Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

haziran ayında sıfır araç satışlarında %40 düşüş

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam başlığı açarken ötv oranlarına zam geldi lan
    potasyum bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    ÖTV oranlarına zam derken

Motosikleti
    Honda CBF150
    Eveeeett çok güzel. devam et hadi. Daha fazla daha fazla. ( vazelin denilen şey çok büyük icat valla. Sür vazelin i bak keyfine. Vazelin i elde yüzde çatlaklar için kullanma sebepleri, daha kullanma sebepleri gelmediği içindi. Artık vazelin i zam lar için kullanıyorum. İyiki varsın vazelin

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    eee? ne zaman batışa geçiyoruz? ilk önce hangi banka iflas edecek?

Motosikleti
    MONDİAL 100 SFC SNAPPY X
    Alıntı qqferit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eveeeett çok güzel. devam et hadi. Daha fazla daha fazla. ( vazelin denilen şey çok büyük icat valla. Sür vazelin i bak keyfine. Vazelin i elde yüzde çatlaklar için kullanma sebepleri, daha kullanma sebepleri gelmediği içindi. Artık vazelin i zam lar için kullanıyorum. İyiki varsın vazelin
    Çok övdün bak demedi deme yakında vazelinede zam gelecek ☺

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Otomobil satışçısı değilim , otomobil almayı da düşünmüyorum , maaşımı otomobille de almıyorum , benim istikrara zarar vermez , banane.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee? ne zaman batışa geçiyoruz? ilk önce hangi banka iflas edecek?
    2001 krizinde bankalar dersini aldı ve büyük kısmı yabancı ortaklı.Bu krizde son batacak kurumlar bankalar.Tabii devlet bankaları için aynı şey söylenemez.Önümüzdeki bu krizde ilk batacak sektör inşaat sektörü ve bağlantılı sektörler.Sonrasında devlet bankları.Arkasından diğer sektörler zincirleme gelir.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Listedeki hiç birşeyi kullanmıyorum, bitek damacana su alıyoruz damacana suyada gelmişmi 😃

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    seçim dönemi gibi kritik süreçlerde gayrimenkul, sanayi yatırımı, otomobil gibi sermaye hareketlerinde çok yüksek düşüşler görülür.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Listedeki hiç birşeyi kullanmıyorum, bitek damacana su alıyoruz damacana suyada gelmişmi ��
    doğalgaza %20 zam geliyor hocam ayrıyetten
    Sevmek için yaşlanmayı,frene basmak için yolun bitmesini bekleme..

Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Listedeki hiç birşeyi kullanmıyorum, bitek damacana su alıyoruz damacana suyada gelmişmi 😃
    evet suya da ötv zammı gelmiş.

Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KuvvetMira dışında da bi kişi çıkıp düşüşe bi açıklama göstermemiş. Bence sektöre nazar değmiş olabilir mesela. Kurşun mu döktürsek? Ya da belki de kulislerde yerli otomobilin 30bin liradan satışa çıkacağı konuşuluyordur. https://www.aksam.com.tr/teknoloji/h...k/haber-747076

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2001 krizinde bankalar dersini aldı ve büyük kısmı yabancı ortaklı.Bu krizde son batacak kurumlar bankalar.Tabii devlet bankaları için aynı şey söylenemez.Önümüzdeki bu krizde ilk batacak sektör inşaat sektörü ve bağlantılı sektörler.Sonrasında devlet bankları.Arkasından diğer sektörler zincirleme gelir.
    inşaat sektörünün batması için bir tarih ön görebilir misin? bizim buralarda şantiyeler bir şekilde devam ediyorlar, bazı işçilere tazminat vermiyorlar, bazılarına yarım veriyorlar, sigortalar zaten asgari ücret gösteriliyor ve bunun yanı sıra 30 gün olarak yatırmıyorlar.

işçiden kırpa kırpa devam ediyorlar bir şekilde, tabi insanlar halinden memnun değil çünkü kısacak bir şek kalmadıkça bu sefer daha fazla iş istiyorlar işçiden.

benim gibiler soruyor "neden bir işçi daha alıp işi hızlandırmayı denemiyorsunuz" ve gelen cevap para "zarar ediyoruz".

taşeron zarar ettiği için elemandan kısıyor her türlü, şantiye taşerondan kısıyor, holding şantiyeden kısıyor, ülke holdingten kısıyor. zincirleme şekilde tepeden gelen kıtlık en dip tabakada olan bizlere vuruyor.

öldürmüyorlar süründürüyorlar.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    18 ayda 4 milyon tl(kar) kazanan mutehit nasıl batacak

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşaat sektörünün batması için bir tarih ön görebilir misin? bizim buralarda şantiyeler bir şekilde devam ediyorlar, bazı işçilere tazminat vermiyorlar, bazılarına yarım veriyorlar, sigortalar zaten asgari ücret gösteriliyor ve bunun yanı sıra 30 gün olarak yatırmıyorlar.

işçiden kırpa kırpa devam ediyorlar bir şekilde, tabi insanlar halinden memnun değil çünkü kısacak bir şek kalmadıkça bu sefer daha fazla iş istiyorlar işçiden.

benim gibiler soruyor "neden bir işçi daha alıp işi hızlandırmayı denemiyorsunuz" ve gelen cevap para "zarar ediyoruz".

taşeron zarar ettiği için elemandan kısıyor her türlü, şantiye taşerondan kısıyor, holding şantiyeden kısıyor, ülke holdingten kısıyor. zincirleme şekilde tepeden gelen kıtlık en dip tabakada olan bizlere vuruyor.

öldürmüyorlar süründürüyorlar.
    Kesin bir tarih veremem çünkü bu 2001 deki gibi ani gelip ani geçen bir kriz olmayacak.Zaten 2-3 seneden beri bu krizin içindeyiz.Yavaş yavaş bizi içten içe kemiren yıllarca sürecek bir kriz olacak.Doruk noktası 2019 yada 2020 gibi tahmin ediyorum.Çoğu ekonomi uzmanı da aynı tahminleri yürütüyor.En iyi ihtimalle TL nin değeri ciddi şekilde düşerken emlak fiyatları sabit kalacak.Artan kredi faizleri emlak satışlarını ciddi şekilde baltalıyor.Daha az önce bir arkadaş Whatsapp'tan Beylikdüzü'den 89.000 TL'ye 0 daire ilanı attı.Sanırım bu içinde bulunduğumuz durumu açıklıyor.Büyük ihtimalle temel gıda sektörleri dışında bütün sektörler ciddi sıkıntılar çekecek.Şu anda temel gıdalardan biri olan yağ sektöründe çalışan biri olarak söyleyebilirim ki üretim stoklarımız şişti,kimse yağ gibi temel gıdayı bile şu anda almıyor yada alamıyor.Hani hep söyleyip duruyorlar ya 80 lerde yağ kuyrukları vardı şu anda elimizde yağ var ama millette kuyruğa girecek para bile yok.Kaldı ki şu anda ham madde ve yardımcı maddelerdeki dövize bağlı fiyat artışlarını yağ fiyatına yansıtmadık.Allah hepimize sabır versin.Zor günler bizi bekliyor.

Kesin bir tarih veremem çünkü bu 2001 deki gibi ani gelip ani geçen bir kriz olmayacak.Zaten 2-3 seneden beri bu krizin içindeyiz.Yavaş yavaş bizi içten içe kemiren yıllarca sürecek bir kriz olacak.Doruk noktası 2019 yada 2020 gibi tahmin ediyorum.Çoğu ekonomi uzmanı da aynı tahminleri yürütüyor.En iyi ihtimalle TL nin değeri ciddi şekilde düşerken emlak fiyatları sabit kalacak.Artan kredi faizleri emlak satışlarını ciddi şekilde baltalıyor.Daha az önce bir arkadaş Whatsapp'tan Beylikdüzü'den 89.000 TL'ye 0 daire ilanı attı.Sanırım bu içinde bulunduğumuz durumu açıklıyor.Büyük ihtimalle temel gıda sektörleri dışında bütün sektörler ciddi sıkıntılar çekecek.Şu anda temel gıdalardan biri olan yağ sektöründe çalışan biri olarak söyleyebilirim ki üretim stoklarımız şişti,kimse yağ gibi temel gıdayı bile şu anda almıyor yada alamıyor.Hani hep söyleyip duruyorlar ya 80 lerde yağ kuyrukları vardı şu anda elimizde yağ var ama millette kuyruğa girecek para bile yok.Kaldı ki şu anda ham madde ve yardımcı maddelerdeki dövize bağlı fiyat artışlarını yağ fiyatına yansıtmadık.Allah hepimize sabır versin.Zor günler bizi bekliyor.
    kanka evde yağ nasıl yapılır, bi tarif versene, günümüz şenlensin.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    alkol zammınıda unutmayın alkol oranına göre zam geldi hepsine.rakıya 10 tl ve üzeri deniyor bakalım nası olcak.gelsin daha çok gelsin katlanarak gelsin 20 lira patates olsun 15 lira benzin olsun allahım bana bu günleri göster yarabbim.hiç bir şey hak etmeyen insanların hiç bir şeyi olmasın istiyorum.bu arada erken seçim dedikodusu dönyüyor yine.mecbur milleti oyalamak zorundalar gündemin değişmesi lazım çok acil

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zam zam zam zam
    Benzine gelmesin herşeye gelsin , benzin dışında bişey kullanmıyorum.Banane..

Sigarayı da bıraktım zaten ona da zam yapmazsanız adam değilsiniz..

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Yerli otomobil piyasaya çıkacak, onu bekliyor millet demiş bir arkadaş, katılıyorum.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Kesin bir tarih veremem çünkü bu 2001 deki gibi ani gelip ani geçen bir kriz olmayacak.Zaten 2-3 seneden beri bu krizin içindeyiz.Yavaş yavaş bizi içten içe kemiren yıllarca sürecek bir kriz olacak.Doruk noktası 2019 yada 2020 gibi tahmin ediyorum.
    Ben 2023 diye biliyorum. Öyle söylüyorlar hedef 2023
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)