Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yoksa kitap okumayan bir site miyiz?Kitap tavsiyeleriniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Byzanthion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle ben başlayayım devamı gelir umudundayım.
    sadece şu anda okuduklarımı değil eskiden okuduklarımı da sizlerle paylaşmak ve önerilerinizi almak isterim.

bu sitenin konum ve üye yapısı açısından eğitim ve kültür seviyesi yüksek bir site olduğuna inanıyorum.birbirimize aktaracağımız eserlerin çok olacağına da inanıyorum.

bir baska forum da filmler icin açacağım.
    umarım onda da katılımcımız çok olur hem yeni seyrettiğimiz vizyon filmlerini hem de eskiden seyrettiğimiz unutamadığımız filmleri paylaşırız.

hadi site kolay gelsin.

benim ilk kitabım:
    Şu Çılgın Türkler/Turgut ÖZAKMAN
    (umarım okumayan kalmamıştır ve boşu boşuna yazıyorumdur)

karanlık dünlerden aydınlık günlere nasıl geldiğimizin tamamiyle gerçeklerden oluşan öyküsü..
    binlerce kahramanın binlerce kahramanlıklarla oluşturduğu bir TÜRK DESTANI.

okumadıysanız bile kitabı mutlaka duymuş, birilerinin elinde görmüşsünüzdür.
    okullarda ders kitabı olarak okutulmasını ne zaman akıl edecekler acaba diyerek acilen kitabı edinin diyorum..

katkılarınız için şimdiden teşekkürler.
    [SIZE="2"][FONT="Century Gothic"][COLOR="Purple"]"mea mihi conscientia pluris est quam omium sermo"
    vicdanım ve bilincim,dünyanın tüm öğretilerinin üstündedir [/COLOR][/FONT][/SIZE]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Ne tarz okursunuz ben okurum kitap
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oğuz Atay - Tutunamayanlar
    Dostoyevski - Suç Ve Ceza
    Dostoyevski - Ölü Evinden Anılar
    Emil Michel Cioran - Doğmuş Olmanın Sakıncası
    George Orwell - 1984
    Nihat Genç - Edebiyat Derslerine Giriş
    Turgut Özakman - 19 Mayıs 1999 Atatürk Yeniden Samsun'da(Çılgın Türklere beş basar bu romanı)
    Schoppenhauer - Aşkın Metafiziği
    Erasmus - Deliliğe Övgü
    Ömer Seyfettin - Tüm Hikayeleri
    Sait Faik - Tüm Hikayeleri
    John Steinbeck - Gazap Üzümleri (Muhteşemdir)
    John Zerzan - Gelecekteki İlkel
    Nutuk - Mustafa Kemal Atatürk

Daha çoook sayabilirim. Siz yeter ki tavsiye isteyin, seve seve...
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Heindrich Böll- Ve O Hiçbir Şey Demedi
    William Golding- Sineklerin Tanrısı
    j.d. salinger -Çavdar Tarlasında Çocuklar (The Catcher In The Rye)
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Necip Fazıl _ tüm eserleri ( özellikle Çile )

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir kadın düşmanı, Küre, Yüzüklerin efendisi, Akıl Çağı, Bye bye Türkçe, Çılgın Türkler...
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER
    Metin Aydoğan - Bitmeyen oyun (Bu kitabı insanlar niye okumaz anlayamıyorum.)
    Oktay Sinanoğlu - Tüm eserleri (Bye Bye Türkçe, Hedef Türkiye vs.)
    Erol Manisalı - Tüm eseleri (AB ile ilgili kitaplar)
    Life is for my own to live my own way - Metallica
    (Yaşam benim için, istediğim gibi yaşamam için)

Alıntı gaffar adlı üyeden alıntı
    Metin Aydoğan - Bitmeyen oyun (Bu kitabı insanlar niye okumaz anlayamıyorum.)

Dostum, Aydoğan'ın kitabı tükenmiş durumda piyasada bulmak zor. Belki o yüzden okumuyorlardır.(Böyle bi bahaneyle çoook okuyan halkımı kurtarayım töhmetten.)
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Derin Devlet - Mahir Kaynak / Ömer Lütfi Mete
    ET - Richard Laymon
    Bugünde Ölmedim Anne - Erdal Özkan
    Sun Tzu(Savaş Sanatı)
    Davince Şifresi, Melekler ve Şeytanlar, Dijital Kale, İhanet Noktası
    Röportajlar(Ünlülerle yapılmış röportajlar baya eski üzlülerde var)
    Maymunu Tokatlamak
    Nutuk
    Yılgın Türkler - Bülent Akyürek

Son okuduğum kitaplar bunlar sıraları değişik olabilir
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    Amiralin Kurtları - Jean Noli tavsiye ederim
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

chopper250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 100 cc ve mondial mct 250
    Sayılı fırtınaları okuyacağım şimdi.Kafkanın dava-şato ve değişimini şiddetle tavsiye ederim Ayrıca benim bir denemem var ilginizi çekerse
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=18060
    saygılar

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar içinizde hitlerin hayatını anlatan kavgam adlı kitabı okuyan varmı burada aradım ama bulamadım halbuki eskişehirde tüm kitapçılarda satılıyordu

hitlerin yahudilere yapmış olduğu eylemlerin altında yatan düşünceyi tam anlamıyla anlamak istiyorum çünki ne kadar doğru bir iş yaptığını günümüzde görmekdeyiz

shyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sosyal görüşe karşıtlıklarına rağmen Ayn Rand --> The Fountainhead
    Tamamen bireysel

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    Alıntı bbaday adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar içinizde hitlerin hayatını anlatan kavgam adlı kitabı okuyan varmı burada aradım ama bulamadım halbuki eskişehirde tüm kitapçılarda satılıyordu

hitlerin yahudilere yapmış olduğu eylemlerin altında yatan düşünceyi tam anlamıyla anlamak istiyorum çünki ne kadar doğru bir iş yaptığını günümüzde görmekdeyiz
    ben okudum ilginçtir ki hitler in yahudilere küçüklüğünde sempati bile varmış fakat sonradan git gide nefrete dönüşmüş. yahudileri alman halkının sırtında bit kambur gibi görmeye başlamış

yani ben okuduğumdan bunu anlamıştım zamanında inşallah şimdi biri çıkıp bozmaz beni
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

bbaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk fırsatta bu kitabı okuyacağım ama bir bulabilsem ayrıca hitlerin türkiye sınırına kadar dayanıp bize saldırmamasıda bu adama sempati duymamı körüklüyor her ne kadar savaşın son günü biz onlara karşı oluşan ittifaka girsekde

neyse konu dağılmasın yorumun için teşekkürler

Komik ama bana doğum günü hediyesi olarak geldi. Okudum. Enteresan fikirleri varmış elemanın. Bi çoğu deli saçması tabii (mesela zencileri insan yerine koymuyor maymunla bir tutuyor) ama arada öyle isabetli tesbitler de var ki şaşırtıcı.
    Bize saldırmak bir yana, savaşı kaybetmeden az önce bizim yanımızda savaşa girin, 12 adaları işgal edin, biz çekilelim siz alın gibi bir teklifin olduğu bile söylentiler arasındadır.(Komplo Teorisi koksa da)

Alıntı shyama adlı üyeden alıntı
    Sosyal görüşe karşıtlıklarına rağmen Ayn Rand --> The Fountainhead
    Tamamen bireysel
    ayn rand ın fountainhead inden sonra muhteşem üçlemesi "atlas vazgeçti"sini okuyorum şu anda.

evet baya bi bireysel..
    [SIZE="2"][FONT="Century Gothic"][COLOR="Purple"]"mea mihi conscientia pluris est quam omium sermo"
    vicdanım ve bilincim,dünyanın tüm öğretilerinin üstündedir [/COLOR][/FONT][/SIZE]

shyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Byzanthion adlı üyeden alıntı
    ayn rand ın fountainhead inden sonra muhteşem üçlemesi "atlas vazgeçti"sini okuyorum şu anda.

evet baya bi bireysel..
    Aslında ben de düşündüm okumayı ama bünyem bu kadar bireyselliği kaldıramaz diye tadında bıraktım.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150

dostum insanları fırınlarda yok etmiş bir psikopatı övmek ne vicdana ne ruha ne imana yakışmaz... sana da yakışmadı bu düşünce...daha doğrusu insanlık onuruna aykırı bir davranış biçimi...Allah herkese hayırlı ölümler nasip etsin...bizim Yüce dinimiz İslam ve Yüce peygamberimiz şiddeti sevmez kötüleri lanetler...Dinimizde şiddete yer yoktur...Musevi inancı barışı öğütler...Barışı emreder...ayrıca benim Türk Musevi dostlarım çoktur...inan ki hepsi Müslüman olduğunu söyleyenlerden daha düzgündürler...

İsrail devleti ve hükümetlerinin Tanrısı ve Kitabı yeşil Amerikan Dolarıdır....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

öyle böyle değil 6 MİLYON KİŞİYİ ÇOLUK ÇOCUK ÖLDÜREN bir ideanın kitabıdır kavgam....

mutlaka okunmalıdır ama "aferin" diyerek değil.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler