Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Çiftlik Bankın Patlaması..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Şişko sağlam vurgun yapmış..

https://www.sabah.com.tr/gundem/2018...i-flas-gelisme
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    150 kez yapma etme dememe rağmen , yatırdığı 7 bin tl ye ek olarak 20bin tl kredi çekip yatıran arkadaşım arabasını satılıpa koydu şu an. Ev kredisi , araba kredisi , çiftlik bank kredisi ağır geldi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bizim millet sever böyle yavuz insanlara para verip köşeyi dönmeyi beklemeyi. Tabi sadece yavuzun döndüğünü kendisinin arkadan el sallayan rolünde olduğunu anlamak istemez, isteyemez.

Aynı olay solucan gübresi ile de ilgili var meraklılarına duyurulur bir şey kaçırmış değilsiniz çiftlik banka yetişemeyenler acele etsin oda patlamadan son vagona binsinler.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bu gider başkası gelir.Millet neyine güvenip böyle işlere girdi anlamadım.Adam gibi yatırım yapmak varken böyle saçma sapan heriflerle Farmville oynuyorlar.Şimdi ekşi sözlük'e girdim millet ilk 2 sayfada ne olduğunu açıklamış sistemin ama yine herkes kolay yoldan zengin olacağını düşünüp mal gibi parayı basmışlar.

Bu ülkeye daha çok Jet Fadıl'lar lazım bence.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    meşhur sülün osman'ı bilirsiniz. demiş ki: "ben, beni dolandırmaya çalışanları dolandırdım"

demek o ki; emek vermeden, alın teri akıtmadan kolay yoldan para kazanma hayalleri kuranlar elbet bir gün hüsrana uğrayacaklardır.

sabahın beşinde kalkıp inek sağan, inek boku temizleyen insanlar enayi mi?

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Çocuktum saadat zinciri jet fadıl vs. Büyüdüm adlar değişti, sistemler değişti. Bizim saf milletimiz değişmedi.
    Shrieker bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim saf milletimiz değişmedi.
    Onlar saf falan değil, Anadolu uyanığı, çalışmadan, emek sarf etmeden, kahvede oturup nasıl malı götürürüm derdinde olanlar. Alıp kaçanların ellerine sağlık, güle oynaya yesinler.
    pea, Trombosit ve espresso bunu beğendiler.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Hala jet fadıl'a para yatırıp yine batıran adamlar var şu ülkede. Gerçekten de çok aptal var bizde. Bu tosunun çiftlik bankı ayrı bir vaka. Bir koyup 10 alma , çalışmadan , eğitim almadan kısa yoldan köşe dönme hayalleri. Hakediyorlar aslında. Kelimenin tam manası ile "KERİZ SİLKELEME"

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Herkesin etrafında vardır. Olm çok iyi para bırakıyor lan. Gel girelim diyen insanlar. Dedim yapmayın olmaazz. 1 koyup 1,1 veren adamda vardır bir sıkıntı. 1 koyup 1 veriyorsa yine problem vardır bence de
    Düğün parasını koyanlar mı. Arabasını satıp koyanlar mı. Ülke olarak bir garibiz biz. Doymuyoruz şu ponzilere, siyastçilere.

Şöyle bir konu'da var. Doğrudur değildir bilmem. Adam çiftliğin batmasını beklemiş heralde bunu yayınlamak için.
    Dolandıranı dolandıranda varmış.
    Okuyalım Öneririm.
    https://seyler.eksisozluk.com/ciftli...&utm_term=post

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    herkes bu riski bilerek bu işe girdi...ilk girenler kazanmış olabilir sisteme...bıtcoinde bir gün böyle fişini çkicek millet dımdızlak kalacak..ortada değer mal üretim yoksa o yapı İskambil kağıdı gibi birvrüzgara bakar...

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes bu riski bilerek bu işe girdi...ilk girenler kazanmış olabilir sisteme...bıtcoinde bir gün böyle fişini çkicek millet dımdızlak kalacak..ortada değer mal üretim yoksa o yapı İskambil kağıdı gibi birvrüzgara bakar...
    Bitcoin bambaşka bir olay.Birinin fişi çekme şansı yok çünkü yöneten biri yok.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    "Bu çocuk yüzbinlerce insanı “Size 1 yılda banka faizinin 10 katını veriyorum” diyerek dolandırdı. Bunu yaparken de millete aylarca bilgisayarın başında günde beş altı saat kümes nöbeti tutturdu. Bu kadarını Jet Fadıl bile düşünememişti. Çocuk ülkeyi çok iyi analiz etmiş. Bravo."

Az önce facebookta paylaşmışlar bu yazıyı, üzerindede şişmanın yumurtalı resmi var

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin etrafında vardır. Olm çok iyi para bırakıyor lan. Gel girelim diyen insanlar. Dedim yapmayın olmaazz. 1 koyup 1,1 veren adamda vardır bir sıkıntı. 1 koyup 1 veriyorsa yine problem vardır bence de
    Düğün parasını koyanlar mı. Arabasını satıp koyanlar mı. Ülke olarak bir garibiz biz. Doymuyoruz şu ponzilere, siyastçilere.

Şöyle bir konu'da var. Doğrudur değildir bilmem. Adam çiftliğin batmasını beklemiş heralde bunu yayınlamak için.
    Okuyalım Öneririm.
    yazıyı okudum da sanki bana hayal mahsulü gibi geldi.

Dombili ergene helal olsun. O tipe 1 lira emanet etmem millet kefen parasını yatırmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

Çiftlik bank gibi mega holdings cart curt holdings bilimum ponziler.. Kolay yoldan köşeyi dönme hayalleri olan ergenlerin yüzünden bu sıfatsız tipler servet sahibi oluyor. Şu tiplere şu rezil ortama bakın.
    https://www.youtube.com/watch?v=_-AMNi8tdnE

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:38 ----------

Eski megaholdingciler Jeunesseci olmuş. Bunlara da dikkat edin
    https://www.youtube.com/watch?v=6Huj1Nn8NlE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    En Dürüst biziz Jet Fadıl

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Konya tesis açılışı

şimdi şu yukarıdaki videoyu seyrettim. tipi görmüştüm ama sesini duymamıştım bu tosunun. Sesini de duydum tam oldu, yalnız birkaç şey dikkatimi çekti:

-bomboş arazi üstüne kondurulmuş uyduruk bir çadır ve içine dizilmiş sandalyeler. en önde tabi ki protokol için kırmızı halı ve oymalı sandalyeler.
    -konuşma güçlüğü çeken ve düzenbaz enişte kılıklı bir adamın yaptığı sunum
    -son nefesini kürsüde verecekmiş gibi konuşan yetkili abiler
    -söyleyeceklerini bir kağıttan okuyan, onu da zar zor okuyan tosun.
    -sonrasında mehter takımı, Osmanlı vurgusu
    -kapanış da Allah tosundan razı olsun diye dua okuyan dinci hoca.

-sonuç: 500 bin insan dolandırıldı, en az 250 milyon tl kayıp, ortada bir enkaz.

ee sen daha 3 ay önce mehter marşıyla, hoca duasıyla osmanlı vurgusuyla çıktın yola, ne oldu? ne oldu da kazıklandın? kandırıldın mı? sana yalan mı söylediler? çaldılar mı? seni kazıkladılar mı?

yalan söylediler. çaldılar. osmanlı dediler, din dediler, dua dediler seni kandırdılar. kullandılar ve kenara attılar değil mi?

ben bunu bir yerden hatırlıyorum. aynı yöntemi başkaları da kullanıyor çünkü.

bu tosuncuğun kandırdıklarının zararı sadece kendilerine. diğerlerinin kandırılmalarının zararı hepimize. osmanlı diye, din diye kandırıyorlar kardeşim sizi. uyanın!

çalışmadan, emek vermeden, düşünmeden zengin olunmaz ancak rant yenir. onu da gelir biri elinden kapar işte. bu tosuna para kaptıranların hepsi şark kurnazıydı, herkes aptal onlar akıllıydı. iyi oldu. ah özal ah bu köşe dönme meselesini milletin ruhuna işledi.

bedava peynir fare kapanında olur..
    Trombosit ve espresso bunu beğendiler.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Dualı açılış

Din iman
    Vatan Millet
    Mustafa Kemal Atatürk
    Devletimiz
    Büyük Türkiye
    Türk sanat müziği
    Mehter

Kapanış

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Böyle olacağı belliydi zaten askerde komutanın bir sözü vardı (beleş peynir sadece fare kapanında olur)diye belkide başka birinin sözüdür ben ilk defa kendisinden duymuştum pahalı hayallere kapılmayın ucuz hayalleriniz olsun derdi..Hey gidi hey.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Okuyalım Öneririm.
    Helal olsun valla. Takdir ede ede okudum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)