Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Taahhütü biten faturaya itiraz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başına daha önce gelen vardır eminim, çünkü memlekette artık normalleşti böyle şeyler...

Vodafone net ile evime kadar gelen hiper süper hızlı internetimin 2 yıl olan taahhüt süresi bitmiş.
    Ben müneccim olmadığımdan ve bana herhangi bir bilgi vermedikleri için 25. ay itibariyle 53 TL olan faturam 115 TL olarak yansıtılmış.
    Müşteri hizmetlerinden itirazda bulundum, 2 gün sonra lütfedip sms ile faturamda herhangi bir olumsuzluk olmadığını belirttiler.

Bu ve benzeri bir durum yaşayıp izlediği yasal süreci anlatabilecek birileri var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Maalesef tahütün bittiğinde tahütsüz olarak devam eder bu böyledir bende bitsin diye can atıyorum

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Ben de vodafonenet kullanıyorum. Taahhüt bitti, taşınır taşınmaz da kapattırıcam. Servis rezalet çünkü.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    bende vodafone'un adsl'ini aldim ayda 49 tl ye tamam ucuz falan ama bes para etmez.

surekli kopmalar yasiyorum.ama idare ediyordum.son zamanlarda kopmalar artti.tt'nin alt yapisi oldugu icin hicbiseye mudahele edemiyorlar.

turk telekoma inat aldim ama tekrar tt ye donucem bu sefer mecburen.. en azindan ariza durumunda ilgilenecek birileri var.

tekrar abone yapmak icin aradilar martta bitiyomus benimde. iptal ettircem dedim surekli kopmalar oluyo dedim.

otomatik kapaniyo sandim soyledigin iyi oldu iptal ettircez artik.

İnterneti, televizyonu, radyosu, herhangi bir sinyal frekansı olmayan, değil 4.5G , telgrafın bile çekilemediği, patates soğan vb. tarım ürünlerinin yetişebildiği, yöneticisi, bakanı bakmayanı, vekili, belediye başkanı, muhtarı olmayan bir adaya yerleşip yaşlanıp ölmek istiyorum.
    Bıktım la bıktım...
    YasinC, Olcay Avşar, 68charger ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    boş eve (yani içerisinde herhangi bir elektrikli cihaz çalışmayan eve ) 40 lira elektrik faturası gelsin,
    o zaman ,
    kaçacak ada kalmadığını da anlarsın.

bu vesile ile aklıma gelmişken
    ergüder yoldaş'a da selam olsun.

değiştirecek isen turk.net aldım epeydir kullanıyorum,
    can sıkacak bir problem olmadı.
    kota, akk de yoktur.

Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş eve (yani içerisinde herhangi bir elektrikli cihaz çalışmayan eve ) 40 lira elektrik faturası gelsin,
    o zaman ,
    kaçacak ada kalmadığını da anlarsın.

bu vesile ile aklıma gelmişken
    ergüder yoldaş'a da selam olsun.

değiştirecek isen turk.net aldım epeydir kullanıyorum,
    can sıkacak bir problem olmadı.
    kota, akk de yoktur.
    Bende Turk.net'i düşünüyorum ama ilk bağlantı süreci sıkıntılı diye birkaç yoruma denk geldim.
    Kargoyla evrak yolluyorsun yolladıklarını tekrar onlar geri yolluyor sonra tekrar onlara yolluyorsun falan. Zamanında sevgililerimizle o kadar mektuplaşmadık biz be.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İptal ettirmeniz lazım. Yoksa indirimsiz fiyattan ödersiniz. Genelde taahhüt bitmeden arayıp yeni teklif yaparlardı ve sözleşmeyi 2 sene daha uzatırlardı ama sizi es geçmişler anlaşılan.

Vodafone net pismanliktir.

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Madem konu açılmış bende daha 2 gün önce yaşadığım olayı anlatayım..
    8 yıllık vodafone kullanıcısıyım. o zamanlar daha Telsimdi. Telefon faturama 2 cihaz almıştım. her ay 210 lira para ödüyordum. 06Şubatta bitti. Hemen aradım müşteri hizmetlerini. Cihazsız fatura bedelim 70 TL'idi

Aynı internet, dakika sms Avea'da 40 tl idi. Hattımı değiştireceğimi söyledim. Taahhütümün bittiğini diğer hatlarda daha fazla internetin daha ucuz olduğunu dile getirdim. Hemen bana %35'lik indirim yaptılar faturam 45 TL'ye düştü.
    Kullanıcıların da az çok böyle şeyleri takip etmesi lazım
    Yoksa arkadaşta olduğu gibi affetmeden geçiriyolar
    Vodafone benim için pişmanlık değil. Tam aksine en başarılısı ( Şahsi fikrim ) İş kişi de biter.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Turk.net'i düşünüyorum ama ilk bağlantı süreci sıkıntılı diye birkaç yoruma denk geldim.
    Kargoyla evrak yolluyorsun yolladıklarını tekrar onlar geri yolluyor sonra tekrar onlara yolluyorsun falan. Zamanında sevgililerimizle o kadar mektuplaşmadık biz be.
    ya web sitesinden başvuru yapıyorsun
    ya da telefon ile başvuruyorsun,
    evrakları mail ile gönderiyorlar,
    imzalayıp gönderiyorsun.
    sonra gelip bina girişine kadar yapıyorlar,

bina içi bağlantıyı kendim yaptım
    bunun dışında bir işlem olmadı,
    şaşılacak derecede kısa zamanda hallettiler,
    ciddi anlamda memnunum.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Turk neti kullanıyorum hocam. Tt altyapısını kullanıyor.
    Genel olarak memnunum hocam, her işi internetten halledebiliyoruz.
    En güzel yanı da taahhüt yok. 16 mbps ye kadar kullanıyordum 40 a mı ne çıkardım aynı fiyata, bakalım martta başlayacak. Modemi de ayrladım.

Tek sıkıntı yaşadığım durum, ev müstakil olduğundan, kamyon sokaktan geçerken kabloyu taktırıyor ve direği yıkıyor. O direği yerine diktirene kadar 2 haftama ve hunharca telefon görüşmelerime mal oldu. Ama sağolsunlar 13 günlük internet kullanmadığım için ödemeyi geri yaptılar. Türknet ten behlül okuyorsa selam ederim ona :D

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Türk net kendi alt yapısı olan yerlerde çok iyi eğer yoksa tt kullanıyor

Vodafone iptal formunu doldurup faksladım.
    Eğer ciddilerse iptal ederler, değillerse arayıp özür dileriz hata yapmışız derler.
    65 lira fazla fatura geçirmeyi mi yoksa 2 sene daha sana para ödemeye hazır müşteriyi kaybetmeyi mi seçecekler görelim.
    55*24 = 1320 TL artık sen bilin vodafon abi

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    İnternetten başvuru yapıyosun, mail ile evrakları yolluyolar. Bastırıp imzalayıp kargoluyosun, kolay iş 2 ay önce geçiş yaptım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Hali hazırda internet bağlantısı olduğu için geçiş işlemlerini de onlar yapacak, kapatmayla da uğraşmayacaksın.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternetten başvuru yapıyosun, mail ile evrakları yolluyolar. Bastırıp imzalayıp kargoluyosun, kolay iş 2 ay önce geçiş yaptım.
    Önce 50 lira olan faturamı 115 lira olarak yollayan Vodafone ile hesaplaşmam lazım
    Neticeye göre haticeye bakacağız sonrasında.
    Ama büyük ihtimal Turknet bir müşteri daha kazanacak gibi du bakalım

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    öde adamların faturasını arkadaş,
    o yutup senin bu feysbık benim gezerken iyi mi? niye milletin ekmaaynan oynuyon?
    Mertcan39 bunu beğendi.

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öde adamların faturasını arkadaş,
    o yutup senin bu feysbık benim gezerken iyi mi? niye milletin ekmaaynan oynuyon?
    Bizde yok feysbık, netten kaçak film izliyoz sadece.
    YasinC bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    115'i ver, bu iş huzur içinde çözülsün.
    Mertcan39 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Taahhütü yenileyip faturanı düşürüyorsun. Şimdiye kadar hemen hepsi böyle çalışıyor zaten. İndirim yapmazlarsa iptal edersin. Ama yerinde olsam TTnet'e geçmem. Telefon + internete 100TL ödüyordum geçen sene. Yeni taşındığımız adrese port yok diye 4 ay bağlantı yapamadılar, internetsiz kalmamak için gittim kol gibi para verdim wifi modem + 4.5G hat aldım. Sonra geldi ama nafile. Telefonu da iptal ettim. wifi modem de elimde patladı.
    Vodafone.net ten memnunum ben, bizim sokağa fiber geldi. Hem hız olarak daha hızlı hem tarife olarak indirimli bir kampanya yaptılar. TTnetin cayma bedelinin tamamını da karşıladılar. Daha fatura falan gelmedi cayma bedelinden düşülüyor.
    Fiber ne varsa ona geç derim ben. 50Mpbs 100GB AKK lı paket yetti bana kota aşımında hız 16Mbps e düşüyor ama kesinti veya yavaşlık hissedilmiyor. Tüm IPTV dizileri vs. HD izleyebiliyorum.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)