Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Son Dakika : Chp'den 15 Vekil İyi Partiye Geçti..

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gittiniz bütün umutları merale bağladınız.Meral kim ya.İki lafı bir araya getiremeyen sağa sola dayılık etmeye çalışan birisi.Dünkü mhp li bugün ne tarafta olduğu belli değil.Akp ilk teşkilatlandığında bu kadın akp nin içindeydi.Gençler hatırlamıyor heralde.

Chp den inceyi aday gösterecekler meral dahil herkes desdekleyecek.Abdullah güle chp den kaç kişi oy verir bırakın devri bitmiş adamları.Muharrem varsa oy var yoksa zırnık alamazlar benden.Hdp ye ve merale ancak günahlarımı veririm.

Chp de tufan kopacakda ne zaman hayırlısı.Bu böyle daha fazla gitmez.
    Meral MHP'yi bölmek için görevlendirildi ama tuttu CHP'yi böldü.
    Kafan varsa kask kullan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı mustick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meral MHP'yi bölmek için görevlendirildi ama tuttu CHP'yi böldü.
    fetö mü görevlendirdi cia mi kim?

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7-Vergileri mantıklı seviyelere indireceğim.ÖTV yi sadece gerçekten lüks ürünlere koyacağım.
    8-Toplanan vergilerin tamamını vatandaşa hizmet için harcayacağım.Devlet yöneticileri vatandaşın vergileri ile trilyonluk arabalar ile gezmeyecek,saraylarda yaşamayacak.
    9-Emeklilik yaşını uygun seviyelere çekeceğiz.
    10-Halkı ayrıştırıcı politikaları yok edip daha birleştirici politikalar izleyeceğiz.
    11-Son 15 yılda bu halka ve ülkeye karşı suç işleyenleri en ağır şekilde cezalandıracağız.

Gibi vaatlerde bulunana bende oy veririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Şimdi bir değerlendirme yapalım.

Birileri sanki şehitlerimize "Kelle" diye hitap etmişti.Kimdi onlar tam hatırlayamadım.3-5 şehit var diye meclis toplanmaz demişti.Hatta sanki yine birileri şehit babasına karaktersiz demişti.Bir de yanlış hatırlamıyorsam şehit olan askerin rütbeli abisine de sırf isyan ediyor diye soruşma falan açılmıştı.

Yine aynı birileri bu ülkenin kurucularına "iki ayyaş" diye hitap etmişti.Bu birilerinin yönetimi boyunca zaten bu ülke kurucularına edilmedik hakaret,yapılmadık saygısızlık kalmadı.

Daha da bir dünya söylenen yapılan var.Şimdi araştırsam buraya sayfalarca yazarım.

Ama dün dünde kaldı değil mi?Zamanında bu kadar hainlik sizi rahatsız ediyordu ama şimdi ne de olsa bugünlere yorumunuz biraz farklı herhalde."Yorumunuz" derken Bahçeli'nin yorumunu kastediyordum.Sizin bu kadar bir birileri ile zıt ve mantıksız yorumlar yapacak bir insan olduğunuzu düşünmüyorum.

Tek bir adamın ve partinin beşinden sorgusuz sualsiz geçmişte yapılanları göz ardı ederek sürüklenmek ne kötü bir şey.Şu parti fanatizminin düşürdüğü hale bak ne ilke bırakmış ne doğru.Yazık.
    forumda bir gariplik var, bazı mesajların altında beğen tuşu çıkmıyor.

ama beni engellemedi beğendim kardeşim, altına imzamı atarım.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7-Vergileri mantıklı seviyelere indireceğim.ÖTV yi sadece gerçekten lüks ürünlere koyacağım.
    8-Toplanan vergilerin tamamını vatandaşa hizmet için harcayacağım.Devlet yöneticileri vatandaşın vergileri ile trilyonluk arabalar ile gezmeyecek,saraylarda yaşamayacak.
    9-Emeklilik yaşını uygun seviyelere çekeceğiz.
    10-Halkı ayrıştırıcı politikaları yok edip daha birleştirici politikalar izleyeceğiz.
    11-Son 15 yılda bu halka ve ülkeye karşı suç işleyenleri en ağır şekilde cezalandıracağız.

Gibi vaatlerde bulunana bende oy veririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:26 ----------

Şimdi bir değerlendirme yapalım.

Birileri sanki şehitlerimize "Kelle" diye hitap etmişti.Kimdi onlar tam hatırlayamadım.3-5 şehit var diye meclis toplanmaz demişti.Hatta sanki yine birileri şehit babasına karaktersiz demişti.Bir de yanlış hatırlamıyorsam şehit olan askerin rütbeli abisine de sırf isyan ediyor diye soruşma falan açılmıştı.

Yine aynı birileri bu ülkenin kurucularına "iki ayyaş" diye hitap etmişti.Bu birilerinin yönetimi boyunca zaten bu ülke kurucularına edilmedik hakaret,yapılmadık saygısızlık kalmadı.

Daha da bir dünya söylenen yapılan var.Şimdi araştırsam buraya sayfalarca yazarım.

Ama dün dünde kaldı değil mi?Zamanında bu kadar hainlik sizi rahatsız ediyordu ama şimdi ne de olsa bugünlere yorumunuz biraz farklı herhalde."Yorumunuz" derken Bahçeli'nin yorumunu kastediyordum.Sizin bu kadar bir birileri ile zıt ve mantıksız yorumlar yapacak bir insan olduğunuzu düşünmüyorum.

Tek bir adamın ve partinin beşinden sorgusuz sualsiz geçmişte yapılanları göz ardı ederek sürüklenmek ne kötü bir şey.Şu parti fanatizminin düşürdüğü hale bak ne ilke bırakmış ne doğru.Yazık.
    Kimin ne dediği, ne yaptığı benim yazdıklarımın içeriğini veya geçerliliğini değiştirmiyor. O öyle yaptı bu böyle yaptı diyeceğinize hpd kucağında huzur arayanlara da bir çift lafınız olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ergenekon olaylarında ne yapıyordunuz bak merak ettim bu mesajdan sonra.

Bu arada bana kalsa hdp'yi komple yok ederim.
    Facebooktan vatan kurtarıyordum. Ben ilkokuldayken dahi cemaat yapılanmasından, gizliliğinden çekinirdim. Ergenekonda sinirden çıldırıyordum

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fetö mü görevlendirdi cia mi kim?
    farkeder mi?
    Kafan varsa kask kullan.

Motosikleti
    KTM 990 SMT 2010, Triumph Tiger 800 2014
    Desteksiz atıyorsanız fark etmez tabi suçlayacak hep birisi var nasıl olsa, Ergenekon, Balyoz, İsrail, Amerika, Geziciler, Fetö saysay bitmiyor, ne fark eder. Suçu kendinde aramak pek yok ama.

Ha en temelde suçlanacak aileyi unuttuk atlanmasın, zaten bu işlerin başında Rothschild Ailesi var.

Alıntı cem_fb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Desteksiz atıyorsanız fark etmez tabi suçlayacak hep birisi var nasıl olsa, Ergenekon, Balyoz, İsrail, Amerika, Geziciler, Fetö saysay bitmiyor, ne fark eder. Suçu kendinde aramak pek yok ama.

Ha en temelde suçlanacak aileyi unuttuk atlanmasın, zaten bu işlerin başında Rothschild Ailesi var.
    Saydıklarınızın hepsi aynı. Onların arkasında da bu ailelerin parmağının olmaması imkansız. Para-güç kazanma dininde sonuca giden yolda her şey mübah
    Az silindir, çok iş

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    @twisten, parti kur seni başkan yapalım
    twisten bunu beğendi.

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SavageGarden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @twisten, parti kur seni başkan yapalım
    Hocam benim ne aşiretim ne cemaatim var :( Oy potansiyelim yok. Bi sen verirsin oy bi de anam babam eşim Öz gardaşım vermez o gider reisine verir, o derece yani

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saydıklarınızın hepsi aynı. Onların arkasında da bu ailelerin parmağının olmaması imkansız. Para-güç kazanma dininde sonuca giden yolda her şey mübah
    Doğru. Peki bunlarla mücadele etme görevi kimin? İktidarın, değil mi? Ergenekon ve Balyoz davalarına en başta destek veren iktidar mıydı? Evet. Fethullah'a "Ne istediniz de vermedik" diyen iktidar mıydı? Evet. İşbirliği iddiasını geçelim, büyük iddia olur. Dedikleri gibi, gerçekten kandırılmışlardır. Peki sürekli kandırılan bir iktidarın bizi bu üst akıla karşı koruyacağına güvenebilir miyiz? İşte soru bu.
    Şöyle düşünün: Savaştasınız. Doğu cephesinin komutanı inanılmaz derecede iyi bir adam. Gel gör ki komutanlık becerisi yetmiyor, hata üstüne hata yapıyor. Şimdi bu adam iyi niyetli, tamam, suçu günahı kastı yok, ama iyi niyetli diye beceremediği o makamda oturmasına izin mi vermek gerek, yoksa komutanım, hizmetlerin için teşekkürler, elinden geleni yaptığına inanıyoruz ama yeterli değil, başka bir komutan atayacağız mı demek gerek? İkinci soru da bu.
    drtayfun bunu beğendi.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru. Peki bunlarla mücadele etme görevi kimin? İktidarın, değil mi? Ergenekon ve Balyoz davalarına en başta destek veren iktidar mıydı? Evet. Fethullah'a "Ne istediniz de vermedik" diyen iktidar mıydı? Evet. İşbirliği iddiasını geçelim, büyük iddia olur. Dedikleri gibi, gerçekten kandırılmışlardır. Peki sürekli kandırılan bir iktidarın bizi bu üst akıla karşı koruyacağına güvenebilir miyiz? İşte soru bu.
    Şöyle düşünün: Savaştasınız. Doğu cephesinin komutanı inanılmaz derecede iyi bir adam. Gel gör ki komutanlık becerisi yetmiyor, hata üstüne hata yapıyor. Şimdi bu adam iyi niyetli, tamam, suçu günahı kastı yok, ama iyi niyetli diye beceremediği o makamda oturmasına izin mi vermek gerek, yoksa komutanım, hizmetlerin için teşekkürler, elinden geleni yaptığına inanıyoruz ama yeterli değil, başka bir komutan atayacağız mı demek gerek? İkinci soru da bu.
    Doğru. Ancak şu pozisyonda bilinçli olmayan bir toplum olarak önümüze çıkan seçenekler arasında mhp-akp benim için en mantıklısı. Geçmiş elbette unutulmayacaktır ama su günün şartlarında bugünü ve yarını daha çok düşünüyorum.
    Fanatiklik olarak görmezseniz eğer; öncelikle iki kelimeyi bir araya getiremeyen, kameralar karşısında heyecanlanıp konuşamasını aksatan bir kişiden lider olmaz. Kişiye lider yapan, insanların güvenini kazanmasını sağlayan belli özellikler vardır.
    Onun dışında meral akşanerin mhp den ayrılma sürecinde fetö cü hakimlerin son dakika kararları ile bu bölünmeyi desteklemeye çalıştığını hep beraber gördük ve bu benim içimde bir şüphedir. Kaldı ki kendini ülkücü-milliyetçi olarak tanımlayan birinin kırmızı öizgilerinin belli olması gerek
    Hdp ile kenetlenmiş, partisini terörist cenazelerine gidenlerle, ermeni soykırımı için haydi sokağa diyenlerle doldurmuş, afrine girmeyin-girince çıkmayın diyen, ypg terör örgütü değildir diyen ve daha sayamayacağım bir çok talihsiz açıklamaya imza atmış dersimli kemal benim umut ışığım değildir.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Ver hocam ver hdpye. Şehit askerimiz, polisimiz rahat eder. Bu ülkeyi kuranlar mezarlarında rahat eder. Ver.
    Tayyip Erdoğan düşmanlığının düşürdüğü hale bak. Ne ilke bırakmış, ne doğru. yazık...
    Sayın Recep Tayyip Erdoğan Oslo'daki PKK-MİT görüşmesinin kendi talimatıyla yapıldığını söylerken de alkışlayan bir kesim vardı. PKK'lıların el kol sallaya sallaya sınırımızdan geçişini alkışlayanlar da vardı. O alkışlar da şehit askerimizi, şehit polisimizi, şehit öğretmenimizi, şehit sivillerimizi mezarlarında ne rahat ettirmmişti ama. Yoksa PKK o zamana kadar kimseyi şehit etmemiş miydi? Belki de ben yanlış biliyorum, aklım karıştı şimdi. Tayyip Erdoğan sevgisiyle alkışlıyorlardı galiba?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Recep Tayyip Erdoğan Oslo'daki PKK-MİT görüşmesinin kendi talimatıyla yapıldığını söylerken de alkışlayan bir kesim vardı. PKK'lıların el kol sallaya sallaya sınırımızdan geçişini alkışlayanlar da vardı. O alkışlar da şehit askerimizi, şehit polisimizi, şehit öğretmenimizi, şehit sivillerimizi mezarlarında ne rahat ettirmmişti ama. Yoksa PKK o zamana kadar kimseyi şehit etmemiş miydi? Belki de ben yanlış biliyorum, aklım karıştı şimdi. Tayyip Erdoğan sevgisiyle alkışlıyorlardı galiba?
    Çözüm süreci denilen, kimine göre denenmeliydi olarak yorumlanan bana göre ise ihanet sürecinden farksız olan meseleyi destekleyemem. Daha önce de yazdığım gibi; bu konuda hdp kucağında huzur arayanlara bir öift lafınız olursa o zaman ortak bir dilde konuşabiliriz
    bursalıali bunu beğendi.
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    speederbike
    İhtiyacınız yoktur ama bu mesajla saygımı kazandınız. Duruma göre o zaman öyleydi, şimdi böyleydi diyenlerden değilsiniz anladığım kadarıyla. Hangi partiden olurlarsa olsunlar, insanlar sizin gibi olsun, bana yeter.
    BatuhanK ve bursalıali bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Ben ülkemizde olan bitenlerin arkasında hangi ailenin olduğunu biliyom. Tutamadim kendimi gereksiz gizem yaptım. Sonuçta hepimiz biliyoz. Dinledik hep beraber öğlene kadar taşına taşına bitmeyen paraları... Kalan azıcık 30 milyonla alınan lüks rezidanslari.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ülkemizde olan bitenlerin arkasında hangi ailenin olduğunu biliyom. Tutamadim kendimi gereksiz gizem yaptım. Sonuçta hepimiz biliyoz. Dinledik hep beraber öğlene kadar taşına taşına bitmeyen paraları... Kalan azıcık 30 milyonla alınan lüks rezidanslari.
    İspatlayabildiğiniz yasa dışı durumlar için savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Sizin veya benim bu konuda yapabileceğimiz yasal başka bir seçenek yok
    bursalıali bunu beğendi.
    Az silindir, çok iş

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    İspatlayabildiğiniz yasa dışı durumlar için savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Sizin veya benim bu konuda yapabileceğimiz yasal başka bir seçenek yok
    iki yada üç gün olmuştur, kılıçdaroğlu yine şu man adalarının hesabını sordu ve reis henüz cevaplamamış olsa gerek ki adam yine soruyor.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Mutlaka oyle. Ama dediginizin herhangi bir anlam ifade etmesi icin calisan bir yargi gerekli... Ses kayitlari ortada. Reddedildi mi? Montaj denildi. Ispatlamak cok kolayken yapilmadi. Hatta ispatlanmis gibi bir laboratuardan kagit alip yayinladilar, onun da yalan dolan oldugu ortaya cikti. Daha n'olsun?

Motosikleti
    speederbike
    Evet, Mann Adası belgeleri savcılığa da verildi, gerçi ortada suç olmayabilir, o ayrı konu. Ama suç olmasa da cumhurbaşkanımızın demeci var, öyle bir şey belgelenirse istifa edeceğine dair. Sonuçta, belgelerin gerçek olması olayın doğruluğu için yeterli, ortada suç olmasına gerek yok.
    Şundan diyorum, arkadaşınız sizinle iddiaya girdi, dilinizi burnuna değdirdiğinizi kanıtlarsanız size yemek ısmarlamak üzere. Şimdi dilinizi burnunuza değdirseniz de suç değil, değdirmeseniz de. Ve siz de dilinizi burnunuza değdirdiğinizi gösterdiniz. Arkadaşınız da yemek ısmarlamadı. Bu suç mu? Bu da değil. Peki ne olur? Arkadaşınızın sözüne güvenmezsiniz bir daha, değil mi?

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    İyi de bu CHP niye hep aynı şeyi yapıyor ? Zamanında AKP gurup kursun diye desteklediler, RTE hapisten çıksın diye kanun çıkardılar. Derdi ne bu partinin ya ?

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)