Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Survivor İzleyince Ne Oluyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Hiç hayatımda izlemedim ama çok büyük kitlesi var sanırım bu programın...Nedir bunun konusu böyle milleti etkiliyor..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi survivor başlığımız eksikti, o da oldu

Denk gelirsem arada bakıyorum, milletin ayağını kaydırma, gazlama , mücadele, dedikodu, kadınlar ve erkekler var, sonunda guya halkoyu da katilip birinci seciliyor bir kisi, millet seviyor demek ki. O degilde adam işini iyi yapıyor amacına uygun olarak, bu açıdan taktir etmek lazım halkı çözmüş, yıllardır aynı programlarla izleniyor.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Haha haciko

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha haciko
    Noldu hacı :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Acun ülkenin bug'ını buldu yeminle

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    tamamen kurmaca olan bir program izlemeye değecek hiçbirşey yok

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    talep var ki izleniyor.

demek ki insanlar bu tarz programlardan hoşlanıyor.

sonuçta kimseye zorla bir şey izlettirilmiyor. istemiyorsan kumanda elinde, ya kanalı değiştirirsin, ya da off tuşuna basarsın. alırsın kitabı eline okursun.

misal şu an yengeniz fazilet hanım ve şürekâsını izliyor. el mecbur kulak ve göz misafiri olmaktayız. içerik çöp, senaryo leş. fakat izliyor işte n'apacan?

oğlan youtube'da leş gibi youtuber videoları izliyor. şimdi izleme desen ters tepecek. en iyisi fazla sıkmadan izletmek.

duruma alışmak gerek galiba..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Enes Batur denen bir çocuk zengin olup kendi filmini çektirdi daha ne olsun. Survivor'ın izlenmesine mi şaşırıyorsunuz. Kaç yıldır devam eden sağlam bir Televizyonculuk başarısı bence. Bana hitap etmiyor der izlemem bu kadar basit.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    hayatta kalmayı öğreniyosun

_chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Son 2.5 yıldır tv seyretmiyorum. Tv yi kaldırdım evden. Internetten dizi filan da seyretmiyorum. Bu yuzden bazen etrafımda konuşulan konuları anlamıyorum. Dizilerden, yarışmalardan verilen referanslari bilmiyorum. Bu durum bazen sosyal açıdan garip bir hal alıyor, insanlarla ortak noktalarım azaliyor. Hatta bazen bana inanmiyorlar.

Geçtiğimiz günlerde bir tv platformundan abonelik satmak için aradılar, ben de tv yok bizde dedim, inanmadilar. Dalga geçtiğimi düşündü ve biraz bozuk atıp kapattı telefonu. Çok ilginç yani bu iş neredeyse bir zorunluluk olmuş.

Izlemeyi bırakınca vaktim neredeyse 2 3 katına çıktı. Kafam rahatladı, size de tavsiye ederim.
    fatih.met, SuleymanE, ramazan_06 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Aklıma gelen bi şarkının sözlerini editleyip cevap veriyim;

"Arz talep meselesi çektiğin bu ülkenin ceremesi, al kalemi yaz bedava denemesi."

Bizde televizyonu kaldırıp attık 6 sene oldu, aile içinde muhabbetimiz arttı .Artık radyo dinliyoruz daha nostaljik oluyor tavsiye ederim.

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz izlemeye devam edinki acun zx14 leri massaratileri don gibi değiştirebilsin.Değilmi ama.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    4 seneden beri izlemiyorum. Daha doğrusu tv de herhangi bir dizi izlemiyorum. Önceden adanalı, behzat ç, kaçak, içerde vardı. Bunları izliyordum. Bunlar bitince izlemiyorum artık. Tv de bilinen kanallara bakıyorsun. Hep diziler aşk meşk. Kim kimin peşinde. Versene belgesel halk bilinçlensin

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    İzleyenler düşünsün, ben izlemiyorum. Evdekiler de izlemiyor, ama izleyenlerin neden izlediğini umursamam.

Bu ülkede zamanında çok çok çok daha kötü programlar izlendi, normaldir.

Tv izleyecek vaktim varsa sinema filmi izlemek daha büyük keyif veriyor bana, hatta daha önce izlediğim bir filmi bile tekrar izlemek daha zevkli benim için.
    ferhatkars bunu beğendi.

tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç hayatımda izlemedim ama çok büyük kitlesi var sanırım bu programın...Nedir bunun konusu böyle milleti etkiliyor..
    MotoGP, sırıkla atlama, tenis, futbol neden izleniyorsa Survivor da bu sebepten izleniyor diye düşünüyorum.
    İlk bölümlerde insanlar kendilerine birilerini seçiyor ve onun tarafından olayları takibe başlıyor. Bir nevi fanatizm sanırım.

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    Survivor, Ütopya, Bbg, hatta Stil ve yemek yarışmaları dahil konsept olarak aynıdır ve bir amacı vardır.
    Bu amacın ilk etabı Guruplaştırma Ayrıştırma.
    İkinci amacı Arkadaşlık Düşmanlık.
    Üçüncü amacı ise Sırtından vurma hainlik.

Bunların haricindeki bir diğer amacı ise insanların hayattan kopmaları (seyirciler için)
    İstihbaratta görevli veya yetkili olsam ilk izleyeceğim insanlardandır kendileri

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Alıntı _chaotic_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Son 2.5 yıldır tv seyretmiyorum. Tv yi kaldırdım evden. Internetten dizi filan da seyretmiyorum. Bu yuzden bazen etrafımda konuşulan konuları anlamıyorum. Dizilerden, yarışmalardan verilen referanslari bilmiyorum. Bu durum bazen sosyal açıdan garip bir hal alıyor, insanlarla ortak noktalarım azaliyor. Hatta bazen bana inanmiyorlar.

Geçtiğimiz günlerde bir tv platformundan abonelik satmak için aradılar, ben de tv yok bizde dedim, inanmadilar. Dalga geçtiğimi düşündü ve biraz bozuk atıp kapattı telefonu. Çok ilginç yani bu iş neredeyse bir zorunluluk olmuş.

Izlemeyi bırakınca vaktim neredeyse 2 3 katına çıktı. Kafam rahatladı, size de tavsiye ederim.
    Hahaha bizzat yaşadım aynı durumu. Arkadaşalar başladılar yerli dizilerden konuşmaya, dedim bunlar hangi dilde konuşuyor, çoğunu anlamıyorum.

Ancak benim olayım biraz farklı, ben TV izliyorum arada sırada. Özellikle favori bir kanalım var: TRT Belgesel HD , Şiddetle tavsiye ederim.

Yemek yerken açıyorum, bir gün karıncaların yaşamı, ertesi gün yaban kazları, diğer gün aslanlar hangi zebrayı avlamış vs vs. Baya sürükleyici oluyor izlemeye başlayınca.

Yemek yerken çok keyifli oluyor, ben tavuk budunu dişlerken aslan da diğer yandan zebranın budunu yiyiyor, "az hayvan değilim" bende diyerek empati yapıyorum
    _chaotic_ ve ayzek bunu beğendiler.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayatından bi kaç saat boşa geçmiş oluyor.
    Bu adama o kadar antipatiğimki hiç bir programını izlemiyorum.
    Egoları tavan yapan bi çok insanı toplamış köle gibi yarıştırıp kazanan tavuk but atıyo adam
    ferhatkars bunu beğendi.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Bende uzun zamandır tv izlemiyorum desem yeridir bundan yaklaşık 3 sene kadar önce tv yi unuttum internetten dizi film abanıyordum seri diziler falan izliyordum yaklaşık 2-3 senedirde trt belgesel ama uzun zamanda sürekli aynı şeylerin tekrarı oluyor tlc izliyordum eskiden e2 idi çokta güzel programlar vardı şimdilerde ara sıra izleyecek şeyler buluyorum arada bir yaban tv ye sarıyorum izleyecek hiç birşey bulamazsam illa bir belgesel bulup izliyorum bu aralar youtube üzerinden oyun videolarını izliyorum baştan sona dizi tadında hayattan kopma durumu biraz doğru adamlar çukur diyo vartolu diye muhabbet dönüyo hep yabancıyım hele acunun programları bukadar kalitesizlik olamaz bu yüzden izleme gereği duymuyorum
    SuleymanE bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)