Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Bankalar Kredi Kart vermiyor..!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Üst üste ret almışsın.Hiçbiri vermez.Zaten biri veriyorsa hepsi verir.Kredi içinde geçerli.Bir kere ret alırsanız başka bankaya sormayın,kara listeye düşersiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Borcunu düzenli,gününde ödeme alışkanlığın yoksa hiç bulaşma.

Kredi kartı rehavet verir.

Alışveriş yaparken bedavaya aldığını zannedersin lakin ekstre gelince işin öyle olmadığını anlarsın.

Çok aile yıkılıp,çok kişi bunalıma giriyor bu yüzden.

Çok ihtiyacın yoksa nakitten şaşma.

Ama acil durumlar için cebinde kartın olmasında sakınca yok bence.

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üst üste ret almışsın.Hiçbiri vermez.Zaten biri veriyorsa hepsi verir.Kredi içinde geçerli.Bir kere ret alırsanız başka bankaya sormayın,kara listeye düşersiniz
    bana maaş müşterisi olduğum banka konut kredisi vermediğinde, başka bir banka vermişti ama beş sene filan oldu. sanırım bu sistem yeni geldi.
    nereye dönersen dön popon arkanda kalir..

ilkerabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK Şimdi.. Corsa 05
    Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bankalar artık sadece kredi notuna bakıyorlar. Hiç kredi kartı olmamış olan ve hiç kredi kullanmamış kişinin kredi puanı olmaz. 3 aylık geri ödemeli 1500 tl ihtiyaç kredisi çek maaşının yattığı bankadan. Onu sorunsuz ve zamanında öde. Dördüncü ay sonunda kredi notun ortaya çıkar , kredi kartını verirler.
    24 aydan aşağı kredi nerde veriyolar?????? 12 de değil 3 ay.. Normal eğilim şimdi al 3 ay sonra ÖDEMEYE BAŞLA, 36 aydan önce de sakın bitirme yönündedir.
    Ertesi gün borç aldığın parayı ödemek bankacılık sisteminin EN HAZZETMEDİĞİ ŞEYDİR.. HEMEN 50 TL çekim Ücreti+KIL+TÜY+YÜN+VSVS sokarlar, bi daha sittin sene çabucak borç ödemezsin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Kredi kartım yıllık kesim ücreti gelmeden kartı iptal etmiyorum sırf faize bulaşmamak için
    Tek bir kredi kartın olsun yeter, faizsiz alışveriş yap, kart kesim ücreti gelmeden kartı iptal ettir

Şimdiki nesil faiz ye zekat verme ondan sonra geçinemiyorum derler

Faize hiç bulaşma derim
    Faiz haram

Bakara Suresi 279 da faiz Allah a ve peygamberimize savaş açmak olduğunu tanımlıyor

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı ilkerabi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    24 aydan aşağı kredi nerde veriyolar?????? 12 de değil 3 ay.. Normal eğilim şimdi al 3 ay sonra ÖDEMEYE BAŞLA, 36 aydan önce de sakın bitirme yönündedir.
    Ertesi gün borç aldığın parayı ödemek bankacılık sisteminin EN HAZZETMEDİĞİ ŞEYDİR.. HEMEN 50 TL çekim Ücreti+KIL+TÜY+YÜN+VSVS sokarlar, bi daha sittin sene çabucak borç ödemezsin..
    Yapı kredi internet şubesine giriyorum. İhtiyaç kredisini tıklıyorum. 1500 lira yazıp onaylıyorum. 3 aylık diyorum. 10 dakika sonra para hesabıma yatıyor. 2017 de 2 kere böyle kredi çektim.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)