Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Son Dakika : Chp'den 15 Vekil İyi Partiye Geçti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    İyi oldu. Türlü fırıldaklıkla seçime gitmek isteyenlerin hesaplarını boşa çıkarmışlar. Artık daha fazla “nasıl olur da seçime sokmayız” gibi düşüncelere kapılmalarına, hesap kitap yapmalarına gerek yok. Seçim 16 ay önceye alınmasaydı bu parti zaten seçime girebilecekti. Seçimi neredeyse 1 buçuk yıl öne alıp şunu bunu seçime sokmama hesabı yapmak nasıl bir zorda olunduğunu gösteriyor
    Shrieker, hachiko, GT250rAlanya ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150
    Buna da şükür dikdatör şöyle de diyebilirdi. 10 gün önce seçimi ben yaptım kazamdım işinize geliyorsa yerseniz de diyebilirdi, en azından tarih veriyor. 😂😂😂
    Shrieker ve Siyahi bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Mhpden de 5 vekil iyi partiye geçebilir iddiası var şu an..

http://www.mynet.com/haber/politika/...iyor-4060538-1

Sanırım bunlarla beraber hazine yardımı da alabilecek iyi parti..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:15 ----------

YSK'den karar çıktı: İYİ Parti, seçimlere katılabilecek

İYİ Parti’nin seçimlere katılabilmesi için CHP’li 15 milletvekilinin CHP’ye geçmesinin ardından Yüksek Seçim kurulu (YSK) kararını verdi.

Karar, CHP’li milletvekillerinin katılım belgelerinin YSK’ya sunulmasının ardından İYİ Parti Sözcüsü Aytun Çıray’ın yaptığı başvuru sonrası çıktı.

YSK, 7 kabul oyuna karşılık, 2 ret oyuyla İYİ Parti’nin seçimlere katılmasını kabul etti.

SEÇİME GİREBİLECEK PARTİLER

Yüksek Seçim Kurulu 24 Haziran'da yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçime katılabilecek partileri açıkladı.

YSK, 24 Haziran'da yapılacak seçime AK Parti, BTP, BBP, CHP, DP, HDP, İyi Parti, MHP, Saadet Partisi ve Vatan Partisi'nin girebileceğine karar verdi.
    fearlesboyy bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Chp çıkıp hiç bir koalisyon ve çıkar hesabı yapmadan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Meral hanımı destekliyoruz derse işler değişebilir

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Chp çıkıp hiç bir koalisyon ve çıkar hesabı yapmadan Cumhurbaşkanlığı seçiminde Meral hanımı destekliyoruz derse işler değişebilir
    On numara beş yıldız olurdu.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seçime girdiğine sevindim.Eğer seçime giremese üzülürdüm.Bu vesile ile boyunun ölçüsünü alır.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    tarihi not : chp benzer bir olayı 2002 seçimlerinde tayyip erdoğan için de yapmıştı ve tayyip erdoğan seçim girebilmişti.
    zekeriyaimam ve drtayfun bunu beğendiler.

blacktulip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    muhalefet akilli ve sagduyulu bir strateji izlerse baskanlik secimleri ikinci tura kalabilir.

muhtemel ve kemiklemis akp secmenini "comar,bidon kafa,gobegini kasiyan adam" gibi itici ithamlarla nitelendirirseniz zaten kazanan acik ara belli.

ancak,
    ekonomiyi,dis siyaseti,ic siyaseti dogru analizlerle anlatip,dogru secim stratejileri izlenirse akp'nin meclisteki oy orani dususe gecebilir.

iyi parti,kemal kilicdaroglu'ndan memnun olmayan ulusalci chp secmeninden,bahceli'den memnun olmayan milliyetci kesimden ve merkez sagdaki akp'den memnun olmayan kesimden oy alabilir hatta alacaktirda.

lakin baskanlik seciminde recep tayyip erdogan isi en kotu 2. turda bitirir.

abdullah gul'un saadetin adayi olarak cikabilecegi de konusuluyor.

her an her seye gebe bir surece giriyoruz.

Motosikleti
    Duke 200
    Herşeyden çok hdp seçmeni kime oy verecek onu merak ediyorum. Olası Akşener tayyip yarışında tayyibi destekler kürt seçmenin çoğunluğu bence

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    chp büyük riske girdi. Meral Akşener'in net olmayan bağlantıları var. Çoğu zaman taraf değiştirmiş olduğu da biliniyor.

Yarın ciddi olarak bir örgüt ile ortak çalıştığı ortaya çıkarsa bu alışverişleri nedeniyle chp de onunla beraber dibe gidecek.

özgürlüğü iyice içinize çekin, zira yolun sonunda keskin viraj var ve şahsi ekipmanlarımız bizi kurtarmayacak.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Tayyipin işi zor kazanamazsa devlet bahçelinin hali nice olur. Aklına gelse benim ömrümü al tayyipe ver diye dua edecek.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşeyden çok hdp seçmeni kime oy verecek onu merak ediyorum. Olası Akşener tayyip yarışında tayyibi destekler kürt seçmenin çoğunluğu bence
    İslamcıları Tayyip'e kalanları Aksener'e sadece muhalif olduğundan dolayı vereceklerdir diye düşünüyorum.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alo chp mi 5 vekil alayım acılı olsun 😂😂😂
    ortadadogulu bunu beğendi.

Motosikleti
    Duke 200
    Asında chpnin kendi tabanına yönelik aday çıkarmasına gerek yok. Tayyibe vermektense işid liderine bile verir CHP seçmeni şuanki durumda. Akpden nasıl oy koparılabilir diye düşünüp aday çıkarmalılar

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Mükemmel manevra. Dikta itfakı ters köşeye yattı. Kürt seçmenin kime oy vereceği kilit sorun. Acaba tüm vekillerini hapse atan tayyip ve milliyetçi görünümlü yalakasına oy verirler mi?

Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kürt seçmenin kime oy vereceği kilit sorun.
    hdp'nin mevcut oy oraninin %80'i chp'ye kayacaktir.

akp-mhp ittifaki hdp secmeninin isine gelmez.

tabi iyi parti gibi mhp kokenli ve ulusalci tarafi agir basan bir partiyle chp'nin ittifak yapmasi (ki 15 vekilin gecisi buna bir isaret) isleri zorlastiriyor.

tayyip erdogan'in karsisina cikacak rakip cok onemli. ama tum anket sirketlerine goz gezdirdim,hepsinin ekseriyetle ittifak ettigi bir sonuc var ki en kotu 2.turda baskan belli.

Motosikleti
    Duke 200
    Ben bu fikre katılmıyorum. Hem başkanlık referandumunda hem cumhurbaşkanlığı referandumunda Kürt seçmen akp tarafına oy verdi. Ya hdp ya akp diyorlar genelde hiç chpye oy kaymıyor ordan

Motosikleti
    az kaçar,çok yakar.
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu fikre katılmıyorum. Hem başkanlık referandumunda hem cumhurbaşkanlığı referandumunda Kürt seçmen akp tarafına oy verdi. Ya hdp ya akp diyorlar genelde hiç chpye oy kaymıyor ordan
    hdp'ninde sartlar ne olursa olsun degismeyen kemiklesmis bir oy orani var.

7 haziran'da %13'u gorup,1 kasimda %11'e inen hdp'yi saymazsak kemiklemis hdp oraninin %5-7 arasinda gezindigini soylebiliriz.(bknz;2002,2007,2011 genel secimleri)

su an demirtas'in iceride olmasindan mutevellit tepki oyu olarak recep tayyip erdoganin baskanlik secimlerinde bu %5-7 oy oranindan pay almasi bana biraz zor geliyor.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    çare ekmelettin!
    emremm, bursalıali, sxysl ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)