Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet.Net Cafe (Geyik Muhabbetleri)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    .
    Kuvvetmira işten biri olmasının ihtimali yok çünkü çoğuyla aram bozuk ve böyle bir riski kolay kolay alamazlar .Araştıracağımı bilirler.

Fatih normal insan gibi konuşuyor ama kimliğini söylemiyor ben böyle uygun görüyorum diyor.
    Madem takipte bende ona göre taktik geliştiririm.Bakalım kim daha zeki ve dikkatli, mutlaka açık verecektir.
    Kişisel silah demişsin ama evine giren hırsızı ailesini korumak için öldürdü diye müebbet alan insanlar var.
    Benim size sorum kimliğini gizlemiş biri numaradan bulunamaz mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    android telefonlar için "google play" mağazasından "arayan kimliği" kelimeleri ile arama yapıp önüne gelen programları bir dene. işe yararlar belki, hiç tecrübe etmedim ama var olduklarına göre işe yarıyor olmalılar. hatta bu programlardan birini telefona yükle ve arkadaşlarından birini rehberden silip seni aramalarını rica et bakalım kimlikleri gözükecek mi? gerçi herkesle kavgalıymışsın

silah demişken yani karşıdakini öldürmek için değil, kendini korumak için karşıdakini felç edecek bir şey olmalı.

mesela şu videodakine benzer menzilli bir tabanca olabilir mesela

videodaki tabanca 600 dolarmış

Motosikleti
    .
    Maalesef Fatih iş ortamında çamura batmayanı,kana bularlar.O sebeple aram bozuktur.Şöyle düşün o insanlar öyle tuzaklar kurdularki altına dinamit yerleştirilip patlatılmış bir bina gibi düşün.Ben o binadan sağ çıkmayı başardım.Kararlılık ve mücadele ile .Belki bu işte bir komplodur.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maalesef Fatih iş ortamında çamura batmayanı,kana bularlar.O sebeple aram bozuktur.Şöyle düşün o insanlar öyle tuzaklar kurdularki altına dinamit yerleştirilip patlatılmış bir bina gibi düşün.Ben o binadan sağ çıkmayı başardım.Kararlılık ve mücadele ile .Belki bu işte bir komplodur.
    bas engeli uğraşma. yada bana numarasını ver cep telefonunun şarjını 1 saatte bitireyim, patlayana kadar ısındırayım:D
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    MT-07
    Siber saldırı seçenekleri de iyimiş. Bende hukuki yollarını söyleyeyim. Sen şimdi operatörünü arayıp, gizli numaraların seni aramasını engelleyebilirsin. Savcılığa başvurup direk tespit ettirilip, akabinde kamu davası açılıp bu sapığı mahkum ettirebilirsin.

Lakin 2.seçenekte mahkemeye çıkıp ifade vermen gerekiyor. Gitmez isen de polis zoruyla mahkemeye götürülüyorsun.
    fatih.met bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    uzun zamandır iş hayatımda şu kelimeleri duyduğumu hatırlamıyorum, sadece kendim için değil herkes için söylüyorum:

- eline sağlık, güzel olmuş.
    - maşallah, olmuş işte.
    - iyi iş çıkarmışsın, sağol.

yani insanlar iyi yapılan işi taktir etmiyor hatta iş arkadaşlarımız bizi kıskanıyor. aslında durum basit, kötü insanların arasında çalışıyor olmalısın. malesef, ben insanların çoğunun kötü olduğunu düşünüyorum ve acı gerçek hepimiz bir arada yaşamak durumundayız.

bizim insanımız ne özür dilemeyi sever ne de teşekkür etmeyi sever işte. bizim insanımız kendisine yapılmasını sevmediği şeyleri başkasına yapar, bencildir, utanması arlanması yoktur.

Motosikleti
    .
    Ben kim olduğunu merak ediyorum.Şimdi engellemek kolay.Önemli olan kim olduğunu tespit etmek.Bugün böyle karşıma çıkan yarın başka kimlikle karşıma çıkar.problemi kökünden çözmek lazım bu arada numarasını paylaşma tehididimi içeren mesajıma karşılık geldi.İstediğimi yap herşeyle baş edebilecek yetkiye sahibim demiş.Günah benden gitti.Bakmayın böyle umuramaz cvp verdiğine bana sorarsanız planım işliyor

Motosikleti
    MT-07
    Bence senin canının sıkılması ile birlikte kendine bir uğraş yada oyun edinmişsin gibime geldi. Beyaz atlı prensten tut, bataklıktaki pis kurbağaya kadar bir sürü alternatif içinden toz pembe hayalini kovalıyorsun gibime geldi. Ben insani görevimi yapıp haklarını söyledim der ve kaçarım. Sabah işe gideceğim uykum var.

Kalın sağlıcakla

Motosikleti
    .
    Ne beyaz atı ne kurbağası .Size ne diyorum dinamitşe patlatılmış bina gibi bir yerden sağ çıkmayı başardım.Mesleğime tuzak kurdular projelerimi engellediler.Bunları yapan her türlü komployu kurar

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Ne beyaz atı ne kurbağası .Size ne diyorum dinamitşe patlatılmış bina gibi bir yerden sağ çıkmayı başardım.Mesleğime tuzak kurdular projelerimi engellediler.Bunları yapan her türlü komployu kurar
    kim bunlar? saylonlular mı kübra?
    insanlar seninle niye uğraşıyor sence?

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    buluşma ayarla sonra haydarla giriş.

Motosikleti
    MT-07
    Haydar ile buluşma ayarlamak cidden en iyi çözüm. Hem romantik hem ormantik

Motosikleti
    .
    İnsanlar benimle niçin uğraşıyor kuvvetmira bili yormusun?

Çünkü kamu bile olsa rekabet anlayışı herkesin kitabında serefli değil.bak ben bulunduğum yerde aylarca tek çalıştırıldım.hatta bu sebeple sağlık problemlerim başladı.uydurmaca raporlar aldılar.bak ben işime en erken giden en geç çıkanım.yeri gelmiştir fazla çalışmışımdır,gayret vermişimdir.emek verdiğim içinde hakkımı savundum.hedef noktası haline geldim.hayatta yalnız mücadele eden birisini zayıf görürler.yerine tanıdıklarını getirmeye çalışırlar.ben ne yaptım peki?mesleğime,sağlığıma,projelerime çelme takanlara karşı kararlılıkla mücadele ettim.okulda dahi disipline gitmeyen beni kriminal ilan ettiler.yine pes etmedim ve müfettişlerce haklı görürdüm.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    peki bu mücadelende en üzüldüğün şey ne oldu? yani seni en çok hayal kırıklığına uğratan şey ne oldu?

Motosikleti
    .
    İnsanların domino taşı gibi birilerinin aklını bulandırmaları.Durumla yakından uzaktan ilgisi olmayanların bile tavır alıp etiket ve çoğunluğa kayması.Bu tür olaylarda
    tarafını seçen bilgisini,yargılarını,etkisini oraya kurban etmiş olur.Teraziside ağır hasar alır.
    On kişinin düşüncesi ve bir kişinin düşüncesini ele alalım.
    On kişi sigara içsin bir kişi içmesin.Sigara zararlıdır değil mi? O zaman çoğunluk her zaman doğru olanı temsil etmez.Maalesef çoğu sistemde bu zor algılanır.Bunun sebebide sürü psikolojisidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:57 ----------

Birde şunu unutmam.Hakkını arayanı,hakkını aradığı için şikayet ettiren amirin,tarafını tuttuğu diğer personeli net bir şekilde idare etmesi,erken çıkmasına göz yumması hatta o personel şikayet edilmesin diye bizzat onun işini yapması.
    Çiftte standart varsa adalet yoktur arkadaşlar.

İster arıza olayım ister gözükara olayım.Şu yaşananlara göz yummadım ya çok mert ve delikanlı hissediyorum.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    Dostum yalnızlığa kaç! Seni büyük adamların gürültüsünden sersemlemiş ve küçüklerin iğnesiyle didiklenmiş görüyorum. Orman ve kaya seninle vakur, susmayı bilirler. Sevdiğin geniş dallı ağaca benze yine! O, denizin kenarında susan ve dinleyen bir tavırla durmaktadır.

Yalnızlığın bittiği yerde panayır başlar ve panayırın başladığı yerde büyük artistlerin gürültüsü ve zehirli sineklerin vızıltısı başlar. Dünyada en iyi şeyler bile, gösterecek kimse bulunmazsa, bir şeye yaramaz. Halk bu göstericilere büyük adam der. Halk büyükten pek anlamaz. Büyük, yaratıcıdır. Oysaki halk yalnız büyük davaların göstericilerini ve artistlerini tanır. Dünya, yeni değerler yaratanların etrafında döner. Görünmeden döner. Oysaki halk ve şöhret artistlerin etrafında döner. Dünyanın gidişi böyledir. Artistin zekası vardır. Fakat zekanın vicdanı zayıftır. O daima en çok inandırabileceği şeye inanır. Yarın başka, öbür gün başka bir şeye inanır. Onun duyguları halk gibi ve hava gibi sık değişir.

Panayır şatafatlı şaklabanlarla doludur ve halk bu büyük adamlarla övünür. Onca zamanın egemenleri bunlardır.Fakat zaman onları baskı altına alır, böylece seni baskı altına alırlar ve senden de bir evet ve hayır isterler. Yazık, bu "leh" ve "aleyh" arasında m? yer almak istiyorsun? Ey gerçek aşığı, bu sokulganları ve dönekleri kıskanma, gerçek hiçbir zaman bir döneğin koluna asılmamıştır! Bu bıktıran, usandıranlardan kendini koru. insanı ancak panayırda "evet" veya "hayır"la bastırırlar.

Büyün derin kaynakların duyuşu yavaştır: Derinliklerine düşen bir şeyin ne olduğunu anlamak için uzun zaman beklemeleri gerekir. Gerçek büyüklükler panayırın ve şöhretin ötesindedirler. Yeni değerlerin yaratıcıları daima panayırın ve şöhretin üstünde bulunurlar.

Dostum, yalnızlığına kaç. Seni zehirli sineklerle didiklenmiş buluyorum. Sert ve sağlam bir havanın estiği yerlere kaç! Yalnızlığına kaç. Sen küçüklere ve acınacak adamlara çok yakın yaşadın. Onların görünmez öçlerinden kaç. Bunlar senin için öçten başka birşey değildirler. Onlara artık el kaldırma! Onlar sayısızdır. Ve sinek avcılığı sana düşmez. Bu küçükler ve acınacak yaratıklar sayısızdır. Ve nice görkemli yapıları yağmur damlaları ve vahşi otlar harap etmiştir.. Sen bir kaya değilsin, fakat damlaların çokluğu seni oymuş bile! Damlaların çokluğundan çatlayacaksın..

Zehirli sineklerden seni yorulmuş görüyorum.Yüz yerinde kanayan yaralar açılmış görüyorum. Ve gururun öfkelenmek bile istemiyor. Onlar senden masumiyetle kan isterler. Kansız ruhları kana hasrettir. Onun için bütün masumiyetleriyle sokarlar. Fakat ey derin adam, sen küçük yaraların da acısını pek derinden duyuyorsun ve daha şifa bulmadan aynı zehirli sülük vücuduna tekrar sokulur. Bu pis boğazları öldüremeyecek kadar gururlusun. Fakat sakın ki, onların bütün bu zehirli haksızlıklarına dayanmak sana bela getirmesin ?

Onlar seni överek de etrafında vızıldarlar. Yılışıklık onların övüşüdür. Onlar senin derine ve kanına yakın olmak isterler. Sana bir tanrı veya şeytana taptıkları gibi yılışırlar. Bir tanrı veya şeytan karşısında olduğu gibi acınırlar. Fakat neye yarar? Onlar dalkavuk ve mızmızlardır. Başka birşey değillerdir. Çok defa kendilerini sana hoş gösterirler. Fakat korkakların kurnazlığı her zaman bu olmuştur. Evet korkaklar, kurnazdır. Dar ruhlarıyla seni çok düşünürler. Sen onlarca her zaman düşündürücü bir şeysin. Çok düşünülen herşey, düşündürücü olur.

Bu erdemlerin için seni cezalandırırlar. Aslında yalnız hatalarını bağışlarlar. Sen sakin ve dürüst olduğun için dersinki; "Bu küçük varlıklar suçsuzdur." Fakat onların dar ruhları şöyle düşünür: "Bütün büyük varlıklar suçludur".

Sen onlara şefkatli olsan bile kendilerine hakaret ettiğini zannederler ve senin iyiliğine, gizli acılarla karşılık verirler. Senin sessiz gururun onların zevkini bozar. Bir defa da gururlu olacak kadar alçakgönüllü olursan seni ayartılar. Biz bir adamda bulduğumuzu alevlendiririz de! Onun için küçüklerden sakın! Senin karşında kendilerini küçük görürler ve alçaklıkları sana karış görünmez bir kin halinde yanar, tutuşur.

Kendilerine yaklaştığın zaman nasıl sustuklarını ve kuvvetlerinin, sönmüş bir ateşin dumanı gibi, kaybolduğunu hissetmedin mi ? Evet dostum, sen en yakınların için bir vicdan azabısın; çünkü onlar sana layık değillerdir. Böylece senden nefret ederler. Ve kanını emmek isterler.

Yakınların daima zehirli sinek olacaklardır. Sende büyük olan şey, onları daima daha zehirli ve daha fazla sinek yapacaktır. Dostum yalnızlığına, sert ve kuvvetli bir havanın estiği yere çekil. Senin kısmetin sinek kovalayıcılığı değildir...

Friedrich Nietzsche - Böyle Buyurdu Zerduşt kitabından en sevdiğim kısım.

Eski aşkın olabilir. Yada eski bir tanıdığın. Belki sana ilgisi vardı açılamadı. Bir gün böyle çıktı karşına.

Bilemezsin belki birisi için sen "ben senin beni sevebilme ihtimalini sevdim" cümlesinin karşılığısındır.

Bence eskilerden biridir.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    İnsanlar benimle niçin uğraşıyor kuvvetmira bili yormusun?

Çünkü kamu bile olsa rekabet anlayışı herkesin kitabında serefli değil.bak ben bulunduğum yerde aylarca tek çalıştırıldım.hatta bu sebeple sağlık problemlerim başladı.uydurmaca raporlar aldılar.bak ben işime en erken giden en geç çıkanım.yeri gelmiştir fazla çalışmışımdır,gayret vermişimdir.emek verdiğim içinde hakkımı savundum.hedef noktası haline geldim.hayatta yalnız mücadele eden birisini zayıf görürler.yerine tanıdıklarını getirmeye çalışırlar.ben ne yaptım peki?mesleğime,sağlığıma,projelerime çelme takanlara karşı kararlılıkla mücadele ettim.okulda dahi disipline gitmeyen beni kriminal ilan ettiler.yine pes etmedim ve müfettişlerce haklı görürdüm.
    don kişot'u bilir misin?
    batı edebiyatının ilk romanıdır.
    yani mevzu eski mevzu
    iddia ediyorum her işyerinde, okulda, markette benzer şeyler yaşayacak bir tipsin.
    bu övünülecek şey mi orasını bilmem,
    ama aynı duvara 500 kere toslamak övünülecek iş değildir.

sanırım çok gençsin,
    milyonlarca kez kendini haklı bulmayı bir tarafa bırakıp plağın burasındaki yorucu çizikle yüzleşmelisin.
    belki haddimi aşıyorum ama hadsizlik de benim handikapım.
    RoofRoof bunu beğendi.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Kübra ve ayetlervaray, siyaset mi yapiyorsunuz bana mı oyle geliyor :D

Kubra kısaca koyun tarifi yapmış ve ayetlervaray ise bu koyun çoban sanatının ve işleyişinin detaylarını dökmüş adeta

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Fabricio Agosto Ramírez transfer oldu, darmadağınım. Yıllarca gol attık diye sevinemeden gol yedik tam rahata erdik derken yine gidiyor gönlümün efendisi, batsın bu dünya.

Bu arada dünya sadece kendi etrafında dönüyor zannedenler hayatının her döneminde okul, iş, aş, aşk vs. sıkıntı yaşarlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)