Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kamp Arkadaşı Arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    AsirMahfi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Merhaba. Öncelikle bu haftasonu olmak üzere genel olarak kamp yapabileceğim kafa dengi insan arıyorum.

Beni iyi kötü tanıyan insanlar var. Bu bir böbrek.avi değildir

Şimdi durum şu; ismim Taha, 27 yaşındayım, İstanbul'da yaşıyorum, doğayı ve kampı seviyorum lakin çok geçmişim yok. Yani tecrübeli değilim 3 5 kez gittim kampa. Grafik tasarımcıyım bir hafta pazar, bir hafta cumartesi pazar tatil şeklinde çalışıyorum. Yani 2 haftada bir kamp yapma niyetindeyim. İstanbul civarı tercihim olur tabiki zira 2 gün için çok mesafe gitmek zor. Son olarak motosikletim de crf250l.

Bu arada ben gelemem ama şurası güzeldir, bu alet edevat işini kolaylaştırır vs gibi her türlü tavsiyenin başımın üstünde yeri var.
    Albion bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ankara motosiklet kulübü kızılcahamam şahinler tabiat parkında kamp düzenliyor cumartesi pazar. Bizde 2-3 kişi katılmayı düşünüyoruz gelmek istersen orada görüşebiliriz 😊

Motosikleti
    falcon flash 100
    Eski ömerli şile yolunun şileye giderken sol taraflarını tavsiye ederim. Hem ulaşım kolay hem çok ıssız yoldan 200 metre uzaklaştım mı tamam ve pek bilinmiyor.
    Albion bunu beğendi.

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara motosiklet kulübü kızılcahamam şahinler tabiat parkında kamp düzenliyor cumartesi pazar. Bizde 2-3 kişi katılmayı düşünüyoruz gelmek istersen orada görüşebiliriz 😊
    Ankara maalesef uzak kaçar bana. Belki daha fazla vaktim olan bi zamanda olabilir, teklif için teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski ömerli şile yolunun şileye giderken sol taraflarını tavsiye ederim. Hem ulaşım kolay hem çok ıssız yoldan 200 metre uzaklaştım mı tamam ve pek bilinmiyor.
    Muhtemelen o civarlara gideceğim. Dediğiniz gibi hem yakın hem insan kargaşasından uzak. Teşekkürler.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Ekipman ve konum konusundaki danışma ihtiyacını anlarım da; buradan böyle kamp arkadaşı aramak çok ebes geliyor bana.

Güvenilirlik, güvenlik değil tek kıstas; keyif alınabilecek, uyum yakanabilecek insan o kadar kolay bulunmuyor, kamp ortamında en yakın arkadaşınla bile bulunmak istemiyorsun kimi zaman, ortama uygun, keyfini çıkaracak biri olsun istiyorsun... Dolayısıyla hem aramak, hem de birinin "aa ben geleyim" cevabına aynı çekimserlikle yaklaşırım sanki...

Umarım keyifli ve güzel olur kampa giriş deneyimi...
    twisten bunu beğendi.

peyloride - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1100 L1
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipman ve konum konusundaki danışma ihtiyacını anlarım da; buradan böyle kamp arkadaşı aramak çok ebes geliyor bana.

Güvenilirlik, güvenlik değil tek kıstas; keyif alınabilecek, uyum yakanabilecek insan o kadar kolay bulunmuyor, kamp ortamında en yakın arkadaşınla bile bulunmak istemiyorsun kimi zaman, ortama uygun, keyfini çıkaracak biri olsun istiyorsun... Dolayısıyla hem aramak, hem de birinin "aa ben geleyim" cevabına aynı çekimserlikle yaklaşırım sanki...

Dediklerinizde haklısınız ama her insanın etrafında motosiklet sürücüsü arkadaşları olmuyor ne yazık ki. Benim mesela hiç arkadaşım yok ve eksiğini çok yaşıyorum. Ailemden, akrabalarımdan ya da çevremden motosiklete elini değmiş, artçı olarak bile binmiş kimse yok. Ben ne yapayım

Ufak tefek turlarla ısınmak ve kaynaşmak daha iyi olacaktır.
    twisten, yaşlıveacemi ve Kbr_ilhn bunu beğendiler.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı peyloride adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dediklerinizde haklısınız ama her insanın etrafında motosiklet sürücüsü arkadaşları olmuyor ne yazık ki. Benim mesela hiç arkadaşım yok ve eksiğini çok yaşıyorum. Ailemden, akrabalarımdan ya da çevremden motosiklete elini değmiş, artçı olarak bile binmiş kimse yok. Ben ne yapayım

Ufak tefek turlarla ısınmak ve kaynaşmak daha iyi olacaktır.
    Aynen beni ve Türkiye gerçeğini tarif ediyor.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yani elbette dediğinde haklısın. Ama denemeden de bilemem sonuçta. He ne olur, gidilir, kafalar uymaz. Medeni insanlarız abi ben seninle anlaşamadım derim olur biter. Ya da buna gerek bile kalmaz taraflar zaten anlaşamadıklarını anlar ve tekrar etmez. Ben genel olarak uyumlu ve fikirlere açık biri olduğum için. Kendi adıma şurada sınırlı bi süre birlikteyiz ve elbet ortak nokta bulabiliriz kafasında yaklaşırım.

Ve aslında ben de bu şekilde arama taraftarı değildim. Ama benim de çevremde motosiklet kullanan arkadaş kalmadı maalesef. O yüzden hiç yoktan iyidir, deneyeyim dedim.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Merhaba kardeşim..
    Beni biliyorsun az çok crf arazi muhabbetlerinden.

Bu sezon gsx-r’la devam ediyorum eski ekip hafta sonu Çatalca’ya gider hep. crf-klx ve 2 zamanlı var grupda. Kamp değil doğa turu diyelim. Eğer olur dersen sorayım bu haftada etkinlik varsa git çamur tadı al derim. Her hafta çıkarlar genelde soft araziye çıkarlardı son zamanlarda 2t ler gelince işler değişmiş olabilir.

(Grupda zıppır tipler yok hepsi aklı başında yetişkin insalar. )

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba kardeşim..
    Beni biliyorsun az çok crf arazi muhabbetlerinden.

Bu sezon gsx-r’la devam ediyorum eski ekip hafta sonu Çatalca’ya gider hep. crf-klx ve 2 zamanlı var grupda. Kamp değil doğa turu diyelim. Eğer olur dersen sorayım bu haftada etkinlik varsa git çamur tadı al derim. Her hafta çıkarlar genelde soft araziye çıkarlardı son zamanlarda 2t ler gelince işler değişmiş olabilir.

(Grupda zıppır tipler yok hepsi aklı başında yetişkin insalar. )
    Merhaba valla o da olur açıkçası. Hatta çok iyi olur. Zira arazi olaylarının da başındayım henüz. Sorarsan sevinirim, çok sağol gsx-r da hayırlı olsun bu arada

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı AsirMahfi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba valla o da olur açıkçası. Hatta çok iyi olur. Zira arazi olaylarının da başındayım henüz. Sorarsan sevinirim, çok sağol gsx-r da hayırlı olsun bu arada
    Eyvallah sağol.
    Ben sizi tanıştırayım sen tam takım giyin arazine git boşver.
    Onlar haftada bir arazi senede bir uzun yol kamp. Zamanla alışırsınız benden haber bekle.

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah sağol.
    Ben sizi tanıştırayım sen tam takım giyin arazine git boşver.
    Onlar haftada bir arazi senede bir uzun yol kamp. Zamanla alışırsınız benden haber bekle.
    Eyvallah, tamamdır ✌️

Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    Erdek Kapıdağ Uygun Mu ?

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Slayer5810 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erdek Kapıdağ Uygun Mu ?
    Ortada buluşsak? şaka bi yana olur olmasına, çok da güzel olur. Ama madem Erdek'e gideceğim havalar biraz daha ısınınca gitsem daha iyi olur açıkçası. Gitmişken denize de girilir. Listeye ekliyorum ilerleyen zamanlarda rahatsız ederim, teşekkürler

Motosikleti
    .
    Bir motosikletim olmasa da,vakit ayırır ve çok ilgilenirim forum,dergi,video.

Seçici asosyalim yani arkadaşım yok,tarihe imza atmış insanlarla arkadaş olmak,yemek içmek,en önemlisi saatlerce konuşmak isterdim.
    Güneş çıkınca işinde gücünde naif bir hanımefendi iken güneş batınca,halının üstüne proje malzemelerimi döker,dmax i açar saatlerce alaska yaşam,altın madencileri,hayatta kalma uzmanlarını izlerim.
    Bunları niye yazdım.

Temelde kamp isteğim olsa da ottan ateş yakmak,içilebilir suyu elemek için çorabın içinde geçirme,tuzak kurup bir doğa elemanı avlama gibi türlü hayallerim,içimde hep bir ukte kalacak.Kamp benim için hayal kurmaktan da öte bir heves.Börtü böcek,doğa anayı umumi tuvalet gibi görmek bana göre değil.Ordan kaybediyorum.

Coğrafi durumlar,özgür yaşam anlayışı uysa,hatta erkek olsaydım,düşünüyorum da kessen bile tanımadığım yabancı bir vatandaşla kamp kurup kalamazdım.
    Kampta demlediğin çayın içine ilaç katıp organların çalınabilir,seri katil olabilir,sapık olabilir ne bileyim her türlü felaket senaryosu için ortam uygun.

Iyi cesaret senin ki.

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir motosikletim olmasa da,vakit ayırır ve çok ilgilenirim forum,dergi,video.

Seçici asosyalim yani arkadaşım yok,tarihe imza atmış insanlarla arkadaş olmak,yemek içmek,en önemlisi saatlerce konuşmak isterdim.
    Güneş çıkınca işinde gücünde naif bir hanımefendi iken güneş batınca,halının üstüne proje malzemelerimi döker,dmax i açar saatlerce alaska yaşam,altın madencileri,hayatta kalma uzmanlarını izlerim.
    Bunları niye yazdım.

Temelde kamp isteğim olsa da ottan ateş yakmak,içilebilir suyu elemek için çorabın içinde geçirme,tuzak kurup bir doğa elemanı avlama gibi türlü hayallerim,içimde hep bir ukte kalacak.Kamp benim için hayal kurmaktan da öte bir heves.Börtü böcek,doğa anayı umumi tuvalet gibi görmek bana göre değil.Ordan kaybediyorum.

Coğrafi durumlar,özgür yaşam anlayışı uysa,hatta erkek olsaydım,düşünüyorum da kessen bile tanımadığım yabancı bir vatandaşla kamp kurup kalamazdım.
    Kampta demlediğin çayın içine ilaç katıp organların çalınabilir,seri katil olabilir,sapık olabilir ne bileyim her türlü felaket senaryosu için ortam uygun.

Iyi cesaret senin ki.
    Gün gelecek hepimiz öleceğiz, organlarım armağan olsun.

Şaka tabiki. Öncesinde bi oturup çay içilir diye düşünmüştüm. Zira ben de sapık veya katil olabilirim. İyi kötü anlarım diye düşünüyorum. He anlayamazsam da sağlık olsun. Sonuçta bu şekilde değil de hayatın içinde tanıştığım ve güvendiğim biri de sapık çıkabilir. Bilmiyorum ya insanlara güvenmekten zarar gelmez. Tabi temkinli olmak kaydıyla. Çünkü bu şekilde hareket edersek kimseye güvenemeyiz. Mesela biz jimi ile buluştuk öyle turladık. Başka biri daha gelmişti. Kimse kimseyi kesmedi kesebilirdi de tabi. Kesmeyenlerin denk gelmesi dileğiyle diyelim.

Motosikleti
    .
    Zira ben de sapık veya katil olabilirim.

Diyerek kafayı rahatlatmak

Bak bu yöntem güzel.Şüpheli bir kişiyle karşılaşırsan bu ihtimalimi düşünücem.Bende katil ve sapık olabilirim diye kendimi gazlayıp,potansiyel katil yada sapığa daha korkunç hal harakette bulunabilirim.Ayakkabı fırlatmak,gözler tek bir noktaya odaklanmış halay çekmek filan niye olmasın.

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı Kübra006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zira ben de sapık veya katil olabilirim.

Diyerek kafayı rahatlatmak

Bak bu yöntem güzel.Şüpheli bir kişiyle karşılaşırsan bu ihtimalimi düşünücem.Bende katil ve sapık olabilirim diye kendimi gazlayıp,potansiyel katil yada sapığa daha korkunç hal harakette bulunabilirim.Ayakkabı fırlatmak,gözler tek bir noktaya odaklanmış halay çekmek filan niye olmasın.
    İlginç bir halay yöntemi ilk defa duyuyorum :D bilmiyorum ya dediğim gibi hayat işte elbette kötü şeyler olabilir. Ama bu ihtimal var diye bi şeylerden geri kalmaya gerek yok. Dikkatli olunsa kafi bence.

Motosikleti
    4. motor Honda
    sapı, katil veya kötü niyetli kimse Türkiyede bu kadar kendini kasmaz bence yok baştan tanışayım sonra kampa gideyim kampta bir ara punduna getireyim vs...

Tam tersi doğaçlamadır orman yolunda arabayla geçerken bakar 2 motor var gidip şunları bi keseyim yada soyayım nasıl olsa kimse yok der ve soyup geçer gider

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı c4gin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sapı, katil veya kötü niyetli kimse Türkiyede bu kadar kendini kasmaz bence yok baştan tanışayım sonra kampa gideyim kampta bir ara punduna getireyim vs...

Tam tersi doğaçlamadır orman yolunda arabayla geçerken bakar 2 motor var gidip şunları bi keseyim yada soyayım nasıl olsa kimse yok der ve soyup geçer gider
    Benim böbrek illa gidecek anlaşılan :(
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)