Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

HÜKÜMET BİZDEN NE İSTİYOR ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Başlığı canlı tutalım diyorsunuz
    Tutalım tabii.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlığı canlı tutalım diyorsunuz
    Tutalım tabii.
    Aynen öyle karanlık tarafın yiğidi

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    motor sürme şeklinden rahatsız oldum, aslında motor kullanırken trafiğe takılmamak için çoğu motorcu böyle sürüyor ama bari millet hata yaptığında şu kızma işini bırakın, her şeye sinirleniyorsunuz yaw, adamın dalgınlığına gelmiştir belki ya da lavuğun tekidir ama şu psikolojik gerginliği atın artık üzerinizden.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Farkındayım. Bu videonun izlenmesini önemsiyorum. Sebebi bu aslında Adnan Hoca kedicikler derken. Gitti Koca kurum :(
    Ya bu Adnan hoca dedikleri zaat şu aptal saptal evrim kitabı olan bizi bilim dünyasına rezil eden kişi değil mi? Kedicikler de bildiğin amca çıktı.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu Adnan hoca dedikleri zaat şu aptal saptal evrim kitabı olan bizi bilim dünyasına rezil eden kişi değil mi? Kedicikler de bildiğin amca çıktı.
    Hepsi Mısır tanrısı gibi geziyor. Milyarlarca insanın inandığı bir şey ile dalga geçiyorlardı. Hepsinin köküne kibrit suyu. Ama niye şimdi ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:53 ----------

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sürme şeklinden rahatsız oldum, aslında motor kullanırken trafiğe takılmamak için çoğu motorcu böyle sürüyor ama bari millet hata yaptığında şu kızma işini bırakın, her şeye sinirleniyorsunuz yaw, adamın dalgınlığına gelmiştir belki ya da lavuğun tekidir ama şu psikolojik gerginliği atın artık üzerinizden.
    Sence gergin mi sürüyorum ? Takip edip adama saldırdık mı ? Aynasını mı kırdık ? Motor sürme şeklimde neye takıldın mesela ? Söylesene Fatih Met neden ben
    fatih.met bunu beğendi.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu amacından sapmasın lütfen. Sürüş ile ilgili birçok konu var zaten. Kaldı ki bu videodaki durum en masumlarından biri. Anlatılana bakınız.

Tiyatroların özgürlüğü elinden alındı, artık muhalif tiyatro yapmak bi nevi yasaklandı. Geçmişe bakıyorum da kimler kimler neler oynuyorlardı. Levent Kırca'lar, Zeki / Metin'ler ne de güzel muhalif oyunlar sergiliyordu ama devrin hükümetleri tarafından engellenmiyorlardı. Şimdi geldiğimiz nokta üzüntü verici... Ayrıca bugün Fazıl Say gibi dünyaca ünlü sanatçımızın konserleri iptal ediliyor, yerlerine tahmin ettiğimiz sanatçı bozmalarına işler veriliyor. Kendinden olmayana yaşam hakkı tanınmıyor. Ki Fazıl Say' ın bu işlere ihtiyacı yok, onu tüm dünya ayakta alkışlarla izliyor, dinliyor ama toplumun ona ihtiyacı var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Bebeler liginde yarışanı ülkemizi güzel temsil ediyor, dünya şampiyonumuz diye bağırlarına basanlar neden asıl şampiyonu görmüyorlar bkz. Fazıl Say...
    Yoksa biri yandaş diğeri muhalif mi?
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı twisten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu amacından sapmasın lütfen. Sürüş ile ilgili birçok konu var zaten. Kaldı ki bu videodaki durum en masumlarından biri. Anlatılana bakınız.

Tiyatroların özgürlüğü elinden alındı, artık muhalif tiyatro yapmak bi nevi yasaklandı. Geçmişe bakıyorum da kimler kimler neler oynuyorlardı. Levent Kırca'lar, Zeki / Metin'ler ne de güzel muhalif oyunlar sergiliyordu ama devrin hükümetleri tarafından engellenmiyorlardı. Şimdi geldiğimiz nokta üzüntü verici... Ayrıca bugün Fazıl Say gibi dünyaca ünlü sanatçımızın konserleri iptal ediliyor, yerlerine tahmin ettiğimiz sanatçı bozmalarına işler veriliyor. Kendinden olmayana yaşam hakkı tanınmıyor. Ki Fazıl Say' ın bu işlere ihtiyacı yok, onu tüm dünya ayakta alkışlarla izliyor, dinliyor ama toplumun ona ihtiyacı var.
    Bu sene oynar mı bilmem. Ama Ferhan Şensoy hala sağlıklı durumdayken Ferhangi Şeyler' i izleyiniz !!! ( Herkese önerim olsun )
    twisten bunu beğendi.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sene oynar mı bilmem. Ama Ferhan Şensoy hala sağlıklı durumdayken Ferhangi Şeyler' i izleyiniz !!! ( Herkese önerim olsun )
    Hastasıyız abi. Yazımda onu unuttuğum için yüzüm kızardı şimdi :(

http://www.diken.com.tr/fazil-say-isyan-etti-gelin-bu-hatalardan-donelim/

Motosikleti
    XMAX 250

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:13 ----------

Bebeler liginde yarışanı ülkemizi güzel temsil ediyor, dünya şampiyonumuz diye bağırlarına basanlar neden asıl şampiyonu görmüyorlar bkz. Fazıl Say...
    Yoksa biri yandaş diğeri muhalif mi?
    Her ne kadar siyasi görüşlerini ya da karakterini sevmesemde Sofuoğlu' nun kariyerini ve başarılarını desteklerim. Dediğim gibi sadece sporcu kimliğini seviyorum. Çünkü ailesiden çok acı kayıplar verdiği dönemde bile kazanmayı bildi. Türklerin adı motor sporlarında bilinmezken destek almadan bir çok başarı elde etti. Ve yeni nesil sporcular yetiştirdi. Şuan saçma sapan bir seçim yapmış olsada iyi işler de yaptı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:27 ----------

Hastasıyız abi. Yazımda onu unuttuğum için yüzüm kızardı şimdi :(

http://www.diken.com.tr/fazil-say-isyan-etti-gelin-bu-hatalardan-donelim/
    Lafı açılmışken

Ülkesini en çok sevenin en çok dışlandığı bir dönemde yaşıyoruz maalesef :(
    twisten bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse yüzde yüz farklı değildir zaten, illa ki ortak değerler bulunur.
    o kadar emin olma morikante, senden çok pis ters ceyran alıyorum.
    yüzde yüz'ü zorlarım.
    bi konuda bi mesajını görünce, gittiği misafirlikte "a haber" açılmış dededen chp'li bir moderen gibi titreme nöbetine giriyorum

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu Adnan hoca dedikleri zaat şu aptal saptal evrim kitabı olan bizi bilim dünyasına rezil eden kişi değil mi?
    O kitap Hristiyanlık propagandası yapılan bir kitabın çevirisi, kendi yazmadı, öğrencilerine çeviri yaptırdı.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kitap Hristiyanlık propagandası yapılan bir kitabın çevirisi, kendi yazmadı, öğrencilerine çeviri yaptırdı.
    Pis herif hiç bir şeyi kendi yazmıyor ki. Buyurun ;

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Hükümetin sizden bir şey istediğini veya yapmak istediğini sanmıyorum.
    Bence Fazıl, Kırca, darbukacı bayram gibi tiplerin milletin parası ile toplum mühendisliğine soyunmasına,
    insanların inançlarına, başörtüsüne laf etmesine, halkı aşağılamasına engel olmaya çalışıyor.
    Diyor ki, dötünüz yiyorsa bu yaptıklarınızı özel sektör gibi kendiniz yapın diyor. (yemez tabii.)

Not; Bana, bu toplum nasıl eğitile cek-caklar ile gelmeyin..
    bursalıali bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    hükümetin ya da diğer ruhban takımının isteği basittir ve değişmez;
    "Paralar girsin diyedir kalan tor kasalara
    Topraklar sömürülsün diyedir orta çağlarda
    Işıksız kalsın diyedir bir koca ülke
    Karanlıkta boğazlaşsın diyedir güzel yüzlü insanlar
    Fabrikalar işçi yesin, para kussun diyedir
    Kıyılar yağmalansın, ormanlar çiflikleşsin
    Bankalar yağ bağlasın, tekeller et bağlansın
    Holdingler palazlansın, ortaklıklar göbeklensin
    Bu rüzgâr böyle essin
    Bu değirmen böyle dönsün
    "

Hasan Hüseyin KORKMAZGİL - Koçero
    twisten bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence Fazıl, Kırca, darbukacı bayram gibi tiplerin milletin parası ile toplum mühendisliğine soyunmasına,
    insanların inançlarına, başörtüsüne laf etmesine, halkı aşağılamasına engel olmaya çalışıyor.
    Diyor ki, dötünüz yiyorsa bu yaptıklarınızı özel sektör gibi kendiniz yapın diyor.
    Haklısınız, özel sektöre bakıyorum mesela, bahsi geçen TV kanallarına, gazetelere vs. Hakkaten hepsi de nur yüzlü dedeler, başörtülü - pardesülü hanım kızlar, her dizide onlar var, bütün reklamlara onlar çıkıyor, ne de olsa halkın iradesi bu yönde, talep böyle olunca özel sektör de buna uyuyor doğal olarak.
    twisten bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Diyor ki, dötünüz yiyorsa bu yaptıklarınızı özel sektör gibi kendiniz yapın diyor. (yemez tabii.)

Sizinkiler de halkın öteki yarısını aşağılıyor. Her görüşten milletin parasıyla tek görüşteki sanatçıları destekliyor.
    twisten ve oialdemir bunu beğendiler.

Motosikleti
    XMAX 250

Nasıl gelelim sana. Kendi içinde özerk olan bağımsız bir kurum var. Zamanında bunu kuran hükümet düşünmemiş mi senin düşündüğünü. Öylesine cesur bir adım atmış ki yeri gelince benide eleştirsin bu kurum demiş. Halk bir oyunu hükümetin kurduğu bir kurum çıkarırsa 10 TL ye izleyebilir. Ama özel bir Tiyatro da bunun karşılığı minimum 50 TL dir. Sanat halka ulaşmazsa bütün bir toplumun çöküşü başlar.
    twisten bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu konu çok komik. Halk ve sanat bizim ülkemizde arabesk denilen bişey den ibaret.

Tiyatro 1 lira olsa gitmeyiz
    twisten ve bursalıali bunu beğendiler.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Cek-caklar başladı..

Motosikleti
    speederbike
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar emin olma morikante, senden çok pis ters ceyran alıyorum.
    yüzde yüz'ü zorlarım.
    bi konuda bi mesajını görünce, gittiği misafirlikte "a haber" açılmış dededen chp'li bir moderen gibi titreme nöbetine giriyorum
    Cevap vermediğiniz bir sürü mesajım varken bana uyuz olduğunuzu belirtmek için emek harcamanız çok hoşuma gidiyor, belirteyim
    May the Force be with McLaren Mercedes

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)