Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bankalar Kredi Kart vermiyor..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetakgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Merhaba,

1Yıldır finansbank aracılığı ile maasımı alıyorum fakat banka kredi kart basvurularimi onaylamiyor..

Garanti bankası subeden basvuru yaptım oda onaylanmadi.

TEB, Halkbank, ing, odea, yapikredi

bu bankalarada internetten basvurdum lakin onlarda onaylamadi.

bu zamana kadar hic kredi karti ve kredi cekmedim hic hir yerede borcum yok , maas olarak 2bin tl aliyorum fakat hic bi banka kredi kart vermiyor bunun sebebi ne olabilir ne önerirsiniz..

(Lütfen kredi kart alma gibi yorumlar yazmayın)
    - AHMET AKGÜN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    aynı durumdan çekiyorum ben de. Eski öğrenci kartlarım iptal oldu yenisini de vermiyorlar.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bankaya sorsanız? Bir sebep belirtmiyorlar mı?

Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bankaya sorsanız? Bir sebep belirtmiyorlar mı?
    hayir bisiy söylemiyorlar

Motosikleti
    speederbike
    İlginç. Tamam reddebilirler ama sebep sunmak müşteriye saygıyı gösterir.

fkambay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e-mt 03 -cbr 250-ybr125-pcx125
    Çok başvuru yapma üst üste ret alırsan vermez hiç biri bi süre online da olsa başvuru yapma zamanı gelince onlar seni bulacaktır
    computeus bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    İnsanda para olacak, onlar seni bulunca da sen onları reddedeceksin ama para bizde yok işte. Gerçi bankalara borcunu ödeyemeyen müşteri daha çok yarıyor ama olsun.

Motosikleti
    Suzuki VanVan 125 L6
    Maaş müşterisine kredi kartı vermemeleri ilginçmiş, sebebini bankadan öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu kadar çok kredi kartı başvurusu kredi notunuzu düşürür, hepsine birden başvurmak yerine teker teker denemenizi tavsiye ederim.

Bankalar gelirinizin 4 katına kadar limitli kart verebiliyorlar, maaş bordronuzla herhangi bir bankanın şubesine gitmeniz işinizi kolaylaştırır.

Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Alıntı yilmazozkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maaş müşterisine kredi kartı vermemeleri ilginçmiş, sebebini bankadan öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu kadar çok kredi kartı başvurusu kredi notunuzu düşürür, hepsine birden başvurmak yerine teker teker denemenizi tavsiye ederim.

Bankalar gelirinizin 4 katına kadar limitli kart verebiliyorlar, maaş bordronuzla herhangi bir bankanın şubesine gitmeniz işinizi kolaylaştırır.
    maaş bodrosu istedim firmadan. 1 haftaya anca gelir dedi

Motosikleti
    speederbike
    En ilginç kısmı maaş bankanızın da kart vermemesi. Onlar siz istemeseniz bile kart vermeye meyillidir.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Zamanında bikaç bankaya borç takıp icraya düşme durumum oldu. Geçmişte sicilim bozuk yani öğrencilik zamanından.

Şimdide bankanın biri kart yollamış. Teslim almadım 2000 limitliymiş. Geçenlerdede mesaj geldi limit 5000 oldu diye. Teslim bile almadığım karttan.

Kağıt üstünde senelik asgari ücretten daha az kazanan biri olarak gözüküyorum. Bankaların işine akıl sır ermiyor.

Emekli babamın 2-3 kartın limit toplamıda 50 bin tutuyor. Anlaşılmıyor bunların düzeni yani.
    İster düşün... Kendini ister hayale kaptır...Uzar uzar, çünkü hiç sonu yoktur yolların.
    Bakarsın aldanmışsın, gördüğün bir seraptır. Sevimli bir hayale açılırken kolların.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    2 sene önce Denizbank'tan kredi kartı aldım. Bir kaç ay sonra da kredi çektim.
    Kredi kartı alırken müşteri hizmetleri ne iş yaptığımı ve maaşımı sordu. Başka hiç bir belge istemedi, 10 gün içinde de kart kapıma kadar geldi.

O zamanlar freelance olarak sigortasız çalışıyordum. Hiç bir resmi belge istemeden cart diye verdiler kartı. Diğer tüm bankalar sigorta dökümü ve maaş bordrosu istemişti.

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En ilginç kısmı maaş bankanızın da kart vermemesi. Onlar siz istemeseniz bile kart vermeye meyillidir.
    Meyilli değiller direk gönderiyorlar. en son akbanktan maaş hesabı açtım açarken de kredi kartı istemiyorum sakin arkamdan yollamayın diye tembihledim, hesabı açan bayan arkadaş peki efendim not düştüm kredi kartı yollanmayacak dedi. Sonuç 1 hafta sonra kredi kartı eve geldi birde kartı iptal ettirmek için telefonda yarım saat dil döktüm
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    kesin bi sorun var yoksa 3. ay kartı yapıştırırlardı.önceden 4 adet kartım vardı.harcamasını bilene çok iyi bi seçenek ama har vurup harman savurursan patlarsın.şu an hiç yok hepsini kapadım.

Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    ne guzel size eve kadar yolluyorlar 😂😂 bana hic vermiyorlar.

YBRMANİA; SORUN OLDUGUNU SANMIYORJM CUNKU HIC BIR YERE BORCUM YOK, MAASİM 1 SENEDİR DÜZENLİ YATIYOR SIGORTAM 1 SENEDIR AKTİF.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    e-devlet'teki bilgilerinizi kontrol edin. İkametgah ile ilgili bir sorun varsa bu tür konularda olumsuz dönüş olur.
    GT250rAlanya bunu beğendi.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Alıntı ahmetakgun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne guzel size eve kadar yolluyorlar ���� bana hic vermiyorlar.

YBRMANİA; SORUN OLDUGUNU SANMIYORJM CUNKU HIC BIR YERE BORCUM YOK, MAASİM 1 SENEDİR DÜZENLİ YATIYOR SIGORTAM 1 SENEDIR AKTİF.
    paşam;

Bu bankaları anlayamıyorum.isteyene vermezler,istemeyen adama sürekli gönderirler.

Örnek olarak babamı verceğim.maaşı asgarinin biraz üstü 2000 civarı ama her ay farklı bankalardan sürekli kart gönderirler.kkb puanı sanırım 1500 üzeri.60k e kadar kredisi hazırmış.mesaj geliyo sürekli.yıllardır kredi kartından sadece benzin alıp ödemiştir gününde.yok cigara alayım yok ekmek alayım marketten ıvır zıvır alayım demez.kıssadan hisse hesabını bildiği için hiç sıkıntı çekmedi bildiğim kadarıyla.

Ama 2 sene önce 20k lazım oldu kendime.kamu çalışanı olmama rağmen,sicilim kötü olduğu için,saçma salak harcamalar yaptığım için ve param olduğu halde borçlarımı ödemediğim için.Araya tanıdık falan sokup hallettik.senin işin çok acayip.bana göre.

Kimlere kartlar krediler çıkıyor bir bilsen.Tandığın esnaf varsa onların bankalarda tanıdığı müdürler,bireyselciler oluyor.onlar senin işi halleder.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    nasıl vermiyorlar?
    maaş alıyoruz diye yanında kakaladıkları kredi kartını kapatmak istedim geçen, kullanmıyorum, zarfından çıkmadı
    güvenlik için soru soruyorlarmış
    ilk 2 soruyu cevapladım hemen, 3. ye validenin doğum tarihini sordu
    la bunu kim bilir ezberden dedim, başka soru sor
    sormadı
    kapatamadık kartı

sen bi sure isteme onlar kendiliğinden verir. 10x birim kredi verirken istemedikleri kalmıyo krediyi verirken 5x lik kredi kartını zorla veriyorlar bi bankaları bi kadınları çözemezsin.

Motosikleti
    Mondial MH Drift MİNÖR
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e-devlet'teki bilgilerinizi kontrol edin. İkametgah ile ilgili bir sorun varsa bu tür konularda olumsuz dönüş olur.
    e devlete baktım herhangi bi sorun yok

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)