Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Ortadoğu da Sıradan Bir Gün : Otobüste Mini Etek Kavgası..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Otobüste mini etekli kıza tepki gösterdi, sürücüden aracı karakola çekmesini istedi..

İZMİT'te, halk otobüsüne binen Mehmet T., aracın ön yolcu koltuğunda oturan mini etekli, askılı tişörtlü genç kızı görünce sürücüye, iddiaya göre, "Sen bu arkandaki genç kızlarla kaza yaparsın? Böyle olmaz" diyerek, otobüsü karakolun önüne çekmesini istedi. Yolcularlar birlikte Mehmet T.'ye tepki gösteren sürücü, otobüsü polis merkezinin önüne götürdü. Mehmet T.'yi dinleyen polis, insan hak ve hürriyetlerini hatırlatarak "Buna biz karışamayız" dedi. Genç kız olay nedeniyle büyük üzüntü yaşarken, taraflar birbirlerinden şikayetçi olmadı.
    Kocaeli Üniversitesi'nde öğrenim gören Kazakistan uyruklu kız öğrenci, dün Mehmet Alipaşa Mahallesi'nde halk otobüsüne binerek sürücünün arkasındaki yolcu koltuğuna oturdu. Daha sonra otobüse binen Mehmet T.'yi gören, kızın arkasındaki koltukta oturan yolcular, yerlerinden kalkarak yaşlı adama yer vermek istedi. Mehmet T. ise yolcuları geri çevirerek, otobüsün arkasında bulunan tek kişilik koltuğa oturdu.
    Kısa bir süre sonra yerinden kalkan Mehmet T., halk otobüsü sürücü Özgür Sert'in yanına gitti. Mehmet T., sürücüye, "Bu arabayı doğru polis karakolunun önüne çekeceksin" derken, Sert, "Ne oldu, hayırdır?" diye sordu. Mehmet T. ise "Sen bu arkandaki insanlarla, genç kızlarla bu arabayla kaza yaparsın? Böyle olmaz" dedi. Sürücü ne olduğunu anlamaya çalışırken, yaşlı adam koltuğuna dönüp tepkisine devam etti. Mehmet T., sürücüye bu kez, "Sen daha bir şey görmüyorsan bir hiçsin yani" derken, şoför ise "Ne görüyorsun?" diye sordu. Mehmet T., "Ben bu durumdan şikayetçiyim. Arabadan da şikayetçiyim" karşılığını verdi.
    ARACI KARAKOLUN ÖNÜNE ÇEKTİ
    Mehmet T.'ye tepki gösteren sürücü Özgür Sert, aracı polisi merkezine doğru yönlendirdi. Bu sırada bazı yolcular, yaşlı adama yaptığının ayıp olduğunu söyledi. Sert, otobüsü polis merkezinin önünde durdurdu ve polisleri çağırdı. Mehmet T., araca binen polise, "Ben bu durumdan davacıyım. Bu kaptandan da davacıyım. Genç kızların burada böyle oturmaları bu arabanın kaza yapmasına sebep. Bu kadar ucuz değil ya" dedi. Polis ise Mehmet T.'ye, insan hak ve hürriyetlerini hatırlatarak, "Buna biz karışamayız" yanıtını verdi. Buna rağmen Mehmet T., "Olmaz böyle bir şey" diye tepkisini sürdürdü.
    POLİS UYARDI
    Otobüs sürücüsü Özgür Sert şikayetçi olduğunu belirtirken, polis başka şikayetçi ve tanıklık etmek isteyen olup olmadığını sordu. Polis, karakola götürdüğü Mehmet T.'ye Türkiye'nin özgür bir ülke olduğunu belirtirken, tanıklık yapmak isteyenler de içeri gitti. Mehmet T.'nin söyledikleri nedeniyle büyük üzüntü yaşayan genç kız da araçtan inerek karakola gitti. Polis merkezinde taraflar birbirlerinden şikayetçi olmadıklarını belirtti. Olayın ardından yolcuları alan sürücü, seferine devam etti.
    'TÜRKİYE ÖZGÜR BİR ÜLKE'
    Olayla ilgili konuşan otobüs sürücüsü Özgür Sert, "Ben yolcuları şehir merkezinden aldım. Kazakistan uyruklu bir öğrenci bindi arabaya, daha sonra Mehmet T. isimli vatandaş da bindi. Yaşlı diye herkes yer vermek istedi. O geçti en arkadaki koltuğa oturdu. Oturur oturmaz da bağırmaya başladı. 'Böyle kızları arabaya almayacaksın. Sen böyle kaza yaparsın. Sen benim gördüklerimi görmüyorsun. Arabayı karakola çek. Ben şikayetçi olacağım' diye bağırmaya başladı. Ben, 'Amca biz özgür bir ülkedeyiz' diye karşı çıktım. Benim arabama köpeğiyle binen de var, bebek arabasıyla binen de var. Devlet buna bir kanun getirmiş. Biz de o kanun çerçevesinde işimizi yapıyoruz. Sonuçta Türkiye özgür bir ülke" dedi.

Video : http://alkislarlayasiyorum.com/iceri...for-kaza-yapar
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iki nesil daha geçsin bi 100 yıl sonra bu haberlere güleceğiz. sıkın dişinizi.

Mevlana'dan koruma temalı bir deyiş aklıma geldi nedensiz , başlıkta'ki coğrafya vurgusu ürkünç.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şimdi olay yerinde olsam yaşına hürmeten birşey diyemem ağzını burnunu kıramam ama tepki nin en kralı nı gösteririm

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    insan kendi zihniyetini yansıtıyor aslında amca gözünü alamamış belliki şöföründe bakıp kaza yapıcağını düşünüyor
    ilkerabi bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "Kim namus ve ahlâk şövalyeliği yapıyorsa, Bilin ki en namussuzu o' dur."
    Friedrich Nietzsche
    jimi_hendrix, BIYIKLI, Yayan ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Şoförün otobüs güzergahını değiştirmesi yanlış. Amca şikayetçiyse alır plakayı, kendi gider karakola ihbar yapar.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Osuruktan teyyare selam söyle o yare deyişine güzel bir örnek.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kaç yaşındaki adam kızın mini eteğine gözü takılmış şerefsiz, it oğlu it önce kendine sahip çık piç kurusu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Mini etekli kız yer vermemiş morukta intikamını almış. Her yerde var bunlardan, şoförün karakola çekip bu adam benim işimi yapmama engel oluyor diyerek şikayetçi olması gerekirdi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mini etekli kız yer vermemiş morukta intikamını almış. Her yerde var bunlardan, şoförün karakola çekip bu adam benim işimi yapmama engel oluyor diyerek şikayetçi olması gerekirdi.
    Moruk zaten oturuyor oturacak yeri var.Moruğun derdi farklı.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyin intikamını almış?
    Yaşlanınca sizde mi böyle yapacaksınız?

Böylelerine yer vermek değil toplutaşımaya sokmayacaksın.
    Sapık gelmiş sapık gidecekler kanıtı.

Unutuyordum az daha bunlar kendi anasından bacısından tahrik olanlar değilmiydi pislikler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Moruk zaten oturuyor oturacak yeri var.Moruğun derdi farklı.
    En arkaya geçip oturmuş ilkten yer vermedi diye kinlenmiş olabilir diye düşünüyorum, hoş benim tanıdığım 60lık sapıklarda var kendi kızından küçük kızlara yazılan.
    Hele bi tanesi bizim motosiklet gurubunda mecburen gurup sürüşünde aynı ortamda bulunuyorum gittiğimiz yerlerde tanımamazlıktan geliyorum. Son derecede çağdaş bi bireydir ha.

Bide olayın şu boyutu var kız Kazakistan uyruklu, belkide turist. Memlekete gelen turiste bu ve benzeri muamelede bulunanları vatana ihanetten yargılayacaksın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyin intikamını almış?
    Yaşlanınca sizde mi böyle yapacaksınız?

Böylelerine yer vermek değil toplutaşımaya sokmayacaksın.
    Sapık gelmiş sapık gidecekler kanıtı.

Unutuyordum az daha bunlar kendi anasından bacısından tahrik olanlar değilmiydi pislikler.
    Boş yapma kardeşim fikrimi söyledim, nerde ne kadar sapık varsa hepsinin üzerine benzin döküp yakılsa bi sigara yakar seyrederim. Benimde 3 yaşında evladım var.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    2014 yılında 11 temmuz günü işe başladım ve ilk maaşım ile yarısı olmayan bir motosiklet aldım, 500 liraya aldığım motosiklete 11 ay bindim. "üste para verseler binmem" diyenler oluyordu.

şimdi tekrar ediyorum, bisiklete binerim hiç yoksa yürürüm ama yine otobüse binmem. 3 sefer beylikdüzünden kumburgaza yürüyerek geldim ben iş çıkışı.

türk halkı insanlıktan nasibini almadığı için mecburen genel halktan uzak durmaya özen gösteriyorum.

hatta hiç unutmam silivri otobüsünde g..den korkan birini korumak için muavin ile kavgaya girecektim sonra dedim o kendini korumak için kılını kıpırdatmıyor ise ben niye başıma iş açayım.

aman aman otobüse bineceğime yürürüm en kötü ihtimal.
    Shrieker bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Atam işini yarım bırakmış. İstiklal mahkemesi artıklarının torunları.
    oxus bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Şöför olsam amcayı indirir devam ederdim, güzergahtan saparak diğer yolcuların zamanını çalmazdım. Olayın ses kaydı, görüntü kaydı her bi şeyi var sonuçta. Gitsin şikayet etsin şüfer beni attı diye.

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atam işini yarım bırakmış. İstiklal mahkemesi artıklarının torunları.
    Sevr'i imzalayan, 90.000 sandık Osmanlı mermisini denize döktüren ve İngiliz'e şirin gözükmek için Boğazlayan Kaymakamını astıran DAMAT FERİD (150 liklerden) bile asılmamış.. Sadece sınırdışı ve vatandaşlıktan çıkarılma cezası verilmiş.
    Nutuk'ta ise bunlar sadece 'idrak ve şeref yoksunu' demiş.. Kin yok..

Gericilik 1947 den sonra bir devlet politikası olmuştur. Önce yeşil kuşak/antikomunizm.. Sonra da israilin kurulmasıyla VAHHABİ sermayeli siyonist CEMAATLER, ülkenin anasını ağlatmış. (bkz, fetö-adnancılar.... vs... para içinde yüzen 3-4 tarikat daha var...)
    100 yıl sonrası için ben iyimser olamıyorum, çarşaf kesmez bunları YORGANA sarılıp çıkıcaklar sokağa..
    Shrieker ve oxus bunu beğendiler.

Motosikleti
    bu arada amca 300tl ceza ödemiş haberlerde duyduğuma göre belediye otobüsünü beklettiği için otobüs şöförü ve bazı yolcular amcadan şikayetçi olmuş
    Shrieker bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada amca 300tl ceza ödemiş haberlerde duyduğuma göre belediye otobüsünü beklettiği için otobüs şöförü ve bazı yolcular amcadan şikayetçi olmuş
    İşte bu. Ben de ilk başta bunu diyecektim ama unutmuştum. Yapılması gereken de budur. Şikayetin varsa gider paşa paşa şikayetini yaparsın. Ama otobüsü çek oraya çek buraya demek kamu işleyişini aksatmaktır, biri gider öyle şikayet eder işte.
    Tabii burada otobüs şoförünün de itiraz etmeyip, paşa paşa karakolun önüne çekmesi memleketin ne hale geldiğini gösteriyor. Adamcağız korkmuştur yüksekte tanıdığı vardır, beni fişler, işten attırır diye.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu. Ben de ilk başta bunu diyecektim ama unutmuştum. Yapılması gereken de budur. Şikayetin varsa gider paşa paşa şikayetini yaparsın. Ama otobüsü çek oraya çek buraya demek kamu işleyişini aksatmaktır, biri gider öyle şikayet eder işte.
    Tabii burada otobüs şoförünün de itiraz etmeyip, paşa paşa karakolun önüne çekmesi memleketin ne hale geldiğini gösteriyor. Adamcağız korkmuştur yüksekte tanıdığı vardır, beni fişler, işten attırır diye.
    yok hocam 2 video var bununla ilgili otobüs şöförü karakola çekince polis otobüse biniyor yaşlı adam ben bu kızdan şikayetçiyim diyor şöförde bende bu yaşlı adamdan şikayetçiyim diyor poliste kimler şikayetçiyse gelsin diyor böyle sonuçlanmış
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)