Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Osman Pamukoğlunun Ve Partisinin Perinçeği Destekleme Kararı..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    computeus bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100

Hey gidi günler hey. Nereden nereye.

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    yok siyasete giren bozuluyor şu siyasetten nefret ediyorum çıkarları için kendilerinden ödün veriyorlar. osman pamukoğlunu severim ama geçmişe dönüp bir baksın alzheimer mı oldu nedir
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Siyaset mi? Yolsuzun yol bulması...
    bursalıali bunu beğendi.

OSMAN ZIMPARAOĞLU BUDA SİYASETİN ZIMPARALADIĞI BİR ADAM OLUVERMİŞŞŞŞŞ
    bursalıali ve yaşlıveacemi bunu beğendiler.

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    10 bin de ordan oy aldımı 110 bin oyu garanti...
    computeus bunu beğendi.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://i.hizliresim.com/RDLnzn.jpg

Hey gidi günler hey. Nereden nereye.
    Bu resim ile ilgili Perinçek'in detaylı anlatımları var.
    Körfez savaşı öncesi çekilmiş bir resim. Bu resmi de kendisi yayımlamıştır. Bu ziyaretten sonra güney doğuda siyaset yapmaya çalışan işçi partisinin tüm il ve ilçe başkanları öldürülmüştür. 99'da apo sorgusunun Perinçek ile ilgili kısımlarını okumanızı tavsiye ederim.

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Osman Paşanın zaten üç beş tane oyu var. Doğu Perinçek yüzünden korkarım onu da alamayacak.
    computeus bunu beğendi.

Doğu Perinçek i basit bir siyasi figür zannedenler yanılır. Apo ile olan fotoğrafı için de sığ perspektif içersinde kanaat sahibi olanlar da öyle. Vazife gereği konuşlandığı ve bulunduğu durumlar vardır. Bazen Apo nun, bazen de 15 Temmuzdan önce olduğu gibi Erdoğan a yakın olması gerekmiştir. Osman Pamukoğlunun onu desteklemesi kadar doğal bir şey yoktur. Keza onlar için ezel ve ebed görüşler ortaktır.
    drtayfun bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu resim ile ilgili Perinçek'in detaylı anlatımları var.
    Körfez savaşı öncesi çekilmiş bir resim. Bu resmi de kendisi yayımlamıştır. Bu ziyaretten sonra güney doğuda siyaset yapmaya çalışan işçi partisinin tüm il ve ilçe başkanları öldürülmüştür. 99'da apo sorgusunun Perinçek ile ilgili kısımlarını okumanızı tavsiye ederim.
    Bu fotoğrafla ilgili Perinçek in ne dediği beni fazla enterese etmiyor ama elini sıktığı keko eminin ne havalara girmiştir. Kendini böyük adam oldum zannetmiştir, moral ve motivasyon olmuştur. Düşünsene hiç kimsenin farkında olmadığı biri olarak yaşarken örgütü sayesinde kimler gelip elini sıkıyor aferin böyük adam oldun böyle devam et diyor. Bu keko bu moral ve motivasyonla ne karakollar basmıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

Alıntı Justforfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman Pamukoğlunun onu desteklemesi kadar doğal bir şey yoktur.
    Osman Pamukoğlu istediğini desteklerde problem Osman Pamukoğlunu destekleyen yok. Kendi kendine gelin güvey oluyor.
    bursalıali bunu beğendi.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Osman paşayı aldığı oy üzerinden değerlendirmek yanlış olur. Baraj zımbırtısı yüzünden oy vermek isteyip veremeyen çok. Vatanseverliğinden şüphe edecek veya aksini idda edecek kimselerin muhakkak kuyruğuna basmıştır. Perinçek’e gelince benim gözümde Ergenekondan yargılanmış herkes vatanseverdir. İki ismin ortak paydası varmış ki Osman paşa orayı işaret etmiş.
    YasinC bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman paşayı aldığı oy üzerinden değerlendirmek yanlış olur. Baraj zımbırtısı yüzünden oy vermek isteyip veremeyen çok. Vatanseverliğinden şüphe edecek veya aksini idda edecek kimselerin muhakkak kuyruğuna basmıştır. Perinçek’e gelince benim gözümde Ergenekondan yargılanmış herkes vatanseverdir. İki ismin ortak paydası varmış ki Osman paşa orayı işaret etmiş.
    Demek o kadar çok değil ki baraj, belli başlı partiler için bir zımbırtı ama onlar için hala bir sorun.

Ülkenin gittikçe dibe battığı bu günlerde Erdoğan'la açıktan ortaklık kuran aklı başında kimsenin vatan sevgisinden bahsetmek mümkün değil bence.

Bir de çocuk muyuz yahu? İnsanların bilinemez özellikleri olan "vatan sevgisi" gibi muğlak ve suistimale açık ibarelerden mezun olsak da adamakıllı gerçekçi şekilde ifade etsek fikirlerimizi.

Bu fotoğrafla ilgili Perinçek in ne dediği beni fazla enterese etmiyor ama elini sıktığı keko eminin ne havalara girmiştir. Kendini böyük adam oldum zannetmiştir, moral ve motivasyon olmuştur. Düşünsene hiç kimsenin farkında olmadığı biri olarak yaşarken örgütü sayesinde kimler gelip elini sıkıyor aferin böyük adam oldun böyle devam et diyor. Bu keko bu moral ve motivasyonla ne karakollar basmıştır.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:24 ----------

Osman Pamukoğlu istediğini desteklerde problem Osman Pamukoğlunu destekleyen yok. Kendi kendine gelin güvey oluyor.
    Perinçek'in açıklamaları ve ne için gittiğini öğrenmeden sadece bir resme bakıp ön yargı ile fikir yürütürsünüz.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Perinçek'in açıklamaları ve ne için gittiğini öğrenmeden sadece bir resme bakıp ön yargı ile fikir yürütürsünüz.

Bunları yapanların elini sıkan kişinin bana anlatabilecek hiç bir şeyi yok bırakın ben anlamadan, dinlemeden ön yargılarımla yaşayıp gideyim.
    bursalıali bunu beğendi.

https://i.hizliresim.com/zMvqXg.

Bunları yapanların elini sıkan kişinin bana anlatabilecek hiç bir şeyi yok bırakın ben anlamadan, dinlemeden ön yargılarımla yaşayıp gideyim.
    Umarım oy vermeye gittiğinizde de Apo ile hiç bir zaman ilişkisi olmamış birine verirsiniz oy.

Motosikleti
    CBF150/PCX125/Kawasaki ER6F
    Aslında tüm cevaplar her zaman ortadadır sadece bu kadar belli olması onu inanılmaz kılıyor.
    Koca devletler ne hikmetse kendine sözüm ona bunca zarar veren terör elebaşlarını bulup yok etmez?
    Ülkeleri neden hep zenginler yönetir?
    Neden hep cephede ön safta halkın çocukları ve düşük rütbeliler çarpışır?
    (Yönetim,komuta kısmı cephede olmaz demeyin)
    Neden Her ülkede varlıklı aileler dokunulmazdır?
    Vatan millet aşkına ölelim öldürelim tamam ama bu tiyatroyu da azıcık bilelim arkadaşlar.
    “Vatan,barış zamanı zenginlerin,savaşta ise fakirlerindir”
    bursalıali, drtayfun ve tigermbz bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)