Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Makadına Silikon Sıkılan Köpek Öldü!

Motovento
    REKLAM ALANI
    osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haberin detaylarını burada paylaşmayacağım. İsteyen aşağıdaki linkten ulaşabilir. Konuyu açma nedenim farklı.

31 yaşındayım, yıllardır aynı semt ve evde oturuyorum. Çocukluğum sokakta geçti. Eskiden evimizde çelik kapı ve pencerelerde parmaklık yoktu. Bakkala veya komşuya giderken kapıyı kapatmaz, arasına terlik koyardık. Hiç sorun yaşamadık. Endişemiz de yoktu.

Sonra çelik kapı ve parmaklık yaptırdık. 2 defa hırsız girdi. Üstelik biri düğün günü.

Komşu ziyaretlerimiz olurdu. Ayda bir defa bir komşunun evinde toplanırdık. Dostlarımızdı. İyi kötü gün demeden birbirimize koşardık. Şimdi apartmanda karşılaşıyorum, selam verince dönüp bakmıyor bile, bir homurtu duyuluyor.

Akşama kadar top peşinde koşar, sonra eve gelip ağzımı musluğa dayardım. Şimdi elimi yıkadığımda elim kokuyor.

Mutluydum, sokağa çıktığımda korkmazdım.

Köpeğe tecavüz ediyoruz, kediyi asit kovasına atıyoruz. O kadar yaratıcıyız ki köpeğin makadına silikon sıkıyoruz.

Bence ahlaki olarak yozlaştık, yozlaşıyoruz. Erdemlerimizi kaybediyoruz.

Sebebi ne ola ki?

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...arilamadi.html
    Invoker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bu haberi dün okudum, ve insanlığımdan utandım.. Bunu yapanlar karşılığını misli ile bulurlar umarım.
    GT250rAlanya bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bence iletişim ağı ve kamera kayıtlarıyla alakalı bir yüzleşme yaşanıyor.

çocukken bi ayağım balgat'ın gecekondularında bi ayağım emek-bahçeli'deydi,
    emek'in hijyenik çocuklarının, balgat'ın çeşmesinde donla serinleyen gecekondu bebelerinin sürükleyerek köpek yavrusu öldürdüklerinden habarı olmazdı.
    duysalar çok ağlarlardı.
    emek'te belediyenin tüfekle köpek öldürerek yaptığı hizmet de ilkel balgat'a ulaşamamıştı.
    otobüste taciz edilen kameraya alıp ifşa etmez, ömrü boyunca psikolojisini tamir etmeyle uğraşırdı.

her yer kamera, her yer ifşa, her yer iletişim.
    bursalıali ve cenkito bunu beğendiler.

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Kardeşim thomas edi’nin güzel bir sözü vardır; toplumlar bilgisizlikleri yüzünden yok olurlar. Böyle devam edersek bizimde cezamız kendi yaptıklarımızın bize yapılmasından başka birşey olmayacak. Edepsizlik hat safada ne kadar iyi yaptıklarımız varsa bu fenalıklar, sapkınlıklar, saygısızlıklar yüzünden üstü örtülüyor. Herkes güzelce insanlığa, milletine faydalı birşey yapsa fena mı olur herkes elini vicdanına koysa deseki Kuran’ın yolundan şaşmayacağım dese böyle şeyler olur mu? Bunların hesabını öbür tarafta veremeyecekler. Bu kişilerin aileleride, çevresi olarak bizde sorumluyuz öbür tarafta hesabını nasıl vereceğiz? Öbür tarafta bu canlılar dile gelip bize hesap soracak. Ben şahsen böyle bir vahşetin toplumumda olmasından büyük rahatsızlık duyuyorum. Kısasa kısas uygulansın.
    bursalıali ve Pistonlar bunu beğendiler.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bence ahlaki olarak yozlaştık, yozlaşıyoruz. Erdemlerimizi kaybediyoruz.

Sebebi ne ola ki?

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...arilamadi.html
    Ahlaksız topluluklara istediğinizi yaptırmak daha kolay olduğu için.

Güzel ülkemi
    Savaş, terör, ekonomik kirizler yıkamayacak
    Ahlaksızlık yıkacak.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    köpek, damacana, çoluk çocuk ...
    kime ne anlatıyoruz ki ?

bunu anlayabilecek kapasitesi olan bunu yapar mı ?
    can't be worried about that shit. life goes on man.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ülkede arkadaşının makatına hava tutup ölümüne neden olan, arkadaşının üzerine şaka amaçlı benzin döküp yanlışlıkla yakan ve ölümüne sebep olan insanlar varken bu habere şaşırmamak lazım.

bizzat şahit olduğum hayvana ve insana işkence olaylarını şuraya yazsam mide kanaması geçirirsiniz.

insanlar kötü arkadaşlar. gardınızı ona göre alın. ki mezkur haber sadece kayıt altına alınan milyonda bir örnek.

ben de sizin şaşırmanıza şaşırıyorum!
    bursalıali bunu beğendi.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    https://www.google.com.tr/amp/www.so...r-1638983/amp/

https://www.google.com.tr/amp/www.ha....com/amp/42688

Psikolojik bozukluğun ülkesi olur mu? Sanmıyorum. Manyak mantaktır, ingiliz alman vs farketmez bence.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Ne kadar küfür etsek az en yakın zamanda ölümcül bir hastalığa yakalanıp yavaş yavaş sindire sindire ölmeleri dileğiyle.

Karı kız kavgası yüzünden bir adamın makatına 3 tane tuvalet fırçasını ters sokanı gördüm. Çiçek yapmışlardı...

Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kadar küfür etsek az en yakın zamanda ölümcül bir hastalığa yakalanıp yavaş yavaş sindire sindire ölmeleri dileğiyle.

Karı kız kavgası yüzünden bir adamın makatına 3 tane tuvalet fırçasını ters sokanı gördüm. Çiçek yapmışlardı...
    fantaziye bak ya!

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fantaziye bak ya!
    Çok yakın bir arkadaşım hastanede stajını yaparken ameliyathanede çekmişti fotoğrafı bulursam atarım. Millet geniş..

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yakın bir arkadaşım hastanede stajını yaparken ameliyathanede çekmişti fotoğrafı bulursam atarım. Millet geniş..
    pm......
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.google.com.tr/amp/www.so...r-1638983/amp/

https://www.google.com.tr/amp/www.ha....com/amp/42688

Psikolojik bozukluğun ülkesi olur mu? Sanmıyorum. Manyak mantaktır, ingiliz alman vs farketmez bence.
    Dogru. Insan her yerde insan. Ancak insanlari bu yola dusuren etkenleri azaltabilirsiniz.

Bir kadina tecavuzu bir cok insan yapabilir. Ama sokak kopeginin kicina silikon sikmayi akli basinda kimse yapmaz. Ki zaten tinerciler yapmis bunu... Hayattan beklentisi olmayan ve sefalet icinde insanlarin sayisini azaltabilirsiniz. Amerika'ya ilk geldigimde dilenciler dikkatimi cekmisti, evsizler (homeless diyolar)... Bizimkiler gibi degildi. Daha genc, ve genelde gucu yerinde insanlar. "ne bicim dilenci yahu, vursa beni devirir" diye gecmisti aklimdan. Sonra anladim ki vatandas homeless olmayi tercih ettigi icin oyle. Yoksa kosedeki pizzacida calismaya baslasa cok rahat aylik $2000-$2500 geliri olur.

Izmir'de yasadigimiz evin karsisinda bir firin vardi. Ben kucukken Dogudan gelmis kucuk cocuklar gunduz simit satip gece orada yatiyorlardi. Les gibi. Anne baba yok. Ilgi yok. Okul yok. Buyuyunce n'apacak o cocuk? Toplum ve devletten ne egitim aldi, ne de destek... Sicak evlerinde yasayanlari, alisveris yapanlari, Kordon'da suslu besili kopeklerini gezdirenleri gorup "lan bu kopekler kadar degerim yok benim" diye dusunmeyecek mi? Uretken bir birey mi olacak, yoksa her yolu deneyip gucu yettigince "sosyal adalet"i mi saglayacak?

Ulkemizde misafir ettigimiz 4 milyon ensar kardesimiz ve cocuklari ne durumda? Harbiden bati niye bu kadar korkuyo gocmenlerden?

insan organizması var olduğu sürece bu tür sıradışı davranışlar görülecektir.

nüfusumuz 8 milyara dayandı.

en fazla 1 milyar olması gerekirken şu anda tam 8 milyar. dolayısıyla bu tip sapıkça, ahlak dışı, etik olmayan davranışlara şahit olacağız.

kendinizi kollayın.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Gün geçmiyor ki memleketten bir boktan haber duymayalım..

https://www.facebook.com/egosuzhaydo...type=3&theater

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:22 ----------

https://www.facebook.com/ukalahayvan...U1iRe6eJKSdAnc

Ben böyle ülkenin de insanının da diyecem de iyi insanlar da var işte...

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    neden insanlarımız okumak,üretmek yaşamak ve yaşatmakla uğraşmazken,damacana,çocuk istismarları,hayvanlara eziyet gibi mevzulara yoğunlaştı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    insan organizması var olduğu sürece bu tür sıradışı davranışlar görülecektir.

nüfusumuz 8 milyara dayandı.

en fazla 1 milyar olması gerekirken şu anda tam 8 milyar. dolayısıyla bu tip sapıkça, ahlak dışı, etik olmayan davranışlara şahit olacağız.

kendinizi kollayın.
    "point of no return'u geçtik", "dünyanın istiab haddi 1 milyar" iddialarını ve içeriklerini az çok biliyorum. Malesef bilimsel somutluğu olmayan iddialar. Bence dünya çok daha fazla nüfusu çok rahat kaldırır. Asıl sorun nüfus değil.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "point of no return'u geçtik", "dünyanın istiab haddi 1 milyar" iddialarını ve içeriklerini az çok biliyorum. Malesef bilimsel somutluğu olmayan iddialar. Bence dünya çok daha fazla nüfusu çok rahat kaldırır. Asıl sorun nüfus değil.
    evet asıl sorun nitelik. ve fakat sayı arttıkça nitelik azalıyor. nitelik azaldıkça bu tür hadiseler artıyor. arada bir korelasyon var.

jimi_hendrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yohhh
    evet asıl sorun nitelik. ve fakat sayı arttıkça nitelik azalıyor. nitelik azaldıkça bu tür hadiseler artıyor. arada bir korelasyon var.
    kişi başına düşen nitelik azalıyor abi.
    "ONE DAY YOU WILL WALK ALONE"

Motosikleti
    Piaggio X9 500

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)