Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Son Dakika : Chp'den 15 Vekil İyi Partiye Geçti..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CF 250 NK
    İş 2.tura kalırsa Akp kaybeder. Akp ye veren seçmenden bir kısmı 2.turda döner çünkü o kadar da güçlü olmadığını görür ve karşı tarafa geçer. Çevremden biliyorum bir kısım kesim güç nerede oraya dönüyor. Yarın bunların düştüğünü gördüğü anda saf değiştirirler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çare ekmelettin!
    Taktın ekmelettin'e..

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çare ekmelettin!
    Ekmek için Ekmelettin.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Iyi partinin secime girmesine herhangi bir kanuni engel kalmamasina ragmen ysk içindeki 9 hakimden 2 si karşı oy kullanmış.

Yani bu kadar açık bir şekilde duran kanunu bile işletmeyip iyi partiyi seçime sokmak istemeyen 2 ysk üyesi hakim var. Ysk nin hali budur.

Seçim sonucunu bu ysk açıklayacak. Ben yine oyumu kullanacağım ama sonuçları hiç merak etmiyorum. Asıl seçimden sonra seyredin cümbüşü. Ekonomi hepimizi hoplatacak..

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Böyle muhalefet oldukça akp daha çok seçim kazanır.
    bursalıali bunu beğendi.

emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı matrax33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle muhalefet oldukça akp daha çok seçim kazanır.
    Yav, K.K. MV den de olacağım diye aday bile olmayacak belki.
    MV olamazsa partinin başında da tutmazlar, silinip gider.

Belki de Akşener'i aday gösterecekler. Akşener de razı olur mu acaba.?

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İlk turda mutlaka chp kendi adayını gösterecek. Bundan eminim. Meral akşener aylar öncesinde erdoğanın ilk turda seçilmesini istemiyorsak her parti kendi adayıyla seçime girmeli demişti. Düşününce çok mantıklı da buluyorum. Çok güçlü olmadığı düşüncesini ikinci tura kalarak gösterirlerse dönecek çook vatandaşımız var malesef. Malesef diyorum çünkü bir ideoloji, somut gerekçelerle destekleme değil güçlü düşüncesiyle destekleme olduğu için

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı emremm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Meral Akşener'in de umut olması ayrı bi acizlik. Kadın siyasete sanki bu sene girdi.

Türkiye iç siyaseti tam bir rezillik. Muhalefeti moronlar idare ediyor.

Şimdi örnek vereyim. Ben CHP'li bir Atatürkçüyüm. Bunlar benim haz etmediğim neüdü belirsiz merale millet vekili kiraladılar.

Benim oyum noldu şimdi ? Peşkeş çekildi. Ben salak yerine konuldum.

Aynı şey MHP içinde geçerli. Ben muhalefet etsin diye Oy vermşim o stepne ne yaptı ? Gitti iktidara yancı oldu.

Seçmen bunun hesabını sandıkta sorar. Meraldende medet umanan daha çok senelerini akp hükümetiyle geçirir.
    sxysl bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda PCX150 >>> PULSAR NS200
    Arkadaş sanki 16 yıldır her yerimizden siyasi ahlak akıyormuş gibi bugün neden herkes bir anda ahlakçı oldu? Daha bir önceki referandumda ki kimseyi inandırmayan 51.5 sonucu ve mühürsüz oy pusulaları mevzusunu, secilmiş başbakan yerine atanmış başbakanın oldugunu, secilmiş ve istifa ettirilmiş belediye başkanları yerine atanmış belediye başkanlarını hemen mi unuttunuz? TV de %70 hükümet, % 30 diğer tüm partilere zaman ayrıldıgı ile ilgili istatistikleri ve her tarafı yandaşlarla doldurulmuş, kurullar, medya vs ile herşeyin bir algı muhendisliği oldugunu, düne kadar İYİ partinin ağza bile alınmamaya çalışıldıgını hemen mi unuttunuz?

Siyaset ahlaktan ziyade, startejidir ve bugun ki hamle bence takdire şayan bir hamledir. Ayrıca yukarıda saydıklarımın yanında ahlaksız veya seçmen iradesine saygısız falan da değildir, çünkü zaten seçmen iradesi özellikle 2016’dan sonra bizzat hükümet tarafından çokta umursanmayan bir kavramdır! Muhalefetin mevcut şartlarda bu şekilde ilerlemesi, seçmen nezdinde de rahatsızlık yaratmayacaktır.
    zekeriyaimam, mLh ve uzaaklardann bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ben bu kullandığımız evet hayır oylarının da dürüstçe olduğuna inanmıyorum.

yani %51 oy evet oluyor ve yaklaşık %49 oy hayır oluyor?!! sanki "evet" kısmına biraz ekleme yapmışlar 51 olması için dimi? ben oy çaldıklarını düşünüyorum çünkü "hayır" oyu kullananları bildiğin terörist ilan ediyorlardı. ben bile yakınlarım tarafından terörist gözyle görünmeye başlamıştım onlara.

ama sorun değil, şimdi ben değiştim. samimiyetimi bozmak bende 2 dakikalık iş. kafası kıyak insanları artık yakınım olarak bellemiyorum kan bağı olsa dahi.

şimdi kararımıda verdim, 24 haziranda oylar "Merkel Akşenere"
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    cıks
    seçimleri kimin kazandığı değil de kimin kaybettiğine bakmak lazım, mevcut durumda limonataya bile vergi alınır olmuş,para o kadar yok ki hazine de şeker fabrikalarını geçtim, ormanlar dahi 5 yıllığına satışa çıkartılmış, suriye de kelle kesen işıd liler kocaelinde yakalanır durumda, sahte müslümanların yaşadığı ülkemizde çocuk tacizlerinin durdurulamaması kaldı ki suçlular yakalanır ama adalet sağlanamaz durumda...iliklerine kadar kapitalizme teslim olmuş bir hükümet...

kaybeden kılışlar mı? akşener mi? sen mi ben mi?

halk kendi duygusal derinliğinde cehennem i yaşarken kazanan ???? aman boşversene

aokuyumcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF280 mod
    her toplum hak ettiği biçimde yönetilir.
    mesela güney doğuda sadece hdp yok, hüdaparlılar da var.
    milliyetçi tabanlı partiden ben daha milliyetçiyim diye ayrıl sonra zıt görüşlü parti ile birlik yap. tabanını aldatmış gibi gözüküyor bazı partiler vb. vb. tezatlar bitmez. bu memlekette x faktörü çok önemlidir ve seçimi kazananı son dakika o belirler
    o yüzden herkes kendi oyunu vereceği adamı belirlemeye baksın .
    bu problem 40-50 milyon bilinmeyen içeriyor, sonucunu zamanı geldi mi hep birlikte görürüz.
    bursalıali ve BatuhanK bunu beğendiler.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı aokuyumcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her toplum hak ettiği biçimde yönetilir.
    mesela güney doğuda sadece hdp yok, hüdaparlılar da var.
    milliyetçi tabanlı partiden ben daha milliyetçiyim diye ayrıl sonra zıt görüşlü parti ile birlik yap. tabanını aldatmış gibi gözüküyor bazı partiler vb. vb. tezatlar bitmez. bu memlekette x faktörü çok önemlidir ve seçimi kazananı son dakika o belirler
    o yüzden herkes kendi oyunu vereceği adamı belirlemeye baksın .
    bu problem 40-50 milyon bilinmeyen içeriyor, sonucunu zamanı geldi mi hep birlikte görürüz.
    İmanlı hırsızlarımız sayesinde zamanını beklemeye gerek varmı diye düşünüyorum.

körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elinde böyle bir video mevcutsa savcılığa suç duyurusunda bulunmalısın. Ama yorulma, fake olduğu ortaya çıkarılmıştı

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinde böyle bir video mevcutsa savcılığa suç duyurusunda bulunmalısın. Ama yorulma, fake olduğu ortaya çıkarılmıştı
    Sonra cahil deyince kızıyorlar video gerçek suç duyurursunda bulunuldu fakat YSK bu mühürsüz oyları geçerli saydı ve yargı yolu kapandı kapiş.
    Buda başka kapak ama nasıl olsa fotomontajdır size göre.

_chaotic_ bunu beğendi.
    körlerin arasında tek gözlü adam kendini kral sanır

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asında chpnin kendi tabanına yönelik aday çıkarmasına gerek yok. Tayyibe vermektense işid liderine bile verir CHP seçmeni şuanki durumda. Akpden nasıl oy koparılabilir diye düşünüp aday çıkarmalılar
    Benzer şey AKParti tabanı için de söylenebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:33 ----------

Alıntı blacktulip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhalefet akilli ve sagduyulu bir strateji izlerse baskanlik secimleri ikinci tura kalabilir.
    muhtemel ve kemiklemis akp secmenini "comar,bidon kafa,gobegini kasiyan adam" gibi itici ithamlarla nitelendirirseniz zaten kazanan acik ara belli.
    İlginç aslında. Partiden resmi olarak böyle demeçler geldiğini hatırlamıyorum. Parti tabanından geliyor olabilir ki o da partiyi bağlamaz. Öte yandan, iktidar partileri -en kötü onların da tabanı- muhalefeti aşağılayıcı sözcükler kullanıyor. Onlar da aynı mantıkla muhalefet tarafından oy alamıyorlar.
    May the Force be with McLaren Mercedes

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hükümetin ekonomi yönetimi gerçektende berbat.Herşeyimizden vergi alıyorlar.Daha dün geçmişdeğil avrupa harici motor ithalatına %20 ek gümrük vergisi koydular.Şimdi hükümet kapitalizimin elinde iken ve ekonomi bu halde ike halen oy oranını arttıramamış bir muhalefet varsa.Suç muhalefette.Saçma sapan siyaset yaptılar.Teroristleri desdeklediler.Bu kılıçdaroğluna mecburiyetten oy veriyorlar.Vermeyin ağa diyorum tanıdıklarıma sende ver diyorlar.Ne oy verecem ben bu adama.Dün dediğini bugün başka diyor.Adam gibi muhalefet yapsa,bu fırsatları değerlendirse iktidar olması içten bile değil.Kendi ayağı ile tepiyor adam.Samimiyetten uzak böyle oluncada ne oluyor.Akp oyları eksilmiyor.Adamlar ellerinden gelse soluduğumuz havaya solumametre takıp vergi alacaklar.O düzeye geldi.Lakin bunu fırsata çeviremeyen bir chp var.Akşenerden birşey olmaz.Mhp den tırtıklar durur.Gerçek Chp liler akşenere oy vermez.Tanıdığım tüm mhp liler akşenere oy verecek.Eğer benim çevremdekiler böyle davranıyorlarsa mhp tabanının büyük oranı böyledir.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hükümetin ekonomi yönetimi gerçektende berbat.Herşeyimizden vergi alıyorlar.Daha dün geçmişdeğil avrupa harici motor ithalatına %20 ek gümrük vergisi koydular.Şimdi hükümet kapitalizimin elinde iken ve ekonomi bu halde ike halen oy oranını arttıramamış bir muhalefet varsa.Suç muhalefette.Saçma sapan siyaset yaptılar.Teroristleri desdeklediler.Bu kılıçdaroğluna mecburiyetten oy veriyorlar.Vermeyin ağa diyorum tanıdıklarıma sende ver diyorlar.Ne oy verecem ben bu adama.Dün dediğini bugün başka diyor.Adam gibi muhalefet yapsa,bu fırsatları değerlendirse iktidar olması içten bile değil.Kendi ayağı ile tepiyor adam.Samimiyetten uzak böyle oluncada ne oluyor.Akp oyları eksilmiyor.Adamlar ellerinden gelse soluduğumuz havaya solumametre takıp vergi alacaklar.O düzeye geldi.Lakin bunu fırsata çeviremeyen bir chp var.Akşenerden birşey olmaz.Mhp den tırtıklar durur.Gerçek Chp liler akşenere oy vermez.Tanıdığım tüm mhp liler akşenere oy verecek.Eğer benim çevremdekiler böyle davranıyorlarsa mhp tabanının büyük oranı böyledir.
    Ne kadar gerçek CHP'liyim bilemem de bende bu seçimde Akşener'e vermeyi düşünüyorum. Kılıçdaroğlu'nu aday gösterilerse tabii.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    @mavellen, muhalefetin beceriksiz ötesi olduğu konusunda hemfikirim. Amma velakin, dün dediğini bugün başka deme olayının kralını iktidar yapıyor. İktidar bunu yapınca sorun olmuyor, muhalefet yapınca sorun oluyorsa, ben o seçmene çifte standartlı derim.
    May the Force be with McLaren Mercedes

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mavellen, muhalefetin beceriksiz ötesi olduğu konusunda hemfikirim. Amma velakin, dün dediğini bugün başka deme olayının kralını iktidar yapıyor. İktidar bunu yapınca sorun olmuyor, muhalefet yapınca sorun oluyorsa, ben o seçmene çifte standartlı derim.
    Birde burda ağzı iyi laf yapacak adam lazım.Tayipte var işi götürüyor.Seçmen işte amaç o seçmeni çekmek.Aslında muharrem ince süper hatiplik yaparda adama fırsat vermiyorlarki.Geçen kurultayda sevinmiştim inceyi seçerler diye.Dumur ettiler beni.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)