Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Böyle Şansın İçine..... Motor Pert, Telefon Kırık, Dükkanın korkulukları da kırık..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çarpmış arazi olmuş çarpan , birisi benim arabanın camına kağıt asmış senin arabaya birisi çarptı beni ara görüntü var diye..Oda tanıdık çıktı araştırdım karakoldan ulaştım yan bankadaki bir memur bayan..Görüştük kendisi ile .. Lakayıt konuştu sinirimi tepeme zıplattı..Aynen bayan arkadaşın sarfettiği cümleler..

Yaaa ben şoook oldum ne var bunda tenezzül etmem ben bile ..Hem asıl masraf benim araba da... Vallahi ben şook bunun için ne olcak ben şook.. Eşinin telini aldım sözüm ona yarın görüşcem ama sırf uyuzluk olsun diye trafiğe gidip dilekçe vercem..

Arabanın tampon tırnakları kırılmış birde sol yanında bayağı iz var..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

Çarpan arabanın yan tarafı..

https://resmim.net/f/yhrGHf.jpg

Buda bizim arabanın tamponu..

https://resmim.net/f/LtvkuL.jpg
    Vallahi senden iyi sabır varmış.Senin yerinde olsam sinirlerime pek hakim olamayabilirdim.Bu ne terbiyesizlik?Kadının öküzü de çekilmiyor.Ne varmış bunda.Oldu o zaman herkes bir birinin malına zarar versin.Ben senin yerinde olsam kasten mala zarar vermeden dava açardım.Görsün gününü.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Çarpmış arazi olmuş çarpan , birisi benim arabanın camına kağıt asmış senin arabaya birisi çarptı beni ara görüntü var diye..Oda tanıdık çıktı araştırdım karakoldan ulaştım yan bankadaki bir memur bayan..Görüştük kendisi ile .. Lakayıt konuştu sinirimi tepeme zıplattı..Aynen bayan arkadaşın sarfettiği cümleler..

Yaaa ben şoook oldum ne var bunda tenezzül etmem ben bile ..Hem asıl masraf benim araba da... Vallahi ben şook bunun için ne olcak ben şook.. Eşinin telini aldım sözüm ona yarın görüşcem ama sırf uyuzluk olsun diye trafiğe gidip dilekçe vercem..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:35 ----------

Valla tanıdığımın birisinin pejo 206 sına kadının biri audi a6 ile çarptı, kadın masrafları karşılamayınca kendisi de gidip arabayla pis dalmıştı audi a6 ya. (2 tane arabası var diğeri 89 model volvo, sonuç audi pert :D )
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

İbrahimfaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr500
    İlk muhabbet noldu abi şu uyuşturucu çeken elemanın verdiği zararları nasıl hallediyosun durum nedir?

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı İbrahimfaruk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk muhabbet noldu abi şu uyuşturucu çeken elemanın verdiği zararları nasıl hallediyosun durum nedir?
    Motora 10 bin tl değer biçtiler bugün yarın kesin sonuca bağlacak motorda 15 bin küsür masraf çıktı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

Alıntı jimi_hendrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla tanıdığımın birisinin pejo 206 sına kadının biri audi a6 ile çarptı, kadın masrafları karşılamayınca kendisi de gidip arabayla pis dalmıştı audi a6 ya. (2 tane arabası var diğeri 89 model volvo, sonuç audi pert :D )
    Benim 89 şahin var bir de müdür fena fikir değil ha ay ben şooook diyesim var :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Motora 10 bin tl değer biçtiler bugün yarın kesin sonuca bağlacak motorda 15 bin küsür masraf çıktı..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

Benim 89 şahin var bir de müdür fena fikir değil ha ay ben şooook diyesim var :D
    aman abi şahini pert etme, isterseniz bizim volvoyu verelim...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    honda wing go, kenbo 125cc cup

Ben olsam görüntüler ile karakola gider mala zarar verip kaçmaktan şikayetçi olurdum. Böylece o bayan bi dahaki sefere ya kaçmaz yada çarpmamak için dikkatli sürer. Hem de arabanın masrafını da şok bir hızla öder.
    Bi daha şok şok şok demez.
    O kadar az masrafsa neden seni bulmamış. Kaçmış insan bi arar not yazar. Aynı şeyi sen yapsan ne olacaktı?
    Bugün bir bayan gördüm arabada indirip dövesim geldi. 3 tane araba arka arkaya dizilmiş bayansa tek arabanın anca geçeceği yere girmeye zorluyor. Geri çıkmıyor aslında sola doğru geri çıksa toplam 1.5 arabalık genişliği kullanıp adamların geçmesine izin verecek. Tam 3 dk da zorla geri çıktı ama karşıdaki adam daha fazla bekleyemeden(3-4 motosiklet park edilmemiş) boşluktan geçti.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Arkadaşlar bugün motorun parası doğa sigorta tarafından 7 binlira olarak hesabıma yattı..Hadi bana geçmiş olsun..

Motor perte ayrıldı parasını aldım güle güle piaggio iyi kötü anılarım olmuştu senle..

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Benim arabada da aynı şekilde hasar oldu. Tutanak falan da olmasına rağmen yaptırmaktan vazgeçtim. Küçük bir çizik yüzünden arabayı satarken boyalı önden işlem görmüş araç durumuna düşmesin diye.

hasangazili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS 200
    Arkadaşlar bugün motorun parası doğa sigorta tarafından 7 binlira olarak hesabıma yattı..Hadi bana geçmiş olsun..

Motor perte ayrıldı parasını aldım güle güle piaggio iyi kötü anılarım olmuştu senle..
    Size göre motorun değeri neydi?

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı hasangazili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Size göre motorun değeri neydi?
    5-6 bin lira..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)