Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Serçe Parmağım kadar oldular HAMSTER veriyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erkekse çişi çok kokar büyükse bildiğin fare pisliği ama çok tatlılardır. Günlük talaşını değiştirdiğinde hiç sorun olmuyor. Ben 3 tane yatak odamda beslemiştim.
    ben fazla uğraşmayayım diye kaktüs besleyen biri olduğum için bana göre değil bu işler. 3 kaktüsümden biri vefat etti. kaynata yumruğu çürüdü yok oldu ve şimdi kaynana dili ve adını bilmediğim diğer kaktüs iyi durumdalar.

su vermesem de sorun olmuyor. ayda bir aklıma eserse su veriyorum işte bir kaç damla.

...komşularımda falan hamster olursa maddi ve manevi destek olmak isterim fakat bakımı komple üstlenmek benim taşıyabileceğim yük sınırını aşıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Hemster yenilebiliyor mu?
    hachiko bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben fazla uğraşmayayım diye kaktüs besleyen biri olduğum için bana göre değil bu işler. 3 kaktüsümden biri vefat etti. kaynata yumruğu çürüdü yok oldu ve şimdi kaynana dili ve adını bilmediğim diğer kaktüs iyi durumdalar.

su vermesem de sorun olmuyor. ayda bir aklıma eserse su veriyorum işte bir kaç damla.

...komşularımda falan hamster olursa maddi ve manevi destek olmak isterim fakat bakımı komple üstlenmek benim taşıyabileceğim yük sınırını aşıyor.

alışınca valla hangi türlü hayvan olursa olsun çocuk gibi oluyor. Maddiyatı geçtim hasta olurlar sabahlarsın, tatil olur evde bırakamadığın için tatile gidemezsin hele bu minikler gece tekerleğe binerler ses alışana kadar uykusuz geceler geçirirsin vs. Kendinden fedakarlık etmek bazen zor olabiliyor gerçekten.

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemster yenilebiliyor mu?
    Vikinglerin fare yedikleri söyleniyor.

Bunları beslerken tane mısırlara çok dikkat edin benim en son beslediğim suriye cinsi Behlülüm mısır boğazında kaldığı için öldü. Ben üşüdü diye kaloriferde ısıtmaya çalışıyordum çünkü bedeni buz gibi olmuştu ölünce boğazındaki mısır gördüm. 6 yıl oldu hala içimdedir ağzını açıp bakmak aklıma gelmedi diye üzülürüm.

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Şu hayvanları hiç sevemedim ya ama kartal baykuş bakmak isterdim ��

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Arkadaşlar tekrar çiftleştirdim hamster anne oldu an tüylenmeye başladılar almak isteyen varsa 1 ay gibi sürede yavrular sütten düşer

SATIŞ YOK kafes olmayana hayvan vemiyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim ufaklık evcil hayva evcil hayvan diye tutturduğu için bende aldım bir tane Suriye dediklerinden.Yine benim başıma kaldı.
    Benim kafeste böyle bir şey.https://st2.myideasoft.com/idea/ay/2...ion=1465484334
    çiftleşitirmek istersen verebilirim ÜCRETSİZ 6 tane yavru var tüylendiler gezmeye başladılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:03 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alışınca valla hangi türlü hayvan olursa olsun çocuk gibi oluyor. Maddiyatı geçtim hasta olurlar sabahlarsın, tatil olur evde bırakamadığın için tatile gidemezsin hele bu minikler gece tekerleğe binerler ses alışana kadar uykusuz geceler geçirirsin vs. Kendinden fedakarlık etmek bazen zor olabiliyor gerçekten.

Vikinglerin fare yedikleri söyleniyor.

Bunları beslerken tane mısırlara çok dikkat edin benim en son beslediğim suriye cinsi Behlülüm mısır boğazında kaldığı için öldü. Ben üşüdü diye kaloriferde ısıtmaya çalışıyordum çünkü bedeni buz gibi olmuştu ölünce boğazındaki mısır gördüm. 6 yıl oldu hala içimdedir ağzını açıp bakmak aklıma gelmedi diye üzülürüm.
    kolumu kafese soksam yer ne mısırı ağa :D

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Teşekkürler çiftleştirmeyi hiç düşünmüyorum.Sonra o kadar hamsteri ne yapacam.Zaten adamın ilgilendiği falan yok.Bakımı bana kaldı.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)