Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Boksörün Wing Tsun Karşısında Acınacak Hali

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KTM DUKE 200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Tamamen gösteri amaçlı bi video, dikine burnuna 900kg basınça bi sol direk yesin ondan sonra devam etsin tamam derim.
    Carbondioxid bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Sağlam boksörün attığı yumruğu öyle sinek kovalar gibi mi çevirecek

Daha bilimsel araştırmalar ile hazırlanan videolar var. Onları izlemenizi tavsiye ederim.

Yani bilgisayar verileri ile vuruşları ve uyguladıkları basıncı ölçüyorlar.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Zaten videoda diyorki her branş kendince kusursuzdur ve kazanmak branşa değil sizin iyi olmanıza bağlı diyor.

Ben yanlış mı anladim yoksa?

Wing cun yapan adamın yumruğu sert değilmi sizce? Boksor yumruk atmaktan parmak eklemleri beton gibi olduysa aynı sekilde wing tsun yapan adamın omuz ve kanatları beton gibi oluyor ve hamlenizi cok iyi savuruyorlar.

Yani olay sıkı antrenmana bakar branşa değil.

Tarz meselesi, boks seven box yapar kungfu seven kungfu yapar ama başarı emek veren ve azimli olanın olur.
    yaşlıveacemi bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250SL
    Ikisininde idmanlarina gittim,wing tsun kisa sureli olarak gittim, aktif olarak wushu ve muay thai sporlari ile ilgileniyorum,wingtsunun tamamen bir muamma oldugu gorusundeyim,musabakasi yok izmirdeyim,10 kulubun 8inin hocalari sigara icen gobekli insanlar ve kusak almak icin 100euro istiyorlar.Bu sanattan o yuzden sogudum ve mucadele sporlarina yoneldim,bir kac yildir aktif olarak yapiyorum,wingtsun boksa karsi evet etkili olabilir ama bu iki tarafin tecrubesine gore degiskenlik gosterir,ikiz kucuk kardesleri birini wingtsun birini boksa baslatarak ayni zaman diliminin sonunda dovusturursun,ozaman en net sonuca ulasirsin diye dusunuyorum,wingtsun pratige dayalidir yuzlerce binlerce kez ve bir dovus sporu degil savas sanatidir bunu unutmayalim,farkli kategoriler bunlar.Birisi oldurmeyi amaclarken digeri bildigin diş bileme ve gosteri sporudur.Ama bugunden bugune otobuste tek yumruguyla adam bayiltan wingtsuncu gormemis olmamla beraber cok sayida boksor - kickboksor gordum

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

bizzat attim ve yedim wingtsunun yumruklari seri ve gogus bogaz ve cene gibi hassas kisimlari hedef alir ,boksor kadar kuvvet uygulamaz (yedigimden biliyorum) ama vurulan bolgenin hassasligindan dolayi aldigin hasar maksimum oluyor

Motosikleti
    falcon flash 100
    Gariban ülkenin gariban sporcuları :D Madem bir flim yapıyorsunuz tam techizat spor salonunda yapın ne öyle girişte antrede gelişi güzel çekilmiş insan biraz özen gösterir. Bir de bu filmin amacını anlamadım ukalalık yapmak gibi geldi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)