Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Wowwo Sistemi Hakkında (Senetle araç alımı)..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    https://www.wowwo.com/index.php?rout...oduct_id=64760

Sanırım bu sistemde senetle araç alabiliyoruz..Yalnız yüksek model arabalar var..Motosiklette var...Bu sistemden yararlanan var mı...
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Ben yararlandım bugün 11250 tl peşinat ile 36 ay taksitle kız gibi bir dacia sandero aldım 2013 model :D 1 sene arıza garantisi kaskosuda oldu..Ve araç gerçekten çok temiz vurdumu gidiyor .Yedek anahtarı kullanma kılavuzu hiç açılmamış krikosu bijon anahtarı yardım çantası yedek lastik ve jantı sıfır orjinal üstünde duruyordu :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

Sistem şöyle işliyor siteye üye oluyorsunuz istediğini aracı seçiyorsunuz ödeme planını görüp araçla ilgileniyorum butonuna tıklıyorsunuz , onlar sizi arıyor ama siz arasanız daha iyi olur..Sonra size araça hakkında bilgiler ve ödeme şemasını anlatıyor kabul ediyorsunuz aracın yerini söylüyorlar , gidip bakıyorsunuz beğendiyseniz kabulum diyor iseniz ,araç expertize giriyor eğer araç sağlam ve temiz ise satış onaylanıyor ondan sonra kimliğinizle merkeze gidiyorsunuz peşinatı yatırıp senetleri imzalıyorsunuz..Ertesi gün satış için tekrar gidiyorsunuz ve noter satışı yapılıyor ondan sonra araca senetle verdikleri için rehin koyuyorlar banka aracılığı ile kasko ve sigortada orada yapılıyor ve ruhsatı alıp aracı alıyorsunuz...Gerçekten çok temiz arabalar var 2011 üstü araçlar ve gerçekten çok lüks arabalar da var mercedes c serisi amg serisi vs bunları da 2 binlira gibi taksitlerle alıyorsunuz üstelik banka kredisi vs uğraşmıyorsunuz senet imzalayıp geliyorsunuz..Borcunuz bitmeden aracı takas edebiliyorsunuz , eğer müşteri götürür iseniz senedinizin birisini iptal ediyorlar..Arıza yapar ise aracını konaklamaya kadar masrafınızı çekiyorlar..Bir bakalım hayırlısı olur inşallah..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

Suzukiden sonra ilk defa bir makinaya bu kadar ısındım ya..Çok atik fırlayıp gidiyor ip gibi gram sağa sola sarması yalpalaması yok..Temiz , birde yüksek ve geniş çok az yakıyor..Klimada püfür püfür vuruyor vallahi.Eco moduna aldımı yalnız gazlı araba gibi gidiyor :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Hayırlısı olsun, güle güle kullan. Allah mutlu mesut kolayca ödemeni nasip etsin inşallah.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yararlandım bugün 11250 tl peşinat ile 36 ay taksitle kız gibi bir dacia sandero aldım 2013 model :D 1 sene arıza garantisi kaskosuda oldu..Ve araç gerçekten çok temiz vurdumu gidiyor .Yedek anahtarı kullanma kılavuzu hiç açılmamış krikosu bijon anahtarı yardım çantası yedek lastik ve jantı sıfır orjinal üstünde duruyordu :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

Sistem şöyle işliyor siteye üye oluyorsunuz istediğini aracı seçiyorsunuz ödeme planını görüp araçla ilgileniyorum butonuna tıklıyorsunuz , onlar sizi arıyor ama siz arasanız daha iyi olur..Sonra size araça hakkında bilgiler ve ödeme şemasını anlatıyor kabul ediyorsunuz aracın yerini söylüyorlar , gidip bakıyorsunuz beğendiyseniz kabulum diyor iseniz ,araç expertize giriyor eğer araç sağlam ve temiz ise satış onaylanıyor ondan sonra kimliğinizle merkeze gidiyorsunuz peşinatı yatırıp senetleri imzalıyorsunuz..Ertesi gün satış için tekrar gidiyorsunuz ve noter satışı yapılıyor ondan sonra araca senetle verdikleri için rehin koyuyorlar banka aracılığı ile kasko ve sigortada orada yapılıyor ve ruhsatı alıp aracı alıyorsunuz...Gerçekten çok temiz arabalar var 2011 üstü araçlar ve gerçekten çok lüks arabalar da var mercedes c serisi amg serisi vs bunları da 2 binlira gibi taksitlerle alıyorsunuz üstelik banka kredisi vs uğraşmıyorsunuz senet imzalayıp geliyorsunuz..Borcunuz bitmeden aracı takas edebiliyorsunuz , eğer müşteri götürür iseniz senedinizin birisini iptal ediyorlar..Arıza yapar ise aracını konaklamaya kadar masrafınızı çekiyorlar..Bir bakalım hayırlısı olur inşallah..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:49 ----------

Suzukiden sonra ilk defa bir makinaya bu kadar ısındım ya..Çok atik fırlayıp gidiyor ip gibi gram sağa sola sarması yalpalaması yok..Temiz , birde yüksek ve geniş çok az yakıyor..Klimada püfür püfür vuruyor vallahi.Eco moduna aldımı yalnız gazlı araba gibi gidiyor :D
    ödeme seçenekleri bankadan daha mı iyi? yoksa kredi olmayıp senet olması mı avantaj? bazen banka kredisini doldurmamak için senete yönelebilir insanlar, onlar için avantajlı olabilir ama senetlerin toplamı kredi çektiğimiz zaman ödediğimizden fazlaysa kredi daha avantajlı olur bizim için
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ödeme seçenekleri bankadan daha mı iyi? yoksa kredi olmayıp senet olması mı avantaj? bazen banka kredisini doldurmamak için senete yönelebilir insanlar, onlar için avantajlı olabilir ama senetlerin toplamı kredi çektiğimiz zaman ödediğimizden fazlaysa kredi daha avantajlı olur bizim için
    Merak edip hesapladım krediyi internet üzerinden.

Örnek olarak 177.000 TL olan bir audiyi baz aldım;

bahsi geçen sistemde 53.100 TL peşin 36 ay x 4.817 TL toplam 226.510 TL
    Yapı kredi bankasında 53.100 TL peşin 36 ay x 4.578 TL toplam 218.540 TL (dosya masrafı dahil)

Yani banka kredisi ayda 239 TL daha ucuz, toplamda da 7.970 TL daha ucuz.

Ama arabalar kendi bünyelerinde ise, garantisi ekspertizi vs rahat bir alışveriş sistemi ise tercih edilebilir.
    _chaotic_ bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merak edip hesapladım krediyi internet üzerinden.

Örnek olarak 177.000 TL olan bir audiyi baz aldım;

bahsi geçen sistemde 53.100 TL peşin 36 ay x 4.817 TL toplam 226.510 TL
    Yapı kredi bankasında 53.100 TL peşin 36 ay x 4.578 TL toplam 218.540 TL (dosya masrafı dahil)

Yani banka kredisi ayda 239 TL daha ucuz, toplamda da 7.970 TL daha ucuz.

Ama arabalar kendi bünyelerinde ise, garantisi ekspertizi vs rahat bir alışveriş sistemi ise tercih edilebilir.
    Bu durumda banka toplam maliyet olarak daha uygun görünüyor. Krediye bulaşmak istemeyenler için bir seçenek olarak görünüyor. Araçlara garanti veriyor, bir de geri alım garantileri var. arkasında yeşil holding varmış. ilginç bir sistem.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    banka geçmişi kötü olanlar ve kara listede olanlar içinde bir alternatif.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)