Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Android Tvbox

Motovento
    REKLAM ALANI

Rasbery pi'ye olan imanım forumdaşlar tarafından boşa çıkarıldı , nihayetinde "Android tv box'ların istekleri karşılayabileceklerini sanıyorum.

Forumları gezdim tozdum , envai çeşit video izledim buna rağmen "yurt içinden" temin edilebilinecek ideal tvbox hakkında çelişkilerim var.

Siz forumdaşlardan tvbox deneyimlerinizi aktarmanızı diliyorum .

Cihazdan beklentim: 12 saate kadar sörf/dizi/film/yutup işlevi , 4k lazım değilsede bi fullhd olur , mutlaka "ethernet/Lan" fişli (kablosuz midemi bulandırmakta) ,kablosuz kumanda eklenebilir usb , ısınmayan , akıcı donmayan kasmayan bi cihaz gerek, oyun gerekli değil , kısaca tv'yi kasılmadan tarayıcı ile internet medya oynatıcı ve forum sörfü haline getirebilecek bi box önerisi lütfen , 300'e kadar kablosuz touchped/klavye dahil bütçem var az esneyebilirde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Çin malı çok şey var, ama bence kendini kanıtlamış en iyi marka. Teknoloji devi Xiaomi
    Carbondioxid bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Bende bir tane var pek kullanmadım direk çin fiyatına satabilirim kutusu vs duruyor olucaktı VAKit yok malesef

bindiregandi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beelink gs1 kullanıyorum. İdare eder. Çok hızlı değil kullanımı. Wifi mouselu klavyeyle beraber iş görüyor. Yutüp ve film videolarında takılma yok. Ucuz bir ürün değil ama hız ve kullanışlılık olarak daha alt modelleri düşünemiyorum bile.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Benim iyi bildiğim bir konu hatta motosikletten sonraki ikinci hobim ancak iyi olan cihazların biri hariç hiçbiri Türkiye'de satılmıyor. Bu arada alınabilecek kalitede sadece 4 - 5 tane cihaz var, onu diyeyim.

Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin malı çok şey var, ama bence kendini kanıtlamış en iyi marka. Teknoloji devi Xiaomi
    Xiaomi mi box , tercih edeceğim belirlemiş oldum , ethernet giriş yok buna mukabil ek usb to ethernet adaptör ile bu sorunum çözülecek tabii ek masraf...

Ağalar , göz sıhhati möhim , laptobum seneden fazladır yok , dolayısı ile tiifon ekranina bakmaktan tembellik olustu , bu zikkim ile mesafeyi uzatmak mumkun bundan dolayi ediniyorum , yaziyorum sizde tilifon ekranindan uzak durun diye belki örnek olur faideli olur diye

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim iyi bildiğim bir konu hatta motosikletten sonraki ikinci hobim ancak iyi olan cihazların biri hariç hiçbiri Türkiye'de satılmıyor. Bu arada alınabilecek kalitede sadece 4 - 5 tane cihaz var, onu diyeyim.
    Modeli doğrudan yazsa idinizde , muallakta kalmasa idi?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Birisi Himedia Q5 Pro ve Q10 Pro, diğeri Zidoo X9S ve X10 (ki bunu kendine alacağım), diğeri Egreat A10. Bunların dışında çok bilinen Nvidia Shield var. Amazon'un, Xiaomi'nin ve Apple'ın cihazları da iyidir. Tabi,ben yorumlarını medya oynatıcı olarak yapıyorum. Film öncelikli değilse daha ucuz cihazlar da işini görür.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birisi Himedia Q5 Pro ve Q10 Pro, diğeri Zidoo X9S ve X10 (ki bunu kendine alacağım), diğeri Egreat A10. Bunların dışında çok bilinen Nvidia Shield var. Amazon'un, Xiaomi'nin ve Apple'ın cihazları da iyidir. Tabi,ben yorumlarını medya oynatıcı olarak yapıyorum. Film öncelikli değilse daha ucuz cihazlar da işini görür.
    Vuuv bunlar beni aşan okyanuslar , peki xiaomi mi box benim ihtiyacıma uygunmu sizce?

Bilgisayarin esnekliginin yerini tutuyor mu o seyler?

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ps4 al. Netfix youtube var. Tarayıcısı her türlü film sitesini sıkıntısız açıyor. Usb ile de mp4 izleyebilirsin.

Alıntı kurubuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ps4 al. Netfix youtube var. Tarayıcısı her türlü film sitesini sıkıntısız açıyor. Usb ile de mp4 izleyebilirsin.
    Eksboks edindim ,jtagli oldugundan.. , tv'nin yutup sekmesi zaten var , ancak tarayici kurup istedigin sekmeye ulasmak ve burnunum dibine bakmaktan kurtulmak içün böyle bir mini cihaza ihtiyacim var , durum bu.

Xiaomi Mibox+kablosuz touchpad klavye ve cm browser ile sevisiyorum suan
    Beklediim kadar cikt . henuz takilma yok . tilifon ekranindan kurtuldum sayilir - uc nokta kullanicisi degilim sadece browser ile hemhalim buna ragmen mibox ile ilgili merak ettikleriniz olur ise buradayim .

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)