Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kredi kartı borcunu erteleme

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Duke 200
    Tesadüfen biseye denk geldim buraya yazayım ihtiyacı olan varsa diye. Garanti bankasının bi kredi kartını kullanıyorum ayin 20sinde hesap kesimi oluyordu. 15 inde maaş alıp hemen yatırmak için bi önceki haftaya aldım hesap kesim tarihini.
    Girip ödemeye çalışırken birde baktım hesap kesimi olmamış ayin 10 unda olacak diyor ama ayin 16sındayız. Bankayı aradım gelecek ay ikisi bir kesilir dedi, gelecek ay da bir hafta da önceye alsak bir ay daha erteler, sonraki ay da en son aya alsak ortalama 4 ayda bir kez hesap kesimi olmuş oluyor. Normal ertelemeye kalksam direk yüzde 3 faiz istiyor bilginize.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Alıntı Lukocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesadüfen biseye denk geldim buraya yazayım ihtiyacı olan varsa diye. Garanti bankasının bi kredi kartını kullanıyorum ayin 20sinde hesap kesimi oluyordu. 15 inde maaş alıp hemen yatırmak için bi önceki haftaya aldım hesap kesim tarihini.
    Girip ödemeye çalışırken birde baktım hesap kesimi olmamış ayin 10 unda olacak diyor ama ayin 16sındayız. Bankayı aradım gelecek ay ikisi bir kesilir dedi, gelecek ay da bir hafta da önceye alsak bir ay daha erteler, sonraki ay da en son aya alsak ortalama 4 ayda bir kez hesap kesimi olmuş oluyor. Normal ertelemeye kalksam direk yüzde 3 faiz istiyor bilginize.
    Bu dediğini bankacılar da düşünmüş olacak ki yılda 2 kez hesap kesim tarihi değişikliği yapabiliyoruz; en azından İş Bankası'nda durum böyle. Ayrıca 2 ay üst üste de değişiklik yapılamıyor.
    Olcay Avşar ve _chaotic_ bunu beğendiler.

karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Geçmiş ayların faizini isletirler,bilginiz olsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    bu işlemi sana yaparken aylık faiz uygulamaya devam ettileri konusunda sizi uyarmak isterim :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Faiz haramdır kardeş

Motosikleti
    Duke 200
    Yaptım fakat faiz vs uygulanmadı. Ayda iki kez değişiklik yapabiliyorsunuz garanti bankasında

Motosikleti
    falcon flash 100
    Ömrümde hiç kredi kartım olmadı. Hiç borcum olmadı. ( bir daire alırken dayıma bir de motosiklet alırken kardeşim benim kredi kartımda çek dedi onlar hariç ) oh kafa mis.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)