Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

KM düşürülmüş araç satın aldım. Bilgi talep ediyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    lityumiyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 yıl içinde gerçekleşen 4 asliye ceza, 5 ağır ceza duruşması sonunda süreç geçen hafta sonlandı. Kişi 3 yıl 6 ay hapis cezası aldı.
    Zararım giderilmediği için kesinleşmiş karar açıklanınca tazminat davası açacağım.

Umarım kimse böyle şeylerle uğraşmak zorunda kalmaz.

Sağlıcakla kalın.
    Ozan arıcı, MekoZeko, fazil ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı lityumiyon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 yıl içinde gerçekleşen 4 asliye ceza, 5 ağır ceza duruşması sonunda süreç geçen hafta sonlandı. Kişi 3 yıl 6 ay hapis cezası aldı.
    Zararım giderilmediği için kesinleşmiş karar açıklanınca tazminat davası açacağım.

Sağlıcakla kalın.
    İçimin yağları eridi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Bal gibi de haberi vardir.ufaktan bir zorla.olmuyorsa dava ac.faizleriyle beraber alirsin parani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:53 ----------

Simdi okudum olay eskiymis.o galerici simdi kendi adina da artik ticaret yapamaz.yabda oyle bisey.hukukcu arkadaslar daha iyi bilir konuyu.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Böyle basit bir mevzuya bile 3 senede 9 duruşma yapıyor bu adalet sistemi. Mevzu çok basit ve ortada en fazla 3 duruşma yapar haklının hakkını verirsin biter gider.

Bir şeylerin kesinlikle değişmesi gerekiyor artık. Benim bile içim çok rahat. İstediğimi döverim mesela; burnunu, elmacık kemiğini kırsam en fazla 3 5 bin TL tazminat öder, 2 gece yatar çıkarım. Sistem buraya geldi artık. Bunu bilen adam kadın da döverim diyor, zoofili de olurum diyor. Nasılsa kimse ceza almıyor, alsa da geç alıyor, geç alsa da paraya çevirip yırtıyor. Adınıza sevindim ama zor süreç şimdi başladı, daha o mahkeme senin bu mahkeme benim gezeceksiniz. Hele bir de kişi uyanıksa ki öyle duruyor sıkıntı büyük. Sizin 40binlik araba 100bin oldu zaten. Umarım yasal faizi+güncel fiyatı ile alırsınız tazminatı.

Fu Fu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tabanvay
    Km düşürüp araç satışı yapıp aradığındada pişlinlik yapıp saçma sapan konuşuyorsa affetme direk mahkemeye ver emin ol tebligat geldiğinde uzlaşmaya gelecek o

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bu kadar basit bir iş için 3 yıl süren mahkeme...
    Tüketici hakem heyeti öncelikle iade prosedürünü uygulayabilse keşke.
    Sonra, dava, siz açmasanız bile, kamu davası olarak açılsa, sizi ilgilendirmese.
    Davanın sonucunda da, o arabanının ederinin 10 katı tazminat çıksa, sahtekarlar ömür boyu devlete çalışsa fena olmaz.
    Hayal ediyorum sadece.
    espresso bunu beğendi.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sağlıcakla kalın.
    adınıza çok sevindim. iyi ki dava açıp peşini bırakmamışsınız.

Adamı aradım benim haberim yok arayıp durma, istiyorsan da mahkemeye ver deyip gülerek kapattı telefonu.
    siz aradığınızda gülen satıcının yüzünü mahkeme kararından sonra çok merak ettim.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hapis cezasını yatacak mı yoksa paraya mı çevrilecek.

iyi olmus sürünsün

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    süreç uzun sürmüş ama sonuç güzel, kimsenin yaptığı sahtekarlık yanına kalmasın.

Motosikleti
    falcon flash 100

Sağlıcakla kalın.
    Sanki davayı ben kazanmışım gibi sevindim. Böyle çakallığı meslek edinmiş kişilere ders olur.

Çakalın tebligatı aldığında ki suratını göremediğim için üzüldüm.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)