Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: hangisi

Katılımcı sayısı
22. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • rock

17 77.27%
  • rap

5 22.73%
2. sayfa BirinciBirinci 12

rock mu rap mı

Motovento
    REKLAM ALANI

Paralari toplama ayrıntısını da ben bilmiyordum gerçekten iyiymiş. Yıllar sonra rockistanbulda megadeth'den önce çıkıp gitarları imzalatmislar.
    Ne çok gereksiz bilgi sahibiymişim. Bu bilgiler gerçek hayatta değil sanal alemde bile işime yaramıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müziğin babası rock'tur.

rap ise ne idüğü belirsiz, sabit bir ritim üzerine söylenen saçma sapan kelimelerden oluşmakta.

the beatles, rolling stones, queen, pink floyd, deep purple, led zeppelin ve daha niceleri. rock müziğin efsaneleri..
    Hocam sen "Gerçek rap" için "sacma sapan kelimelerden oluşan" diye bahsediyorsan, kulağını kes at.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    R25
    Rock ama son günlerde drake isminde bir rapçi dinledim adam harbi iyi müzik yapıyo. Resmen bakış açım değişti. Birde ezhel var tabi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen "Gerçek rap" için "sacma sapan kelimelerden oluşan" diye bahsediyorsan, kulağını kes at.
    'brolobrolobrolo hebele gübele hebele gübele' neyini dinleyeyim gardaşım.

müziğim geldiği zaman açarım spotify'ı, patlatırım bi stairway to heaven, kashmir, don't stop me now, comfortably numb, arnold layne, child in time, lucy in the sky with diamond, let it be ve yüzlercesi; keyfim yerine gelir.

1000rr

haha seçenekte yok allahtan yoksa aslında birbirlerini tamamlıyorlar, ikiside iyidir ama ben rap dinliyorum batı amerikada yapılmış bir parça rap'den daha iyisi 2 parça rap'dir

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zevkler renkler tartışılmamali bir yere varmaz, Rap, Rock,Jazz, House, Türkü, Fusion,Klasik müzik,Türk müziği hepsinin iyisi dinlenir nasi bi konu falan diyorken tam, duramadım.

Rap iyidir hoştur, çok iyileri var dinlerim, Fakat 'Rhtym and Poetry' ne la rock'ın yaninda, ritim ve şiirimsi gibi sanirim, gelişim açısından ve beslendiği yerlerin içinde rock var.Rock> Rap denilebilir.

Rock tarihine bi bakmakta fayda var diyorum , yüze bir falan direkt alır,kimi yazsam eksik kalacak anlatmaya gerek yok görülecektir.

Hepsinin temelleri nigga vatandaşlar tarafından atılmıştir. Rock beyaz tenlilerin blues yapmaya çalışırken ortaya çıkan versiyonudur.
    Netflixde de hiphop ve rapin çıkışıyla ilgili bir iki güzel belgesel mevcuttur meraklısına.

Motosikleti
    xv250
    rap: hızlı kelime söyleme olayıdır ama bazılerinde müzik olanına rasgelmiştim hatırlamıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)