Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Malesef Aşık Oldum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tracer 900
    Henüz daha 17 yaşındayım ( ergen değilim olgun gibi düşünüp olgun gibi davranmaya çalışıyorum).

2 yıldır aynı sınıftayız bu 3. yılımız. Ne güzel aşık olmadan birini sevmeden ilerliyoruz diye umutlansam da yaklaşık 2 ay önce onu sevdiğimi anladım.

Bana fotoğraflarını atar hangisi güzel der bende her seferinde seçmek zor hepsi birbirinden iyi tarzında cümleler kurarım ve hiç kızma tarzında bişey yazmada hep olumluydu
    Aldıği veya da alacaği kıyafetleri atar, aldığı makyaj malzemelerini atar.

Tatildeyken genelde gece 2 ye kadar konuşurduk, bazen ben mesaj atmazdım scaba çok mu sıkıyorum diye o kendisi yazardı

Önemli olan yazılari hep planlı bir şekilde yazarım. Gözlüklü ve kızıl saçlı kızlar tercihlerimde bir adım daha önde yazdım, ama aslında o gözlüksüz ve siyah saçli

Dün konu gözlüğe geldi, dedim sendr al bir Rayban bide saçlarını kesip kızıla boyatırız mükemmel olursun.
    "Saçımın doğal halini bozamam canım" yazdı. Bu bir ön hazırlıktı ve hesapladığım gibi de oldu, niyetimi anladı galiba ama okulda davranışlarında değişen olmadı, anlamamısta olabilir)

Haftanın ilk 3 günü stajdayız diğer 2 gün okulda, bileklik veya da kolye yaptırmak istiyorum. Sonsuzluk işareti yanında da roma rakamlarıyla 13.02.2018 yazdırmak istiyorum. 14 Şubattan bir gün öncesi;)

Aslında herşeyi göze aldım ve söylemek daha mantıklı geldi.

En kısa sürede ayın 13'ü ne gelmek dileğiyle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapmaa kardeşim..

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Ne yazdığını okumadım. Sadece kimseyi kendimi üzecek kadar sevme. Bugün terk edildim. Dert, çile başka bişey değil. Hayatını yaşa, sevdiğin değil seni seven mutlu eder.
    yns0707 bunu beğendi.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Görüşmüyoz artık konuşmuyoz
    Galiba senle tanışmıyoz
    İçimize atmaya barış diyoz
    Terk edip gidenede alış diyoz

Bekleyip görcen nasip diyoz
    Sevgiye harman kaldık çok istiyoz
    Dilekte diliyoz hani hafif medeni
    Egolar ayrılmanın tek nedeni
    JafJaf, yns0707 ve Gönenç bunu beğendiler.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    16-17 yaşlarında aynı hatayı yaptım olan çöpe giden yıllarıma oldu. daha lisedesin kardeşim bu sevda işleri o zamanlarda gelip geçiçi oluyor sevgini içine göm üniversite de yaşarsın
    Stock Sever bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    17 yaşndaysanız hayat çok güzel Hata yapma ve bunlardan ders çıkarma zamanlarındasın. Akıl alma, cesaret et. Derslerine çalış, gerçekten ilgini çeken bir bölümü yaz. (Kendime notlar )

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Her kul kaderini (kendi hayatını) yaşar. Herşeyin hayırlısını dileyip yaşamaya çalışacaksın.
    Ayrıldık yaşayamam vs. Yapmayacaksın bunlar hep tecrübe hep yaşanmışlık olacak.
    NOT: Yaşın küçük girme bu aşk meşk işlerine söylemleri boş muhabbettir. On erkek arkadaş yerine bir kız arkadaş (bişey delisi olanları söylemiyorum şayet çok başın belaya girer ) hayatında çok şey değiştirir bu nedenle yaşanmış yaşanmıştır.
    En azından kadınların dilini öğrenirsin 25 yaşından sonra cesaret edemeyeceğin anlar yaşarsın.
    Velhasılı kelam su akar yolunu bulur. Sevgili olmayacaksanızda arkadaşlıklar güzeldir.

Heyt be delikanlı kap kızı.

yeterince Cédric seyretmediysen işin zor
    SlimShady1 bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    sene olmuş 2018,
    hala 17 yaşında insanların olması resmen saçmalık!

Motosikleti
    Tracer 900
    O yüzden malesef yazdım işte, ne güzel yaşıyordum düzenli bi şekilde derste çalışıyordum. Diyordum arkadaşlarıma neden sevgilim olsun bu şekilde gayet mutluyum falan filan, demez olaydım
    Ne ile övünsem hep tersi çıkıyor ya

Hayat kısa bu yüzden yaşadığım olumsuz şeyleri (tabi bu yaşımda genelde küçük şeyler oluyor) olumluya yorumlama düşüncesiyle hareket ediyorum ve mutlu olmaya çalışıyorum. Ölmeden önceki son günlerimi üzülerek geçirmem

Elime de böyle bir şans geçmişken değerlendirim diyorum, olumsuz bir şey olursa da ( burası planlamadığım kısım yaşayıp görücem

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sene olmuş 2018,
    Sorma yaa, aydan takıldım bende

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Konuşman da yazın kadar düzenli ve dikkatli ise aferin sana

Motosikleti
    Tracer 900
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sene olmuş 2018,
    Sorma yaa, aydan takıldım bende

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    O yaşlarda aşk mahveder adamı, yapma etme...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    17 yaşındaydım olamadım 30 oldum gene olamadım. (anladıysan beğen)

Stock Sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS200
    Ben 21 yaşındayım. Senin gibi lise 1 de benim de bi kız arkadaşım oldu. Üniversite 2. Sınıfta ayrıldık. Keşke imkanım olsa da 5 yıl geri gidip o mesaja hiç cevap vermesem. Ama imkansız. Kısaca hayatın tokatlarını yemeye hazır ol. Büyüyosun. Aslında bu forumda konuşması gereken en son kişi benim yaştan dolayı. Ama yazmak istedim.
    HONDA

#BZ3082

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Canın ne istiyorsa onu yaşa. O yaşta evlilik hayalleri filanda kurma. Şimdi 28 yaşındayım ve 17 yaşımdan beri 20den fazla kız geçti hayatımdan. Şimdi kimbilir nerdeler. Ha ben duygusal olarak kimseye bağlanmadım ve bu en sevdiğim huyumdu. Yani seninde çok gelen giden olur. Gidenlerin acı verip iz bırakması ise senin elinde.

Gönül işlerinde uzatmayacaksın. Uzattıkça saçma sapan hayallere kapılıp aşık olursun. Olduktan sonra olumsuz cevap gelirse hapı yuttun zaten. Hoşlanıyorsan hemen konuş. Olursa olur. Olmazsada acıtmaz. Plan strateji falan filan boş işler. Teklif ediliş şekli bile önemsiz mesela. Verilecek cevap önceden belli. Mesela ben şu anki sevgilime " bundan sonra sevgiliyiz ona göre ayağını denk al " demiştim teklifte sayılmaz. Baya romantiğim. :D bikaç aya evleniriz inşallah. Yine çok romantik bi evlilik teklifi hayal ediyorum. " şu yüzüğü takda başının bağlı olduğu belli olsun"

https://galeri.uludagsozluk.com/28/s...sun_131479.jpg
    yns0707 bunu beğendi.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yasaman gereken güzel bir duygu , his falan mı desem . Boku yedin mi desem bilemedim .

Yapman gereken yada yapmaman gereken birşey var mı onu da bilemem . 27 yaşında aşık olup 29 yaşında evlenmiş adamım . Sen yaşlar da nasıl bir heyecandir bu aşk bilemedim bak . 2 taraf için de hayırlısı olsun . Heee çok bağlanma ayrilirsiniz falan dotü başı dagitirsin .

Motosikleti
    Tracer 900
    Malesef çok geç, onunla konuşmadığım zaman mutsuzum, üzüntülüyüm, sıkıntı kaplıyor içimi, yemek yemiyorum.
    Bende böyle olmasını istemezdim zaten
    Eskiden ne güzel rahattım bee[COLOR="Silver"]

Alıntı 54RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yaşlarda aşk mahveder adamı, yapma etme...
    Peki hangi yönde mahveder, tuz şeker ekmek kullanmıyorum, sigaraya alkole başlamam

İntihar edecek kadar düşüncesiz ve çaresizde değilim (insanlar evine ekmek götüremediği halde ailesini düşündüğü için hayatına devam ediyor, bense bunun için asla ölmem

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)