Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet.Net Cafe (Geyik Muhabbetleri)

Motovento
    REKLAM ALANI
    DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu bahtsız motorcu ağbi buralarda mı?

Voltaren bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.

Motosikleti
    Yoktur.

Motosikleti
    Yoktur.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    sonra bana "sen niye çalışmıyorsun" diye kızıyor bazıları, bu kızanlar genelde geri zekalılar, bunlar zenginlere kölelik yapıyor diye benimde mi yapmam gerek? zenginlerin ortalama 7 yıl daha uzun yaşadığı bilimsel olarak kanıtlandı diye bir şey duymuştum.

hayatlarında dert tatava yok, vücutlarını çok çalıştırıp yıpranmıyorlar, çok çalışmadıkları için az yiyip içiyorlar ve buda ömrü uzatıyor... her şey etken fakat en başta az aktivite ve az beslenme ihtiyacı ve bunun yanı sıra dert stress az olması iş hayatının fazla içerisinde olmadıkları için(dikkat devrik cümle).
    espresso ve Voltaren bunu beğendiler.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonra bana "sen niye çalışmıyorsun" diye kızıyor bazıları, bu kızanlar genelde geri zekalılar, bunlar zenginlere kölelik yapıyor diye benimde mi yapmam gerek? zenginlerin ortalama 7 yıl daha uzun yaşadığı bilimsel olarak kanıtlandı diye bir şey duymuştum.

hayatlarında dert tatava yok, vücutlarını çok çalıştırıp yıpranmıyorlar, çok çalışmadıkları için az yiyip içiyorlar ve buda ömrü uzatıyor... her şey etken fakat en başta az aktivite ve az beslenme ihtiyacı ve bunun yanı sıra dert stress az olması iş hayatının fazla içerisinde olmadıkları için(dikkat devrik cümle).
    Parayla saadet olmaz lafı zenginlerin biz fakirler ayaklanmasın diye uydurduğu bir şeydir.
    Voltaren, Carbondioxid ve fatih.met bunu beğendiler.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    @echo off
    title Activate Microsoft Office 2019 (ALL versions) for FREE - MSGuides.com&cls&echo ================================================== ===================================&echo #Project: Activating Microsoft software products for FREE without additional software&echo ================================================== ===================================&echo.&echo #Supported products:&echo - Microsoft Office Standard 2019&echo - Microsoft Office Professional Plus 2019&echo.&echo.&(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16")&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\ProPlus2019VL*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\ProPlus2019VL*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&echo.&echo ================================================== ==========================&echo Activating your Office...&cscript //nologo slmgr.vbs /ckms >nul&cscript //nologo ospp.vbs /setprt:1688 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:6MWKP >nul&set i=1&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:NMMKJ-6RK4F-KMJVX-8D9MJ-6MWKP >nul||goto notsupported
    :skms
    if %i% GTR 10 goto busy
    if %i% EQU 1 set KMS=kms7.MSGuides.com
    if %i% EQU 2 set KMS=s8.uk.to
    if %i% EQU 3 set KMS=s9.us.to
    if %i% GTR 3 goto ato
    cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS% >nul
    :ato
    echo ================================================== ==========================&echo.&echo.&cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ================================================== ==========================&echo.&echo #My official blog: MSGuides.com&echo.&echo #How it works: bit.ly/kms-server&echo.&echo #Please feel free to contact me at msguides.com@gmail.com if you have any questions or concerns.&echo.&echo #Please consider supporting this project: donate.msguides.com&echo #Your support is helping me keep my servers running 24/7!&echo.&echo ================================================== ==========================&choice /n /c YN /m "Would you like to visit my blog [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to my KMS server failed! Trying to connect to another one... & echo Please wait... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto skms)
    explorer "http://MSGuides.com"&goto halt
    :notsupported
    echo ================================================== ==========================&echo.&echo Sorry, your version is not supported.&echo.&goto halt
    :busy
    echo ================================================== ==========================&echo.&echo Sorry, the server is busy and can't respond to your request. Please try again.&echo.
    :halt
    pause >nul
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @echo off
    title Activate Microsoft Office 2019 (ALL versions) for FREE - MSGuides.com&cls&echo ================================================== ===================================&echo #Project: Activating Microsoft software products for FREE without additional software&echo ================================================== ===================================&echo.&echo #Supported products:&echo - Microsoft Office Standard 2019&echo - Microsoft Office Professional Plus 2019&echo.&echo.&(if exist "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles%\Microsoft Office\Office16")&(if exist "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16\ospp.vbs" cd /d "%ProgramFiles(x86)%\Microsoft Office\Office16")&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\ProPlus2019VL*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&(for /f %%x in ('dir /b ..\root\Licenses16\ProPlus2019VL*.xrm-ms') do cscript ospp.vbs /inslic:"..\root\Licenses16\%%x" >nul)&echo.&echo ================================================== ==========================&echo Activating your Office...&cscript //nologo slmgr.vbs /ckms >nul&cscript //nologo ospp.vbs /setprt:1688 >nul&cscript //nologo ospp.vbs /unpkey:6MWKP >nul&set i=1&cscript //nologo ospp.vbs /inpkey:NMMKJ-6RK4F-KMJVX-8D9MJ-6MWKP >nul||goto notsupported
    :skms
    if %i% GTR 10 goto busy
    if %i% EQU 1 set KMS=kms7.MSGuides.com
    if %i% EQU 2 set KMS=s8.uk.to
    if %i% EQU 3 set KMS=s9.us.to
    if %i% GTR 3 goto ato
    cscript //nologo ospp.vbs /sethst:%KMS% >nul
    :ato
    echo ================================================== ==========================&echo.&echo.&cscript //nologo ospp.vbs /act | find /i "successful" && (echo.&echo ================================================== ==========================&echo.&echo #My official blog: MSGuides.com&echo.&echo #How it works: bit.ly/kms-server&echo.&echo #Please feel free to contact me at msguides.com@gmail.com if you have any questions or concerns.&echo.&echo #Please consider supporting this project: donate.msguides.com&echo #Your support is helping me keep my servers running 24/7!&echo.&echo ================================================== ==========================&choice /n /c YN /m "Would you like to visit my blog [Y,N]?" & if errorlevel 2 exit) || (echo The connection to my KMS server failed! Trying to connect to another one... & echo Please wait... & echo. & echo. & set /a i+=1 & goto skms)
    explorer "http://MSGuides.com"&goto halt
    :notsupported
    echo ================================================== ==========================&echo.&echo Sorry, your version is not supported.&echo.&goto halt
    :busy
    echo ================================================== ==========================&echo.&echo Sorry, the server is busy and can't respond to your request. Please try again.&echo.
    :halt
    pause >nul

Bu ne ki?

Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu ne ki?
    Office 2019 için KEY diyebiliriz

Bu şekilde Notepad olarak kayıt edip, dosyayı "yönetici" olarak çalıştırınca Office Crack yemiş oluyor diyebiliriz. Konu içeriği çok bağımsız gelince "Ben de böyle bir şey yollayayım bari" dedim. En azından ihtiyaç olunca buradan bulurum
    espresso bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

dreams82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 300 ABS / 2018

Bu şekilde Notepad olarak kayıt edip, dosyayı "yönetici" olarak çalıştırınca Office Crack yemiş oluyor diyebiliriz. Konu içeriği çok bağımsız gelince "Ben de böyle bir şey yollayayım bari" dedim. En azından ihtiyaç olunca buradan bulurum
    Uzantısını .bat falan yapmak gerekmez mi?
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.

Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı dreams82 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzantısını .bat falan yapmak gerekmez mi?
    Espresso ağabeyin "leb" deyince olayın tamamını anlayacağını bildiğim için detaya girmedim (office2019.cmd vb. olarak kayıt etmek gerekiyor.)

https://msguides.com/office-2019
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Espresso ağabeyin "leb" deyince olayın tamamını anlayacağını bildiğim için detaya girmedim (office2019.cmd vb. olarak kayıt etmek gerekiyor.)

https://msguides.com/office-2019
    Ben yıllardır windows kullanmadığım için pek bu konuda bilgim yok. Zaten kullandığım yazılımlar lisansında bu yazılımı kopyalamak dağıtmak serbest yazan yazılımlar arasından seçtiğim için crack vb. işlere de gerek kalmıyor.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben kodları ilk gördüğümde anladım zaten de bende office programı yok, kullanmıyorum, ama yine de kodaları notepad++ programına yazıp farklı kaydet deyip dosya adını "asdadasdsa.bat" olarak kaydedip çalıştırdım... hiç bir şey olmadı.

edit: söylemeyecektim ama söyleyeyim dedim; aslında kodlar arasında gizli şifreler var ve onlarda devreye giriyor bu kodları çalıştırınca... o gizli şifreler bilgisayarı kanser ediyor, bu kodları çalıştıran windows en geç 3 seneye kalmaz formatlık olacak. yani kodların içinde kanser var kanser.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R

“Only wimps use tape backup. Real men just upload their important stuff on ftp and let the rest of the world mirror it.”

Kim tutar delikanliyi
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    @echo off
    uzun zamandır patlamıştı msguides, bir sürü arkadaşım başımın etini yedi. Düzelttiler mi?

Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır patlamıştı msguides, bir sürü arkadaşım başımın etini yedi. Düzelttiler mi?
    Kendim aktif ettikten sonra buraya kopyaladım 👍 Bu konular, bildiğim konular da değil ama yukarıda paylaştığım linkteki gibi yaptım ve oldu. Şu an kullanıyorum yani.

Notepad olarak kaydet (.cmd formatı ile)

Sonra da yönetici olarak çalıştır, bu kadar.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Kendim aktif ettikten sonra buraya kopyaladım �� Bu konular, bildiğim konular da değil ama yukarıda paylaştığım linkteki gibi yaptım ve oldu. Şu an kullanıyorum yani.

Notepad olarak kaydet (.cmd formatı ile)

Sonra da yönetici olarak çalıştır, bu kadar.
    Yok yöntemi biliyorum, uzunca bir süre de kullandım. 2020 sonu ya da 2021 başı gibi bu yöntem patladı (Office 2016 ve üstünde) Microsoft bir güncelleme yayınladığında, ofisini kurduğum bir çok arkadaşımın araması ondandı noldu buna aktivasyon diyor korsan diyor diye. =) Bir kısmına alın olm lisansınızı dedim de kalanlarla biraz uğraştık, abi patlamış dedim çıktım işin içinden
    Mail atıyorum böyle şeyleri ben de kendime =)

Şimdi yaptığına göre düzelmiş gibi anlaşılan.

Motosikleti
    Yoktur.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bizde bugün iş yerinde duvarcı ustaya "biz neden fakiriz?" diye soruyoruz ama adam sorumuzu anlamıyor, gürültü falan vardı biraz ve bir kaç defa daha sorduk ama gürültüde ne anladıysa artık "fakir sultan mehmet" diye cevap verdi...

bu benim neden komiğime gitti bilmiyorum ama baya güldüm, biz ona istanbulun fethini sormadık, onu sorsak zaten Fatih Sultan Mehmet diye cevap verirdi ama işte karambole ne anladı da ne cevap verdi? kendi de anlamadı galiba.

Sultan Mehmet'i duyunca başına Fatih'i de biz ekledik, garip bir şey oldu orada, bir anlam karmaşası yaşadık, konuşuyoruz ama hiç kimse bir birine ne dediğini bilmiyor ne dediğini anlamıyor... Bir anlık komik oldu.
    Voltaren bunu beğendi.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeşiller.

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)