 118i 2016 model ve bmw 116i 2014 model ve a3 2014 model 1.6 tdı seçenekler bunlar.Benzinli alıp lpg mi taktırmalı yoksa dizelmi daha idir.Buarada 118i diyor fakat 1.5 motor var arabada.Bmw 2016 118 i ile bmw 2014 116 i arasında çok fark varmıdır farlar ve motor hacmi dışında

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:32 ----------

arkadaşlar 2016 118i joyplus 2015 118ijoyplus arasında fark varmıdır yıl farkı dışında?Son olarakta bmw 118i joyplus ile one edition arasındaki farklar nelerdir ?

arkadaşlar sizce hyundai tuscon 1.6 t-gdi 2015 elit plus lpg li almakmi daha iyi olur yoksa 2014 bmw 116d veya 2016 118i.Hangisi daha prestijli dir. butcem 120.000 tl

Audi A3 2019'da yeni kasa ile gelecek : https://www.yeniarabafiyati.com/2019...kler-ve-fiyat/

Biraz daha bekleyip değerlendirmekte fayda var !

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Ne oldu araç işi ? Neye kara kılındı veya alındı ? Yoksa hala arayış devam mı ?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)