Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    LİFAN LİON 125
    S.A ben kredi çekmek istiyorum 3.000 ile 5.000 tl arasında olabilir.çalışıyorum ama gelir belgem yok bana kredi verirlermi çok acil lazım yardımcı olurmusunuz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Deniz bank cepte kredi yaz dediği bilgileri mesaj at.2500 falan verebiliyolar.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Belgesiz olarak 1000 tl kredi kartı çıkartabilirsin, kısa zaman sonra limit artırımına gidilebilir,çalışmıyosan kartta almamalısın tabii, sonu kötü olur.

Motosikleti
    HYOSUNG GT250 EFİ
    teb e mutlaka başvur benden gelir belgesi almadan kredi verdiler ama diğer banka ödemelerim sağlam olduğu için puanım yüksekti .

Sigorta olup olmadığına bakarlar çalıştığın yerden yoksa hiç bir banka vermez. Sadece İng kredi havuzu veriyor migroslardakin.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    kardeşim bankaların çoğu şöyle kredi veriyoruz,böyle anında veriyoruz dese de avudnuruyorlar şöyle ;

Öncelikle Kkb puanın en az 1200 ve üzeri olması gerekir ki o zaman gelir belgesi ve diğer şartları ikametgah fatura falan vs. ıvız zıvırları istmeiyorlar.kolayca alabilirsin ve yüksek bir meblaa değil ise.

Kredi kartı ödemelerin bankalara herhangi bir gecikmen varmı bakıyorlar.varsa şayet biraz zorluyorlar.ama ödemelerin de sıkıntı yoksa kkb puanın yüksek se ve k.kartın varsa rahatlıkla gelir belgesiz alabilirsin.k.kartını düzenli harcayıp ödersen senin yararına sürekli yükselişte olursun.

AYrıca k.kartının olduğu bankayı tercih et daha uygun faizli.ve daha kolay kredi kullanabilirsin.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben öğrenciyim.Sigortalı çalışmıyorum.1yıldır 500 TL limitli kredi kartımı hiç aksatmadan yatırdım.Deniz bank cepte krediye mesaj attım 1 dk sonra 2513 TL onay geldi.

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Maaşınızın yattığı bankaya gidin 5000e kadar kredi her şekilde verirler..

Motosikleti
    Mondial 150 MG Superboy
    Enpara en iyisidir. Sigorta ucretide yok. En uygun krediyi verende onlardi. 6000 tl cekmistim internet bankaciligi zaten sube falan yok. Odemeyide finansbank atm sinden yapiyosun. (Amma reklam yaptim bee😛😛😛)

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Ssk sı yatmayan, bodrosu olmayan,bankalarla daha önce çalışmamış arkadaşlar boşuna yalanmasın.

Eşim uzman portfoy yöneticisi,size krediyi verecek yetkilinin ağzından birebir aktarıyorum.

1 dakikaya kredi almanız için üstteki nitelikleri barındıracaksınız.
    fatih545 bunu beğendi.

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Macit250 çok net açıklamış bence bundan sonrası bankada şansını denemek

Ama çıkmayacağını bile bile gidersen her denemede kredi puanın düşer..
    *İyi gelişmiş refleksler şanstan daha hızlıdır.

*Ön sezilerini dikkate almayı öğren.Bir gün hayatını kurtarabilir.

snemej - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bankaların çoğu şöyle kredi veriyoruz,böyle anında veriyoruz dese de avudnuruyorlar şöyle ;

Öncelikle Kkb puanın en az 1200 ve üzeri olması gerekir ki o zaman gelir belgesi ve diğer şartları ikametgah fatura falan vs. ıvız zıvırları istmeiyorlar.kolayca alabilirsin ve yüksek bir meblaa değil ise.

Kredi kartı ödemelerin bankalara herhangi bir gecikmen varmı bakıyorlar.varsa şayet biraz zorluyorlar.ama ödemelerin de sıkıntı yoksa kkb puanın yüksek se ve k.kartın varsa rahatlıkla gelir belgesiz alabilirsin.k.kartını düzenli harcayıp ödersen senin yararına sürekli yükselişte olursun.

AYrıca k.kartının olduğu bankayı tercih et daha uygun faizli.ve daha kolay kredi kullanabilirsin.
    konu biraz eski ama yeni açmak istemedim acaba bu kkb puanı nasıl artabilir bende kredi çekmek istiyorum ama kredi notum düşük olduğu için bankalar vermiyor

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Alıntı snemej adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu biraz eski ama yeni açmak istemedim acaba bu kkb puanı nasıl artabilir bende kredi çekmek istiyorum ama kredi notum düşük olduğu için bankalar vermiyor
    Bankalar ile ne kadar sık çalışıp (kredi kartı , kmh, kredi ) ödemelerini hiç bir şekilde geciktirmeden yaparsan ve sürekli olumsuz cevap almana rağmen başka baska bankalara tekrar krediye başvurmazsin yavas yavas yükselir

Ama şu an kredi çekmek hiç mantıklı değil kredi faizleri en son 2 lerdeydi yani aşırı yüksek ülke krizi anlatana kadar uzun vadede borclanmayin derim bazıları kabul etmesede ülkede devalüasyon ve kriz var şu anda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)