Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet.Net Cafe (Geyik Muhabbetleri)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Cafe MT havadan sudan sohbet, geyikten muhabbet başlığıdır... Belirsiz aralıklarla temizlenir... Aralıklar oldukça uzayabilir

İyi sohbetler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Bugün kederliyim kötüyüm bugün
    sesime ses değse çığlık oluyor...

"ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Anasını satayım dün tuzla viaportta gondola bindim gondolun hareket etmesini bekliyorum benden başkada kimse yok gondolda o esnada bu gondolu çalıştıran çocuğun sevgilisi geldi kavga etmeye başladılar kız bağrıyor bileklerimi kestim senin yüzünden diye bir ara çantasını fırlattı buna , sonra neyse gondolun çalıştırıldığı kontrol kabinine girdi bunlar gondolu çalıştırdılar ben tabi keyifle gondolda sallanıyorum tek başına , anma velakin lan bunlar kabinin içinde gene kavga ediyorlar bağrışıyorlar kapısınıda kapamışlar kabinin lan 5 dakka oldu halla sallanıyorum unuttu bunlar beni , daha öncesinde de red fire denilen hızlı trene binmişim topuza binmişim kafam iyice dönmeye başladı lan 10 dakka oldu hala bunlar kavga ediyor artık kusacam bağrıyom yok duymuyorlar müzikten kavgalarından çıkardım telefonu arkadaşı arayacam onuda beceremedim telefon elimden düşecek 15 dakika sallandım ama arkadaş deliye döndüm bunların kavgaları bitti makina durdu ama bende bittim...

Bu gecede atmden fatura yatırayım dedim dükkana geri dönüyom yolda bi elemanla arabada bir aile kavga ediyor , arkadaşa dedim gel ayırak lan şunları dedim indik arabadan lan dışarıdaki eleman elinde bıçak arabadaki elemananın tepesine çöktü öldürecek arabadakide tabancasıyla buna 3 el sıktı yığıldı oraya kan revan içinde elinde bıçakla eleman..İçindeki çoluk çocuk kadın bağrış çığrış çıktı arabadan ..Lan niye norman günüm yok benim yaaaaa...
    RoofRoof bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haftaya çok b.ktan başladık.

Evde kavga çıktı , aynı anda evi terkettik. Ev şu an boş sanırım ikimizde kalacak yer arıyoruz.

Biraz salağız herhalde.

Motosikleti
    Yohhh

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Tank slapper.

yürekçe ve fatih.met bunu beğendiler.

Motosikleti
    .
    Bir görünüp gideyim.Gelmedi demesinler

Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir görünüp gideyim.Gelmedi demesinler

batuhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5 Motosikleti: Kymco Activ 110
    Dusunuyorum da...
    Geçen senelerde ne güzel konu başlıkları harika paylaşımlar olurdu...şimdi trolden geçilmiyor site��

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gecede atmden fatura yatırayım dedim dükkana geri dönüyom yolda bi elemanla arabada bir aile kavga ediyor , arkadaşa dedim gel ayırak lan şunları dedim indik arabadan lan dışarıdaki eleman elinde bıçak arabadaki elemananın tepesine çöktü öldürecek arabadakide tabancasıyla buna 3 el sıktı yığıldı oraya kan revan içinde elinde bıçakla eleman..İçindeki çoluk çocuk kadın bağrış çığrış çıktı arabadan ..Lan niye norman günüm yok benim yaaaaa...
    O yoldaki elemanla arabada kavga eden aile de senle beraber gondol'da olaydı sonuç yine değişmezdi. Sonunda yine içindeki çoluk çocuk kadın bağrış çığrış çıkarlardı gondoldan... Ama belki birileri ölmezdi. Gondol sünger gibi emerdi fazla testosteronu.

Motosikleti
    Yohhh
    "en azından hayattayız bu da bir şey be abi"

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Iyice sıkıcı olmaya başladı memleket..

Motosikleti
    Honda CBF150
    Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu bedava çay la kekler başlayınca can sıkıntımızı kıraathanede geçiririz. Bide kayıp çocuklar, çocuk istismar ı derken öbür yandan nası dokundurdular zam ı doğalgaz a kredilere. Çal keke çalll

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E tabi bavyeralı yüzünden , gel saa daha genj işi tenere verelim başabaş takas edelim , senlik deel o , ben gimi ihtiyarların maturu

Motosikleti
    .
    Selam arkadaşlar size bir soru.
    Nurtopu gibi bir sapığım oldu.teli var ama gizlemiş.nerede ne yaptığımı biliyor.benim numaram bebek anneleri,gebeler ve hastalarımda var.iş ortamından biri olma ihtimali yok ama ya tutarlı atıyor yada şansı var nerede olduğumu biliyor.bugün tehdit ettim.numaranı ortak alanlara yazıcam dedim.umumi alanlar.100 kişi arasında görsün gizemliliği.
    Ürkmedim değil seri katiller gibi aynı filmlerde olur ya öyle.
    Kimliği nasıl bulunur.herkese şüpheli bakıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

İşyerinde olanları bildi bugün.oradakilerin olma ihtimali yok,eminim.sinir bozucu bir durum.bilim,kültür insanıyım ben zekama hakaret gibi algılıyorum

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Selam arkadaşlar size bir soru.
    Nurtopu gibi bir sapığım oldu.teli var ama gizlemiş.nerede ne yaptığımı biliyor.benim numaram bebek anneleri,gebeler ve hastalarımda var.iş ortamından biri olma ihtimali yok ama ya tutarlı atıyor yada şansı var nerede olduğumu biliyor.bugün tehdit ettim.numaranı ortak alanlara yazıcam dedim.umumi alanlar.100 kişi arasında görsün gizemliliği.
    Ürkmedim değil seri katiller gibi aynı filmlerde olur ya öyle.
    Kimliği nasıl bulunur.herkese şüpheli bakıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:01 ----------

İşyerinde olanları bildi bugün.oradakilerin olma ihtimali yok,eminim.sinir bozucu bir durum.bilim,kültür insanıyım ben zekama hakaret gibi algılıyorum
    ne istiyor senden?

Motosikleti
    .
    Ne biliyim normal konuşuyor işte.halimi hatrımı soruyor.bugün misal işte sıkıntı oldu.bir hemşireyle atıştık engelli ve yaşlı bir hastamı odadan çıkardığı için uyarmıştım o hemşireyi.
    Biraz zaman geçti mesaj geldi canını sıkma moralin bozuk bugün diye.
    Tövbe tövbe nereden biliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

Kimi gördün kilisede john nedir .kilisede ne işin vardı?
    fatih.met bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Ne biliyim normal konuşuyor işte.halimi hatrımı soruyor.bugün misal işte sıkıntı oldu.bir hemşireyle atıştık engelli ve yaşlı bir hastamı odadan çıkardığı için uyarmıştım o hemşireyi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:49 ----------

hımmm, gizemli hayran.
    röntgen teknisyeni olabilir, bi araştır.
    konuşmayı uzatırsan telefon sapıkları cesaret alıp işi iyice uzatabilir.
    nerden mi biliyorum?
    06Serhat bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600

komik amerikan sözleri işte john(con) müslüman olmuş o yüzden kiliseye gitmemiş v.s. (imza bu yazı değil )

.... sapıktan ziyade bu eleman sizden hoşlanıyor gibi tabi aranızda nasıl diyaloglar geçtiği de önemli, peki laftan anlamıyor mu? yani ne derseniz diyin ısrar ile sizi arıyor mu yine?

şöyle söyleyeyim, ne sizin ne benim nede bir başkasının hayat garantisi yok. başımıza ne zaman ne geleceği belli olmaz.

bu sizden hoşlanan kişi ruh hastası biri çıkar ve sizi etkilemeyi başaramayacağını anlayınca size zarar verebilir. bundan korkuyorsunuz dimi?

aslında küçük bir tabancanız olsa iyi olur, derhal bir çeşit kişisel koruyucu almalısın. elektrik tabancası biber gazı falan kesin bulundur yanında.

ne diyim bende birindeb hoşlandım ama 3 gündür cevap vermiyor bana eh ne yapalım ilgisini çekemedik, halbuki o beni etkilemeyi başardı. zaten sorun bu, benim onla alakam yok iken o beni etkiledi ve beni yaralayıp gitti. neyse önemi yok, geçer bu günlerde.

tavsiyem kişisel koruyucu taşıyın kesinlikle,

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)