Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

#ÖzgecanAslan..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    #unutma_unutmaki_son_olsun..

100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    90 + görüntülenme ve sıfır yorum.
    Boğazda düğüm düğüm oluyor kelimeler.
    Nasıl yazsın insan olan bu konuya içi acıyor insanın.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Ne yazabiliriz ki, söylenecek her şey söylenmiş zaten videoda. İnsan izlerken utanıyor, üzülüyor, sinirleniyor, kahroluyor.

En acısı da toplumun gidişatı ve bu yaşanan olaylar hakkında ufacık bir olumlu yönde değişim, küçücük bir umut ışığı görememem.

Çevreme anlatmaya, bazı şeyleri göstermeye çalışıyorum ama nafile. Ödürülen, baskı gören, taciz edilen kadınlarımız veya çocuklarımız maalesef hiç kimsenin umurunda değil.
    Büyük derbilerin onda biri kadar bu konular konuşulmuyor. Siyasi ideolojiler kenara bırakılıp bu konuda bari birlik olabilseydik ama nafile...

Bir kereden bir şey olmaz diyen bir bakanın olduğu ülkede çok şey istiyorum galiba. Yazık...

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    16:30 izlemez olaydım allah kahretsin. oradaki insanlarda en acı şekilde can versinler başka bir şey demiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:48 ----------

kadınlara şiddet uygulayana iş vermeyeceksin, selam vermeyeceksin, kibar davranmayacaksın. kadınlara şiddet uygulamak delikanlı insanın yapacağı bir şey değil.

aynı şeyler zamanında annemin başına gelebilirdi ve babam çok silah çekti bıçak çekti bize ve şimdi ben annemi aldım ayrı yaşıyoruz.

annenizi, ablanızı, kız kardeşinizi koruyun. böyle karaktersiz insanlara toplum içerisinde selam bile vermeyin ki hak ettikleri şekilde yaşasınlar hatta ceza yemeyecek olsak onları linç etmeliyiz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)