Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bacakları Kesilen Köpek Ve Köpeğin Hayatını Kaybetmesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Uygun olmayabilir video arkadaşlar :https://www.instagram.com/p/Bj-dILdFuzz/

Pansumanlı hali https://www.instagram.com/p/Bj__qpLBVZ6/

Ve Akşam üstü gelen köpeğin ölüm haberi..

Bacakları Kesilip Ormana Bırakılan Yavru Köpek Kurtarılamadı

Sakarya'da ormanlık alana bacakları kesilmiş halde bırakılan yavru köpekten kötü haber geldi. Yavru köpek yürütülen tedaviye rağmen kurtarılamadı.

Sakarya'nın Sapanca ilçesinde ormanlık alana bacakları kesilmiş halde bırakılan yavru köpekten kötü haber geldi. Yavru köpek yürütülen tedaviye rağmen kurtarılamadı.

HASTANE KÖTÜ HABERİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Hastane yetkilileri sosyal medyada yaptıkları paylaşımda, " Gerçekten çok üzgünüz. Elimizden gelen her şeyi yaptığımızı belirtmek isteriz. Maalesef talihsiz yavrumuzun o minik vücudu operasyonu kaldıramadı. Kendisini kaybettik" dedi.

AMELİYAT EDİLİP PROTEZ TAKILACAKTI

Veteriner doktor Berktuğ Çiftçi, ameliyat öncesinde şunları söylemişti:

"Hayvanın muayenelerini yaptıktan sonra ayaklarının bandajları alındı ve ağrı kesici antibiyotiklerle, serumlarla desteklendi. Daha sonra hayvan yemek yemeye başladı. Bu iyi bir gelişmedir hayvan için. Bugün için de açıkta kalan yaraların tekrar revize edilerek ameliyata alarak onu ilerde rahat yaşayabileceği protez takıp, gezebileceği şekilde ayarlamaya çalışacağız. 15 günlük kritik bir sürecimiz var. Hayvanın durumu şu an kritik. İlk önce bizim için önemli olan hayvanın hayatta kalabilmesi. Daha sonra uzuvlarıyla alakalı düşüncelerimizi hayvana uygulayacağız daha rahat bir hayat yaşayabilmesi için çabalayacağız. Hastanemize her gün insanlar tarafından darba uğrayan travmaya uğrayan hayvanlar gelmekte. Rutinde yaşadığımız bir olay maalesef ülkemizde şiddet hat safhada. Ama bu gördüklerimiz arasında en kötüsüydü. Biz de şok olduk ilk anda ama daha sonra elimizden geleni yaptık .Ameliyat için hayvanın röntgenleri çekildi. Hayvanın tam olarak probleminin ne olduğu tespit edildi. Nerelerde nasıl kesiklerin oluştuğu, kemiklerin ne kadar zarar gördüğü tespit edildi. Bizim yapacağımız ameliyat hayvanın ileride protez olabilecek şekilde uzuvlarını koruyacak şekilde bir operasyon gerçekleştirmek amacımız."

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Zannedersin yavru köpek analarını şey etmiş

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Videou açamadım, bunu yapan o.ç.larını şişe gecireceksin ne istediniz lan yavrucaktan, umarım hakkettiğinizi bulursunuz, İnsandan vahşi bir yaratık olmadığini kanıksadık tekrardan.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Akıl hastası bunu yapan. Yakalanıp ömür boyu tımarhaneye kapatılması lazım. Islah olabileceğine ihtimal vermiyorum.

gitaristgkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt 600 e
    Çok üzüldüm yaa valla ...Yapanlar hiç sanmıyorum bulunsun olurda bulunursa ADALETE teslim edilmesin başka türlü verilsin ceza(sı)ları...

Motosikleti
    Honda NC700S
    Beklentiler ; İdam , hadım , kimyasal hadım , müebbet , ağırlaştırılmış müebbet.... Gerçekler hafifletici nedenlerden ötürü ...,68TL idari para cezası . Maalesef olacak olan bu . Ne zararı vardı sana , ne istedin bilemedim ki. Gücün ancak ona mı yetti , cehennem de ateşi harlayın , Allah'ın onlar benim dilsiz kullarım dediği bu canlılara yapılanın karşılığı azabın en acısı olacaktır .

wetehan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z900
    Onlarca sokaktaki dostlara bakan biri olarak o kadar çok üzüldüm ki, üzüntüm öfkemi bastırdı ve biraz netten bakındım.
    Bugün bölge de iş makinleri çalışmış ve en büyük şüpheli o imiş. Mantıksız gelmedi veya mantığı ben oluşturmak istedim ki kendi türümden biraz daha nefret etmek istemediğimden.
    Bizler masamıza gelip açlıktan ağlayan kediyi bile kovacak kadar aciz canlılarız, insanlık kaybedeli çok oluyor zaten.

54 yıl önce söylemiş rahmetli;
    "Sokak köpeklerine selam vermek adam olmaya çeyrek var demektir"
    Sadri Alışık

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ya ulan bu kadar kansızlık olmaz ya allah belanızı versin...

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğada insan kadar tehlikeli başka bir canlı yok!

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Ruh hastası şerefsizler

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arınma gecesi lazım böyle kansız, misafir çocuklarından kurtulmak için.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Yani anlam veremiyorum. Her millette var bu şerefsizler. Ne istediniz be hayvandan. Bir süre önce de Antalya da mı neresi kedinin derisini canlı canlı yüzmüşler.kara sinek sivrisinek ve ev içinde karşıma çıkan hamamböceği dışında hiçbir hayvanı acı çektirmeden öldürme gereği duymadım. Karınca görsem üstüne basmam. Ne biçim bir mahlukat bunlar.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Yapanın ruhi problemleri olduğu kesin. Psikopat olmayanın yapacağı şey değil.

Bu arada insana ne kadar şefkatliyiz ki hayvana şefkat bekliyoruz?

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Cehennem lüzumsuz değil cennet dahi ucuz değil o köpek onu yapandan hakkını alacak merhamet etmeyene merhamet edilmez ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM!!!

hayvanın ölmesine çok üzüldüm. hayatta kalsaydı da yaşam kalitesinin bu kadar düşük olmasına çok üzülecektim. umarım bunu yapan vicdansız şerefsiz mahluk bir an önce yakalanır ve ceza alır.

hardy1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya arkadaş bunu yapan adamın ailesininde kendisininde varya yani böyle bir şey yok ya şu kadarcık gözünün içine bakan bir hayvana bunun nasıl yapabilirsin imkansız ya ruh hastası halkın önünde kollarının kesilmesi lazım yoksa bunun gibi şerefsizler devam eder ceza caydırıcı değil..

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bazen diyorumki ulan şıkır şıkır işleyen bir dünyaya bu insanları yaratıp neden attılar?

Gietti17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çoğu kez keşke bu kadar vicdan sahibi olmasam diyorum belki o zaman bu kadar üzülmem diye. Hayvanlara karşı bu acımasızca olaylar yapıldıkça sinir stresim katlanarak artıyor.
    Yakın zamanda yavru bir kedinin poşete bağlanıp bir köşeye atılması, geçen hafta uşakta iki köpeğin yakılması şimdi de bu.

Tam unutuyorsunuz ertesi gün başka bir canilik. Neler oluyor? Allah bizi sınıyormu?

Sinir stresi boşaltmak için sağda solda böyle penis kafalı herifleri arama başladım.
    Dua ediyorum karşıma çıkmaları için ama kabul de etmiyor. Bu hayvanların suçu günahı ne bu kadar acı çekiyorlar onu da anlamış değilim.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Gerçekten çok dehşet ve üzücü bir olay.
    İşin aslı yol kenarında temizliği yapan grayder olaya sebep olmuş. Farkına varınca da müdahele edilmiş. Ama maalesef hayvan kurtarılamamış.

Neresinden bakarsak kötü bir olay. İnşallah bir daha olmaz. Zaten bunu bilerek yapabilecek bir insan olamaz herhalde.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)