Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

KENAN SOFUOĞLU'nun 900 BİN € luk arabasıyla MECLİS'e gelmesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Sizlerin düşüncelerini öğrenmek isterim..
    Ne derece bizi temsil edebilir, bağıran egzostla MECLİS bahçesinde tur atması bize karşı ayıp olmamış mı?
    Sizce Vekilliği HAKAN ŞÜKÜR'ün yaptığı vekilliğin bir adım ötesine gidebilir mi?
    Bir ay sonra doğalgaza %50 zam geldiğinde de helal olsun bak nasıl baartıyor diyebilece misiniz?
    Yani ne diyceniz? Var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Yine mi? Adam ne zaman arabasına atlayıp bir yere gitse burda konu açılıyor. Ne duymak istiyorsun? yalaka, akkoyun, görgüsüz, çocuk çocukla yarıştı.. vs hakkında hepsi söylendi zaten.
    bursalıali ve fearlesboyy bunu beğendiler.

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Mevzu oraya buraya gitmesi değil VEKİL OLMASI... idi.. Daha önce açılan konuları okumadan geçtiğim için görgü seviyesini yeni farkediyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    İlkokul mezunu değilseniz,
    Yükümlü olduğunuz askerlik hizmetini yapmamışsanız,
    Kamu hizmetinde yasak almışsanız
    Taksirli suçlar hariç bir yıl ya da daha fazla hapis yatmışsanız,
    Zimmet, irtikap, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma gibi yüz kızartıcı suçlarla, resmi ihale ve alım satıma hile karıştırmış, devlet sırlarını açığa vurmuş, terör eylemlerine katılmış ya da terör eylemleri tahrik, teşvik suçları işlemişseniz milletvekili adayı ve milletvekili olamazsınız.

Adam vekil olduysa bu şartları karşılıyor demektir sizde karşılıyorsanız aday olabilirsiniz. Terörist yardakçıları vekil oluyor onları bu kadar eleştirmiyorsunuz, bence sizin için vekil olması sorun değil Akp den vekil olması sorun.

Araba işine gelince vekillikten önce kemikleri kırıla kırıla kazandığı parayla almış biniyor ona karışamayız ama egzozuna ceza yazmaları lazım 😃
    bursalıali, sey_47, darkmotor ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    platon; toplumun "en yüksek" sınıfı olan yöneticilerin filozoflardan gelmesi gerektiğini,
    aksi halde ideal topluma yaklaşılamayacağını ifade eder.
    buteo, YasinC, twisten ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Kenandan bağımsız yazıyorum bu ülkede ne zaman vekiller 1650 tl maaşa bağlanır ne zaman çocukları şehit olur bu ülke o zaman uçar..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenandan bağımsız yazıyorum bu ülkede ne zaman vekiller 1650 tl maaşa bağlanır ne zaman çocukları şehit olur bu ülke o zaman uçar..
    Aha ! sen bu yorumu yazar yazmaz mecliste vekil maaşlarının asgari ücrete düşürülmesi yasa tasarısı sunuldu , ha pardon vekil maaşlarına zam tasarısıymış yanlış görmüşüm

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Tok açın halinden hiç anlamadı, anlamazda.

Kukla gibi tapıyorlar başlarındaki adama, elden bişey gelmiyor, öylece izliyoruz işte.

Kendi başarılarıyla aldığı mülk veya araçlara bişey diyemem ki zaten gelir dağılımı uçuk yıllardır ama bizi temsil edeceğini veya edebileceğini hiç sanmıyorum. Başkomutan ne derse onu yapacak I.mahvettin varya.
    Details bunu beğendi.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    olay o değilde plaka mz imiş yani vergiden muaf bence arabayı değil bunu konuşun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay o değilde plaka mz imiş yani vergiden muaf bence arabayı değil bunu konuşun
    yabancı uyruklu bir eş bul
    Turinge 700 bin tl lik teminat göster , yıllık 50-60 bin tl teminat masrafı öde. Yıllık 36 bin tl de vergi öde sende kullan 😊

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Bırakın bu işleri arkadaşlar,bu işe siyaset bulaştırmayalım lütfen, siyaset insanları ayrıştırıcı bir özelliği var,biz motorumuza binelim,her türk vatandaşı gibi Kenan Sofuoğlu nunda vekil olmaya hakkı var,ister arabaya binsin ,ister motora ,o Türkiye ye mâl olmuş birisi,bence sadece saygı duymak lazım, hayırlı akşamlar 😊
    buteo ve bursalıali bunu beğendiler.

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bırakın bu işleri arkadaşlar,bu işe siyaset bulaştırmayalım lütfen, siyaset insanları ayrıştırıcı bir özelliği var,biz motorumuza binelim,her türk vatandaşı gibi Kenan Sofuoğlu nunda vekil olmaya hakkı var,ister arabaya binsin ,ister motora ,o Türkiye ye mâl olmuş birisi,bence sadece saygı duymak lazım, hayırlı akşamlar ��
    Adam haklı, bu ülkede zengin zenginleşicek fakir fakirleşicek zenginin malı yine züğürdün çenesini yoracak, en iyisi s.tiredip motora binmek burada isterseniz sabaha kadar konuşun nolcak

Motosikleti
    falcon flash 100
    Meclise neyle geldiğinin önemi yok elini kaldır değinde kaldırıyorsa indir dediğin de de indiriyorsa görevini dört dörtlük yapmış demektir. Bir vekilden istenen iki şart budur. Gerisi boş laf!
    twisten bunu beğendi.

BikeManiac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f700 gs
    Arkadaş binmesin demiyoruz zaten. Binilecek yer var binilmeyecek yer var. Vekil sıfatıyla vergiden muaf son model lüx araçla meclise gelmek nedir. Bunun açıklanacak bir tarafı yok, basbayağı yaptığı çiğlik.
    Bu kadar gösteriş budalası olunmaz, şu hareketin ali ağaoğlu hareketlerinden bir farkı yok.
    Şu adama bir danışman felan tutsunlar, biraz resmiyet, duruş, mütevazilik felan öğretsinler.
    akaplan bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Her zaman yazacak bir şey bulunur. Bu arada kervan yürür..

6 ay sonra bu adam bu arabaya binse bu sefer de milletvekili oldu parayı vurdu derler....

Muhtemelen bende yapıyorum belki de..İstemediğimiz düşünceyi taşıyan adam ağzıyla kuş tutsa yaranamaz...

Adam kazanmış. Kolunu bacağını kırmış kaç defa ve hiç başarımızın olmadığı bir alanda sesimizi duyurmuş...

Bunu başka yere çekmek,başka kılıf uydurmak abesle iştigal...
    bursalıali ve Okan Sinan Ocan bunu beğendiler.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en son bana full time mühendislik kadrosuyla çalışmam için 2250 tl önerdiler. o anda dışarıya çıkmayı kafaya koydum. Ulan avrupada döner kessem kafam daha rahat yaşayacam. geçen sene dil eğitimine gittiğim italyada aylık 300 euro ya geçiniyordum. (güney iyidir güney) istanbulda öğenci iken bile masrafım 1000 tl yi buluyordu benim.
    zekeriyaimam bunu beğendi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Bütün millet vekili maaşımı fakirlere dağıtacağım diye bir açıklaması var, adam çalmamış çırpmamamış yokluktan gelerek Dünya'da ülkemize defalarca şampiyon luk getirmiş, anlının akıyla kazanmış, ister Ferrari yle gelir ister uçakla, AKP den millet vekili çıkınca hemen karalama kampanyası, ak ı kara çıkarma kampanyası, işte bu yüzden hep kaybeden oluyorsunuz.

Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Farketmez kardeşim, ister hdp den olsun ister cehapeden ya da mehapeden niye hemen savunmaya geçiyorsunuz maaşını bağışlıyacakmış, biz çok gördük o bağışları..Adamın biri de çok MÜHİM BİR MEVKİDE olduğu için oğlunun düğününde takılanları bir vakfa bağışlayacaktı güüüya, 10 yıl oldu göremedik o bağış makbuzunu.. Bağışlanan tek şey köşkün GÜMÜŞLERİNİN; adı sahtekarlığa karışan bir derneğe bağışlanması oldu o kadar.
    Ayrıca ALIN TERİYLE 900 BİN EUROLUK bir değil, birkaç tane araba alınmayacağını bilecek kadar aklım başımda, alın teri değil mübarek NİYAGARA ŞELALESİ..
    twisten bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Kenan ile ilgili bir durum değil, genel olarak şahsi fikrimdir.

Milletin Vekili millete uyumlu olmalı. Tamam belediye otobüsü kullansın demiyoruz ama kimse kusura bakmasın özel hayatında 900k lık araç ile istediğini yapsın ama beni temsil etmek için gittiği meclise o araçla giderse ben beni temsil edeceğine inanmam.

Milleti temsil eden gün gittikçe zenginleşirken millet gün geçtikçe dibe gidiyor.
    ilkerabi, Metehan07-70 ve MSMorkan bunu beğendiler.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Adam o arabayı kendi çalışmasıyla aldı isterse helikopterle gelir jetle gider kime ne siz asıl 20 tl ile millet vekili olup trilyoner olanlara bakın

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)