Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yıldız'ın Klasikleri Albümü..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Ayıptır böyle saçma sapan bir albümmü olur beğenmedim çok kötü vasat seslerle aşırı oynanmış resmen hormonlu sesler...Şaşırtıcı şekilde nedense Aleyna tilkinin yorumu çok güzel olmuş..Delikanlım nedense aşırı kötü yorumlanmış (sesle aşırı oynanmış) , kış güneşi keza öyle (oysa tekrar tarkanın yorumlamasını isterdim) yalanmı su olsam sensiz akmam ki sevemedim ayrılığı aşkın benden de öte gibi nadide eserler yok ..Elif kayanın yorumu efsane olmuş..Ece seçkin güzel merve özbey iyi..Çabuk olalım aşkım gibi bir resital bu kadar berbat edilebilirdi.. Albüm resmen aceleye gelmiş özenilmemiş.. O yalan mı şarkısını albüme koymadınız ya la...İnşallah 4 tane satar albümün..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr 125
    Bende bir çok şarkıyı sevemedim. Belkide Yıldız Tilbe'den dinlediğimiz alıştığımız içindir. Sonuçta onun sesi yorumu diğerleri gibi değil Belki daha yeni nesiller sever. Zamanında Yıldız dan dinlememiş olanlar.
    Bende Delikanlı mı o kadar kötü bulmadım. Gülşen'i de sevmemden ötürüdür belki. Ama nakarat kısmında dediğin gibi fazla oynanmış. Biraz daha sade olsa daha güzel olurdu.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Evet bende birçok şarkıyı beğenmedim çok daha güzel parçaları var bu albüm dışında şarkı seçimlerinin yanı sıra bazı şarkılarda şarkıcılara uymamış nedense kış güneşi 2 şarkıcıyada uymamış mesela emre kaya çok güzel yorumlardı yada mustafa ceceli ferhat göçere o parça hiç gitmemiş ece seçkin güzel okumuş ama merve özbeyle yer değişse çok daha iyi olurdu irem derici için daha güzel parça kullanabilirlerdi sanatçılar aslında kötü değil şarkı ve günümüze entegre hali çıptas çıptas oluncada eskiye oranla tuhaf geliyor ama yinede birkaç iyi parça çıkarabilmişler yani elinde emre kaya , murat dalkıkıç , mustafa ceceli , merve özbey , ilyas yalçıntaş gibi birçok şarkısını çok harika şekilde seslendirebilirlerdi şarkı seçimlerini kim yaptı acaba harun kolçak albümü çok iyi olmuştu 1-2 şarkı dışında yıldızda yarı yarıya olmuş sanki

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Sezen de bir tane okusaymış keşke..

zerrin özerin yorumuyla ama evlisin komik olmuş

seslerle oynanacak tabii ki çünkü çoğunun sesi iyi değil.

bir de neden böyle bir albüm yapmak ? yıldız öldü mü ki? kendi klasikler albümünü kendi yapsın.
    jimi_hendrix bunu beğendi.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zerrin özerin yorumuyla ama evlisin komik olmuş

seslerle oynanacak tabii ki çünkü çoğunun sesi iyi değil.

bir de neden böyle bir albüm yapmak ? yıldız öldü mü ki? kendi klasikler albümünü kendi yapsın.
    Üretkenlik olarak öldü...

Bu arada aleyna tilkinin yorumu patlamış 3 günde 4 milyonun üstünde gösterim..3 gündür trend videolar listesinde 1.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)