Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

yüz bin bütçe ile audi a3 mü audi a4 mü

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar iyi günler,ben kocaelinde oturuyorum ve dizel araba bakıyorum yaşım 30 sizce 20111-2012-2013 audi a4 mü yoksa yine aynı yıllar arasında a3 mü almak daha mantıklı.Gönül a4 te fakat peder bey takmış a3 sportbacklere sizin düşüncelerinizi merak ediyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF150
    Ford mondeo ya ne dersin. 2013 te 2,0 dizelleri 163 hp oldu. A4 sürmedim ama a6 sürdüm ve mondeo da sürdüm konfor olarak mondeo ve a6 bana birbirine yakın geldi. Bence mondeo ları da bi araştır belki hoşuna gider

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    A4 fotokopi kağıdı değilmiydi yaw?
    25 . Arabasını yeni satmış biri olarak A4 derim başka bişey demem. Tabi iki seçenek olduğundan durum bu. Yoksa çok şey derim tabi. En son arabam C4 picassoydu. Araba dersek haksızlık ederiz ona.
    GT250rAlanya bunu beğendi.

Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A4 fotokopi kağıdı değilmiydi yaw?
    25 . Arabasını yeni satmış biri olarak A4 derim başka bişey demem. Tabi iki seçenek olduğundan durum bu. Yoksa çok şey derim tabi. En son arabam C4 picassoydu. Araba dersek haksızlık ederiz ona.
    konu dışı olacak ama birşey sorsam,

25 tane araba neden alıp-sattınız, özel bir sebebi yok ise ? Çok merak ediyorum bu tarz insanları, hep anlatırlar şu kadar araba aldım sattım diye ama sebebini hiç sormak aklıma gelmedi. Hazır bulmuşken sorayım bari.

bu arada arkadaşın sorusuna cevap verecek olursam audi audi'dir

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Amerika'ya geçici süre gele gelenler ikinci elleri ucuz olduğu için balıklama atlıyorlar Audilere, yapmayın etmeyin dememize rağmen. Genelde pişman oluyorlar sonunda. Bir sene sonra aldığı fiyatın üçte ikisine satamadan geri dönen gördüm. O arada yaptığı masraf ta cabası.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boşverin emekli memur arabasını daha ateşli bir şeyler alın

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Benim tercihim A4 olurdu.

sevgili üye kardeşlerim verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Su anki arabam ford tourneo courier. Ticari olmasından dolayı heryil muaneye girmek yordu vergiside pahali. birazcık geri kafalılık olacak ama ticari olunca arac dikkat çekmiyor. Al benisi guzel olan bir arac bakıyorum. A4 alsam s line parçaları taktiririm yil içerisinde. 100,000 e dizel 1,6 veya 2,0 araba bakmaktayim. Bu arada 2.el captivalar nasil veya 2006 2.7 dizel range rover almakta aklima geliyor ama vergi durumu iste. onerilerinizi bekliyorum 😀

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Artık dizel ile benzin arasında ciddi bir fark kalmadı. Yeni nesil benzin motorlar da dizeller kadar yakıyorlar. O yüzden artık kendinizi dizel az yakar düsüncesi ile şartlamayın.

Bütçe biraz daha artarsa 130-140'lara 2014-15 3.20'ler mevcut.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    albeni istiyorsan al sana albeni

Alıntı qqferit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ford mondeo ya ne dersin. 2013 te 2,0 dizelleri 163 hp oldu. A4 sürmedim ama a6 sürdüm ve mondeo da sürdüm konfor olarak mondeo ve a6 bana birbirine yakın geldi. Bence mondeo ları da bi araştır belki hoşuna gider
    Katılıyorum 2.0 dizel ford mondeo konforu,gidişi,yola oturması baya iyi.

Bmw 320d ye ne dersin ?

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı zapalka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu dışı olacak ama birşey sorsam,

25 tane araba neden alıp-sattınız, özel bir sebebi yok ise ? Çok merak ediyorum bu tarz insanları, hep anlatırlar şu kadar araba aldım sattım diye ama sebebini hiç sormak aklıma gelmedi. Hazır bulmuşken sorayım bari.

bu arada arkadaşın sorusuna cevap verecek olursam audi audi'dir
    Sahibi okarak ilk motosikletimi 93 de ilk arabamı da 97 de aldım. Sonra az daha koy ybr al mantığıyla ;) az daha koyup model yükselttim. Sonra bi daha bida. Bi araba bi motosiklet derken motosiklet sayısıda o sayıya yaklaştı.
    Ama soru şu neden?
    Sanırım zevk meselesi,merak,hobi diyerek geçiştireceğim yaptığım aptallığı.
    Zamanında iyi bir arabam ve motosikletim varken kaşınmayıp yenilerine yönelmeseydim,ileriyi görseydim,karşıma çıkan fırsatları elimin tersiyle itmeseydim şimdi apartmanım vardı. Abartmıyorum vardı.
    Şu kadarını söyleyeyim 2003 yılında pendik sahilde 15 bin istenen evi almayıp 17500 e doblo alan ben,muallşm köyle 20 bine arsa alıp şimdi 1,5 milyona satmayan yine ben,bütün bu aptallıkları yapn ben.
    Ne yapıcam arsayı patates soğan mı ekicem bak arabaya biniyor geziyorum işimi görünüyorum arsa ne işime yarayacak diyen ben bu günleri birazcık öngörseydim vaa geçtim bir değil iki apartmanım vardı.
    İster inanın ister inanmayın ama gerçek bu. Siz bu hatalara düşmeyin
    Yatırım yapın.
    Şu söz çok güzel...
    İhtiyacınız olmayan şeyleri almaya devam ederseniz,gün gelir ihtiyacınız olan bişeyi satmak zorunda kalırsınız.
    Aynen evime eşya almak için geçen hafta aracımı satan ve yaya kalan ben gibi.
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Her ikisi de değil. Dolar al. 2 seneye ev alırsın
    jimi_hendrix ve Akhunturk bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her ikisi de değil. Dolar al. 2 seneye ev alırsın
    katılıyorum.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    100000 tl verip neden dizel alacan ki al benzinli en full modeli paşalar gibi bin gez

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alternatif;

Honda Accord 2.0 Executive 2014-15
    Mazda 6 2.0 Sport 2014-15
    Subaru Legacy 2.0 Elegance 2012

Bu araçlarin hepsi gırtlağa kadar dolu olup,Audi den fazlasi var eksigi yoktur,ayrica Mazda 6 EuroNcap testlerinde guvenlik olarak üst klasmanda bir aractir.

Tavsiyedir
    EmirŞengezer bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    adam premium marka araba istiyor siz halk arabası önermişsiniz.a4 d segmenti araç a3 c segmenti bir araçtır.kalite olarak fark olucak gerçi audi de kalite zaten bir klas üstüdür her segmentte.a4 üst sınıf bir araç ama alt üst demeyelim zevk meselesi diyelim.2013 kasa olan a4 den alabiliyorsanız harika bir araçtır b7 sanırım.aynı yıllar ve parada c serisi ve 318 vs de bakabilirsiniz.bence 4 5 tane model belirleyip a3 a4 318 320 c200 c180 gibi en temiz en yeni model yılı en uygun fiyatlısını seçmek daha mantıklı bence.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam premium marka araba istiyor siz halk arabası önermişsiniz.a4 d segmenti araç a3 c segmenti bir araçtır.kalite olarak fark olucak gerçi audi de kalite zaten bir klas üstüdür her segmentte.a4 üst sınıf bir araç ama alt üst demeyelim zevk meselesi diyelim.2013 kasa olan a4 den alabiliyorsanız harika bir araçtır b7 sanırım.aynı yıllar ve parada c serisi ve 318 vs de bakabilirsiniz.bence 4 5 tane model belirleyip a3 a4 318 320 c200 c180 gibi en temiz en yeni model yılı en uygun fiyatlısını seçmek daha mantıklı bence.
    Önerdigim modellerden Accord´un direksiyonuna diğerlerinin yolcu koltugunda seyahat ettim(Legacy 2009 model olanin)Audi A4 ile(2011model)izmir/bursa arasi seyahat ettim.2013 ara makyajli kasanin yalitim konforu iyileştirilmiş oldugu belirtiliyor,

Kisaca,kullanmadigim binmedigim araç hakkinda yorum yapmam,dolayisiyla gereksiz olur.

Ayrica bu araçlar D segmenti olup,premium plus tir(Mazda6),en azindan bir modelini kullanip veya yolcu koltugunda oturmanizi öneririm.zira sağlikli mukayese olmaz.

Mazda 6 nin muadili Audi A5 veya A6 dir.

Konuya donecek olursak,önerilen modeller tavsiyedir,konu sahibi arkadaş istedigi tercihi yapabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Edit:Bahsettiginiz Halk arabasi olayi için;

Honda civic sedan
    Mazda 3 sedan veya HB
    Subaru imprezza sedan

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

2010-2011 A4 muadili olan ve ayni kasaya sahip,Seat exeo´da dusunulebilir 60-70bin arasi duzgun araclar bulunabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önerdigim modellerden Accord´un direksiyonuna diğerlerinin yolcu koltugunda seyahat ettim(Legacy 2009 model olanin)Audi A4 ile(2011model)izmir/bursa arasi seyahat ettim.2013 ara makyajli kasanin yalitim konforu iyileştirilmiş oldugu belirtiliyor,

Kisaca,kullanmadigim binmedigim araç hakkinda yorum yapmam,dolayisiyla gereksiz olur.

Ayrica bu araçlar D segmenti olup,premium plus tir(Mazda6),en azindan bir modelini kullanip veya yolcu koltugunda oturmanizi öneririm.zira sağlikli mukayese olmaz.

Mazda 6 nin muadili Audi A5 veya A6 dir.

Konuya donecek olursak,önerilen modeller tavsiyedir,konu sahibi arkadaş istedigi tercihi yapabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Edit:Bahsettiginiz Halk arabasi olayi için;

Honda civic sedan
    Mazda 3 sedan veya HB
    Subaru imprezza sedan

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:59 ----------

2010-2011 A4 muadili olan ve ayni kasaya sahip,Seat exeo´da dusunulebilir 60-70bin arasi duzgun araclar bulunabilir.
    pardon da sen baya bir karmışsın segmentleri.mazda 6 mondeo passat a4 320 c serisi diye gider aynı segment arabalırıdır bunlar.mazda 6 a4 320 c serisi segmentinde bir arabadır.a6 veya 520 ona 2 gömlek büyük gelir alakalarıda yoktur.a5 420 grand coupe de a4 ve 320 yi çirkin bulan coupe seven adamlar için çizilmiş arabadır.yani aynı araba bunlar.aynen seat exeo 2013 ama 2010 kasasıyla aynı alt yapıya sahip a4 b6 kasa diye biliyorum onunla aynı.halk arabası dediğim premium markalar dışındakilerin hepsini kasdettim.normalde adamların 30 40 bin bandında 0km a4 320 c200 vs aldıkları araçları 200 den başlayan fiyatlarda biz aldığımızdan bu arabalara lüx araç deniyor bizim ülkede malesef.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)