Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yolcusunu darp eden Uber şoförü gözaltında...

Motovento
    REKLAM ALANI
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Anladığım kadarıyla kadın 100 liraya çağırıyor araç geldiğinde içe uber yoğunluktan dolayı 220 tl istiyor sanırım bu işte iptal ederse para cezası uygulanıyor onaylandığı için sürücü iptal etse 300 tl sürücüye kaçacak adam iptal edemem diyor ve yola koyuluyorlar sonrasında kadın kazıklandığını hazmedemiyor ve bağırıyor adam sessiz kaldığı içinde vuruyor kırbaçı yüklendikçe yükleniyor sonra kadın telefon açıyor ve iptal etmek istediğini söylüyor ceza olacağını söylüyorlar öderim falan diyor sonra adama gene yükleniyor sabırda bir yere kadar yani adam lanet olsun diyip indirebilirim diyor onada gelmiyor en sonunda adam dayanamıyor
    jimi_hendrix bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    1-2 kirik eksik kalmis belki biraz koma...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    taksici, motorcu, uberci, güvenlikler, trafik polisleri. bu kadar bölmeye gerek yok. iyi insan her yerde iyidir ve kötü olan ise her yerde kötüdür. taksiciler şöyle motorcular böyle aha uberinde suyu çıktı yok efendim bu güvenlik görevlilerinin bir kanatları eksik.

sorun kişide arkadaşlar. bu uber sinirlerine yenik düşmüş ve bir anlık egosunu tatmin etmeye koyulmuş ve şimdi işinden olacak uğraş anam uğraş.

tek konu sakin olamamak. kadın cıngar çıkartıyor ama bu onun için bir işe yaramaz diyeceğim ama görünen o ki işe yaramış. adamı işinden etmiş galiba. adam şimdi uber sürücülüğü yapabilecek mi daha?

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taksici, motorcu, uberci, güvenlikler, trafik polisleri. bu kadar bölmeye gerek yok. iyi insan her yerde iyidir ve kötü olan ise her yerde kötüdür. taksiciler şöyle motorcular böyle aha uberinde suyu çıktı yok efendim bu güvenlik görevlilerinin bir kanatları eksik.

sorun kişide arkadaşlar. bu uber sinirlerine yenik düşmüş ve bir anlık egosunu tatmin etmeye koyulmuş ve şimdi işinden olacak uğraş anam uğraş.

tek konu sakin olamamak. kadın cıngar çıkartıyor ama bu onun için bir işe yaramaz diyeceğim ama görünen o ki işe yaramış. adamı işinden etmiş galiba. adam şimdi uber sürücülüğü yapabilecek mi daha?
    Bakın bu lafınız bile UBER sisteminin iyi olduğunu ortaya koyuyor.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Doğru, uber sisteminde iki tarafinda hakkini koruma amacli ses ve goruntu kaydi aliniyor ve suclu olan surucu ve musteri sistemden engelleniyor yada ona gore puan aliyormus.
    drtayfun bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Katılıyorum. Yukarıda kadına şiddete hayır ancak kadın kadınlığını bilecek diye yazılmış. Olayın kadınla erkekle alakası yok. Bir, erkeğe de şiddete hayır. İki, erkek de erkekliğini bilecek, daha doğrusu insan insanlığını bilecek demek lazım.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Abla fazladan 120 lira odeyip 10bin tl lik konusmus. Ben adamin yerinde olsam. Sizi havaalanina yetistireyim fiyatlari ben belirlemiyorum. Cagri merkezi ile sorununuzu cozersiniz der susardim. Dusunsenize soyle bir seye karsi susmayi becerebiliyorsunuz beyefendilikte direk 80 level atlarsin.
    Ek olarak 100tl anlasip fiyarlar oynayabilir cumlesiyle 2 katindan fazla kitlemekte sacma olmus. Sokarlar oyle ubere afedersiniz.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abla fazladan 120 lira odeyip 10bin tl lik konusmus. Ben adamin yerinde olsam. Sizi havaalanina yetistireyim fiyatlari ben belirlemiyorum. Cagri merkezi ile sorununuzu cozersiniz der susardim. Dusunsenize soyle bir seye karsi susmayi becerebiliyorsunuz beyefendilikte direk 80 level atlarsin.
    Ek olarak 100tl anlasip fiyarlar oynayabilir cumlesiyle 2 katindan fazla kitlemekte sacma olmus. Sokarlar oyle ubere afedersiniz.
    adam bunu diyor zaten ama dinleyen kim...
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)