Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MS Project Ödevim

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba;

Yüksek Lisans da proje dersim için ms projectte temsili bir ödevim var.

Şöyle örnek vereyim , derste;

Proje için film çekimi planladık. aşamalarını , görevlileri ve süresini yazarak programa işledik çok detaya inmeden.

(kameraman , şöför, oyuncular , yemek işleri, temizlik , makyaj, seslendirme vs)

Benzer bir şekilde projeye ihtiyacım var, 15 farklı görev içeren bir konu olmalı. Aklıma inşaat projesi geldi ama ne kadar basite indirgesem bile çok karışık kalıyor.

MS Project kullanan / kullanmayan farketmez bana yukardaki örneğe benzer bir proje fikri verebilir mi?

Teşekkürler şimdiden =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosiklet silindir piston segman şanzuman aşamalarını filmleye bilirsiniz , bunun için donanımlı birservis tükkan.. aklıma gelen bu.

motosiklet ile ilgili birşey cıkabileceğini sanmıyorum, en yakın motosiklet üretim projesi olur onda da 15 farklı görev olmaz sanırım.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Ms project kullandım, ama proje fikir hiçbişey gelmiyor. Ms project hakkında bişey olursa yardım ederim müsait oldukça...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

aslında tamamen formaliteden bir durum, çünkü 4 saatlik derste birşey öğrenmemiz beklenemez.

dersleri açıp hocanın yaptıklarını adım adım izlerek kendi projemi yapacağım, ama takıldığım yer olursa desteğin gerçekten iyi olacaktır.

ama işte aklıma proje gelmiyor, 1 hafta sonra teslimi var ve dün bilgisini verdi hoca
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Microsoftun office sitesinde hazir msproject template leri var, onu kullanabilirsin.

Inşaat projeleri çok detaylidir. 15 aktivite cok az. Senin yerinde olsam ödev hazırlamanın kendisinin projesini yapardım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)