Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Tekel Bayileri 26 Nisan'da Kepenk Kapatıyor..

Motovento
    REKLAM ALANI
    _chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Zaten içki bütün kötülüklerin anasıdır. Ama iyi cocuk olursaniz öteki dünyada şarap irmaklari sizi bekler. Kabugunda saklı inci gibi gilmanlar size ikram eder. Yaşıt hurilerle içebilirsiniz.

Ama burda yassah hemserim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İktidara yakın olan Mak araştırmanın son çalışmasına göre deist ve ateist toplamı %15. %3 de gayrimüslüm olsa müslüman %82 civarında. Senin dediğin rakamlar şehir efsanesi
    O deist ve ateistlerin %99u ramazanda babasıyla teravih namazına gidecek 😁
    drtayfun bunu beğendi.

Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    Bizde Fazla Fiyat Almiyoruz Motorla Getirince

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9. maddeyi anlayamadım.
    Ben de ilk başta anlamamıştım, garipsemiştim 9. maddeyi.
    Böyle ağır suçların cezası ucuz/yokken, bira satmanın 37 bin TL cezası olmasından dem vurmuşlar.
    Adam tonlarca balık avlıyor, ekosistemin içine ediyor. Cezan 3 kuruş kardeş. Hayvan mı öldürdün, sapığın teki misin, bir daha yapma oğlum. Bira mı sattın, ver 37 bin TL.

Not: Cezaların gerçeklik payını araştırmadım, maddeyi açıklıyorum sadece.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alkol de uyuşturucu maddeler gibi el altından vergisiz satılsın istiyorlar galiba.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    İktidara yakın olan Mak araştırmanın son çalışmasına göre deist ve ateist toplamı %15.
    Vay anasını, bu devirde bunu söyleyebilecek o kadar babayiğit varsa sen bunu çarp 3 le, 5 le

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de ilk başta anlamamıştım, garipsemiştim 9. maddeyi.
    Böyle ağır suçların cezası ucuz/yokken, bira satmanın 37 bin TL cezası olmasından dem vurmuşlar.
    Adam tonlarca balık avlıyor, ekosistemin içine ediyor. Cezan 3 kuruş kardeş. Hayvan mı öldürdün, sapığın teki misin, bir daha yapma oğlum. Bira mı sattın, ver 37 bin TL.

Not: Cezaların gerçeklik payını araştırmadım, maddeyi açıklıyorum sadece.
    Anladım teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:45 ----------

2017 yılında sigara ve alkolden alınan vergilerin toplam vergiler içindeki payı %10. (Kurumlar vergisinin payı %9)

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten içki bütün kötülüklerin anasıdır.
    Ayrıca bütün analar kutsaldır.
    _chaotic_ bunu beğendi.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayrıca bütün analar kutsaldır.
    İnanan, inandığına göre yaşayan, çocuğuna inandıran ve inandırdığı gibi yaşaması için uğraşan analar kutsaldır. Sadece çocuk doğurması onu kutsal yapmaz.

Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnanan, inandığına göre yaşayan, çocuğuna inandıran ve inandırdığı gibi yaşaması için uğraşan analar kutsaldır. Sadece çocuk doğurması onu kutsal yapmaz.
    bu nasıl bakış açısı?

anneleri bile ayrıştırmış.

yazıklar olsun size..
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Espri TDK

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu nasıl bakış açısı?

anneleri bile ayrıştırmış.

yazıklar olsun size..
    Bazı şeylere bakış açımız farklı olduğundan görüş açımızda farklı olacaktır. Bunu bile idrak edemiyor hesapta hümanist geçinip bana ve benim gibilere yazıklar olsun diyerek hakaret ediyorsunuz.

Farklı düşünenlere saygılı olmayı öğrenin.

Bakınız bir önceki yorumunuz da inanlar ile alay eden onlarla eğlenen yazınız için size hakaret eden var mı?

Saygı mecburi sevgi isteğe bağlıdır.

Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Bazı şeylere bakış açımız farklı olduğundan görüş açımızda farklı olacaktır. Bunu bile idrak edemiyor hesapta hümanist geçinip bana ve benim gibilere yazıklar olsun diyerek hakaret ediyorsunuz.

Farklı düşünenlere saygılı olmayı öğrenin.

Bakınız bir önceki yorumunuz da inanlar ile alay eden onlarla eğlenen yazınız için size hakaret eden var mı?

Saygı mecburi sevgi isteğe bağlıdır.
    sizden saygı ya da sevgi konusunda hiçbir şey öğrenebileceğimi sanmıyorum. yaşınızı bilmiyorum fakat saygı ve sevgide acemi olduğunuzu görebiliyorum.

kimseye hakaret filan etmedim. sizin gibi insanların annelerine değer biçmedim.

yani bir insanın annesinin kutsal olması için inanması lazım.
    yetmez çocuğuna inandırması lazım, yoksa kutsal değil.
    yetmez inandırdığı gibi yaşaması lazım yoksa kutsal değil.

ben de diyorum ki, analık sizin kalıplarına sığmaz acemi bey. önce bunu öğrenin, ondan sonra gelip burada millete saygı öğretin..

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    "yaşlıveacemi" sizi bu söyleminizden dolayı kınıyorum, ne demek sizin gibi olmayanları aşağılamak ? Sizin inançlarınızın doğru olduğuna dair elinizde senet mi var? Bu yetkiyi kim veriyor size ?

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben de çocuklarımı bu şekilde yetiştiriyorum baba olarak. İnandığıma göre yaşıyorum, çocuğuma da inandırıyorum ve inandırdığım gibi yaşaması için çalışıyorum. Ateistim bu arada. Çocuklarım da benim gibi ateist olacaklar . İnançsızlık da bir inançtır di mi ?

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Tekbiiiiirr.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/yas...e-ozur-diledi/

Ağladım bildiğin..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "yaşlıveacemi" sizi bu söyleminizden dolayı kınıyorum, ne demek sizin gibi olmayanları aşağılamak ? Sizin inançlarınızın doğru olduğuna dair elinizde senet mi var? Bu yetkiyi kim veriyor size ?
    Diğer görüşler ile alay edene, yazıklar olsun diye farklı görüşe hakaret edene bir söz yok bana kınama öyle olsun benimde payıma bu düştü. Bir de inanç sahiplerine senet mi veriliyormuş bu konuda bilgim yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:01 ----------

Ben de çocuklarımı bu şekilde yetiştiriyorum baba olarak. İnandığıma göre yaşıyorum, çocuğuma da inandırıyorum ve inandırdığım gibi yaşaması için çalışıyorum. Ateistim bu arada. Çocuklarım da benim gibi ateist olacaklar . İnançsızlık da bir inançtır di mi ?
    Bu yazının benimle ne alakası var. Beni ne ilgilendirir sizin ateist olmanız. Çocuklarınızı yetiştirme tarzı sizin ailevi durumunuz.

Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Diğer görüşler ile alay edene, yazıklar olsun diye farklı görüşe hakaret edene bir söz yok bana kınama öyle olsun benimde payıma bu düştü. Bir de inanç sahiplerine senet mi veriliyormuş bu konuda bilgim yok.
    ne hakaret ne alay var. burada bir hakaret varsa sadece sizin yazdıklarınızda aranır.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekbiiiiirr.....

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:18 ----------

https://www.sozcu.com.tr/hayatim/yas...e-ozur-diledi/

Ağladım bildiğin..
    Tekbir mi ne oluyoruz nereden çıkarıyoruz böyle şeyleri niye böyle fiziki saldırganlaşma emareleri veriyoruz.

Ağladığım ( anladığım demek istediniz her halde ) bildiğin ( bildiğin derken ?) neyse ne yazmak istediğini ben anlamadım.

verdiğin linke gelir isek bazı kendini bilmezler hasta birine sosyal medyada hakaret etmiş. Annesi de haklı olarak tepki göstermiş. Bir annenin hasta kızına hakaret edilmesine tepki göstermesinden daha doğal ne olabilir ki? Bunu da benim yazıma atıfta bulunmanız benim şahsi anlama kapasitemin dışında.

Bize spesifik olarak arkadaşın nerde hakeret ettiğini yada alay ettiğini gösterir misiniz?Orta da hakeret yok alay yok.Ben şahsen görmüyorum.Arkadaş bir espri yaptı bende biraz geyik olsun espri ile karşılık verdim.Siz geldiniz inanç üzerine konuşmaya başladınız.Şu karşılıklı şakalaşmadan bile nasıl mağduriyet çıkardınız kendinize cidden şaşırıyorum.

Bana kalırsa anneleri inançlı ve inançsız olarak ayırmanız biraz ayıp olmuş.Çocuğuna en başta ahlak öğreten,düzgün şekilde eğiten elinden geldiğince hiç bir şeyi eksik etmeyen,çocuğunu dürüst ve kişilikli bir birey olarak yetiştiren,çocuklarını şartsız koşulsuz seven bütün anneler bana göre kutsaldır.Bunlar olmadan sadece beynine inanç sokuşturulmuş bireylerin büyünce neler yaptıklarını görüyoruz.
    _chaotic_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)