Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet.Net Cafe (Geyik Muhabbetleri)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lan ne alaka ise istiklale gidip diskoda kopasım var yahu...

https://www.youtube.com/watch?v=H0QfP1xI7pA
    Walla İstiklal’de kopmalık değil de gel uçmakdereye giderken birden Çanakkale’de tost yiyelim. Çılgınlık dediğin bilinmeyeni yapmaktır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250

Saçma sapan vlogları izlemekten 40 gömlek iyi olan, Başlangıç seviyesinde, arazi sürüş teknikleri, hafif bi ingilizceniz varsa bile az çok ne demek istediğini tahmin etmek zor değil...

Hem şu geyik bölümünü hortlatmanın vakti gelmişti
    maktama bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Bak gene geldi. Yahu git. Kışt kışt... Yahu bel fıtığınada iyi gelir hani. Tüm omurlar yerine oturur hoplayıp zıplamaktan
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak gene geldi. Yahu git. Kışt kışt... Yahu bel fıtığınada iyi gelir hani. Tüm omurlar yerine oturur hoplayıp zıplamaktan
    Hişşş, alışacaksııın
    Bak adamlar nasıl yağ gibi kayıyor arazide, doğa ile iç içe, miis
    Angrypower bunu beğendi.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    Karar verdim ki sen Şeytan'ın Avukatısın. Savaşacağım tüm benliğimle
    MrMud bunu beğendi.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Karar verdim ki sen Şeytan'ın Avukatısın. Savaşacağım tüm benliğimle
    Son savaşan "Temiz exc450" arıyor, bil istedim :D
    Angrypower bunu beğendi.
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son savaşan "Temiz exc450" arıyor, bil istedim :D
    Tekere geliyorsa sorun yok. Temiz bir jant ile asfalt lastiği taktık mı? pff diyorum...

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Tekere geliyorsa sorun yok. Temiz bir jant ile asfalt lastiği taktık mı? pff diyorum...
    Tekere geliyorsa mı ? Gidona abanmazsan yere indirmek için, ben birşey bilmiyorum
    -MrMud

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    https://www.youtube.com/watch?v=aE0SZSFqBUg

Saçma sapan vlogları izlemekten 40 gömlek iyi olan, Başlangıç seviyesinde, arazi sürüş teknikleri, hafif bi ingilizceniz varsa bile az çok ne demek istediğini tahmin etmek zor değil...

Hem şu geyik bölümünü hortlatmanın vakti gelmişti
    Youtube'da öğreten tek motosiklet kanalı bu bence.Acayip geyik bir sunum yapıyorlar.Sürüşüm çok gelişti bu adam sayesinde.Bunun dışında Everide ADV ile mototrek çok iyi.Onlar daha çok adventure,dual sport yapsalarda.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Youtube'da öğreten tek motosiklet kanalı bu bence.Acayip geyik bir sunum yapıyorlar.Sürüşüm çok gelişti bu adam sayesinde.Bunun dışında Everide ADV ile mototrek çok iyi.Onlar daha çok adventure,dual sport yapsalarda.
    Aslında hard enduro pek yapmadığımız/yapamadığımız için adv tarzı soft sürüş eğitimleri daha uygun bence, ne kapsak, öğrensek kâr

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Bu sabah bir karar aldım, hava yağmurlu yerler kaygan diyip motor sürmeyen kişilere motorcu demiyorum artık...

"Motorcumsu" dicem.

Ben kar kış kıyamet motor üstünde yaşarken, sadece yaz aylarında ve güneşli havalarda motor süren adamla benim oyum bir mi ?!
    potasyum bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Aslında hard enduro pek yapmadığımız/yapamadığımız için adv tarzı soft sürüş eğitimleri daha uygun bence, ne kapsak, öğrensek kâr

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Bu sabah bir karar aldım, hava yağmurlu yerler kaygan diyip motor sürmeyen kişilere motorcu demiyorum artık...

"Motorcumsu" dicem.

Ben kar kış kıyamet motor üstünde yaşarken, sadece yaz aylarında ve güneşli havalarda motor süren adamla benim oyum bir mi ?!
    Ya de get Motor garajdan çıkmıyor dışarıya. Kaldıki servis ile gitmek daha tatlıda olabiliyor. Haftasonu güneydoğu’ya gitmem gerekiyor. Şayet gitmez isem Ağva’ya yapıştıracağım. Yeni aldığım windshield’i kullanacağım motorda. Birde motoru bakıma sokmakta gerekiyor. Bakalım nasıl olacak?

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Ya de get Motor garajdan çıkmıyor dışarıya. Kaldıki servis ile gitmek daha tatlıda olabiliyor. Haftasonu güneydoğu’ya gitmem gerekiyor. Şayet gitmez isem Ağva’ya yapıştıracağım. Yeni aldığım windshield’i kullanacağım motorda. Birde motoru bakıma sokmakta gerekiyor. Bakalım nasıl olacak?
    Windshield'dan kastın siperlik gibi motor için olan birşey mi, yoksa windstopper gibi giyelebilir birşeymi
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    Windshield'dan kastın siperlik gibi motor için olan birşey mi, yoksa windstopper gibi giyelebilir birşeymi
    Siperlik. Göğsüme vuran havayı biraz kırmak için. Bu havalarda can sıkabiliyor rüzgar. Bakalım haftasonuna takmış olmayı dikiyorum. 5allen ile takılır kanımca. Bir bakayım, beğenmez isem geri sökerim. Birde soft yançantalardan alacağım ekonomim el verdiğinde. Birde sırt çantama eşya koydum mu bana yeter.

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Siperlik. Göğsüme vuran havayı biraz kırmak için. Bu havalarda can sıkabiliyor rüzgar. Bakalım haftasonuna takmış olmayı dikiyorum. 5allen ile takılır kanımca. Bir bakayım, beğenmez isem geri sökerim. Birde soft yançantalardan alacağım ekonomim el verdiğinde. Birde sırt çantama eşya koydum mu bana yeter.
    Sen sanıyomusun ki ben bir tek bu forumda aşılıyorum milleti...
    Al bak bizim şirket çalışanının arabasını getirdiği son durum, anlık

Motosikleti
    MT-07
    Sen sanıyomusun ki ben bir tek bu forumda aşılıyorum milleti...
    Al bak bizim şirket çalışanının arabasını getirdiği son durum, anlık

https://i.hizliresim.com/DYm9P6.jpg
    Sen benim motosikleti görsen demek direk beni offroad'cu olarak lanse edersin. Daha çamur sıçratmayanını bulamadım

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Sen benim motosikleti görsen demek direk beni offroad'cu olarak lanse edersin. Daha çamur sıçratmayanını bulamadım
    Bu arabanın sahibi arkadaş arabasının üzerine martı pislese arabasını yıkamaya bırakan adam :D
    -MrMud

Motosikleti
    MT-07
    Cumartesi günü araba ile eve dönüyordum. Kar fena bastırdı. Yardırdım gittim Çatalca'ya. Milletin 4lü yakıp ağladığı yerlerden gidiyordum. Macera ile adrenalin tutkusu bendede var da ekipman ile enduro motora vereceğim parayı, kendi motoruma eklesem MT-07 geliyor Haa 2.motor olarak, cebimde fazla param olacak ki o zaman ben bu sevdaya atılayım. CRF serisine oturduktan sonra Mondial alıp araziye çıkmak demek, 1 bel ameliyatı daha geçirmem demek kanımca

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Cumartesi günü araba ile eve dönüyordum. Kar fena bastırdı. Yardırdım gittim Çatalca'ya. Milletin 4lü yakıp ağladığı yerlerden gidiyordum. Macera ile adrenalin tutkusu bendede var da ekipman ile enduro motora vereceğim parayı, kendi motoruma eklesem MT-07 geliyor Haa 2.motor olarak, cebimde fazla param olacak ki o zaman ben bu sevdaya atılayım. CRF serisine oturduktan sonra Mondial alıp araziye çıkmak demek, 1 bel ameliyatı daha geçirmem demek kanımca
    Ben anlamıyorum bu meseleyi, mt07 sürüp ağrımayan belin crf'de mi ağrıyacak ?
    -MrMud

DrFreeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Xtreme Max 150/ Xtreme Enduro 250
    14 saat pc başında çalışıyorum, e eve gelince oyuna otur falan toto dümdüz oluyor.
    Ama şöyle 2 gün sağa sola gidiyorum motorla hele köye gitmişsem yeniden doğmuş gibi oluyorum harbiden. Seleye oturunca enduro adabı dik oturuyosun ilaç gibi ilaççç :D

Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı DrFreeman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14 saat pc başında çalışıyorum, e eve gelince oyuna otur falan toto dümdüz oluyor.
    Ama şöyle 2 gün sağa sola gidiyorum motorla hele köye gitmişsem yeniden doğmuş gibi oluyorum harbiden. Seleye oturunca enduro adabı dik oturuyosun ilaç gibi ilaççç :D
    Herşeye eyvallahta, şu elimin üşümesi beni çileden çıkarıyor.
    Ya yemin ederim sinirimden oturup ağlayasım geliyo elim üşüyünce, gram tat alamıyorum sürüşten, lanet nefret olsun deyip kaldırıp atasım geliyo motoru.
    40km mesafede 2 defa mola verdim bu sabah, sırf elimi ısıtmak için.
    Yün eldiven içliginin üzerine deri eldiven giyiyorum ama yok arkadaş yine de parmaklarimin ucu sızım sızım sızlıyo..
    -MrMud

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)