Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Taahhütü biten faturaya itiraz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taahhütü yenileyip faturanı düşürüyorsun. Şimdiye kadar hemen hepsi böyle çalışıyor zaten. İndirim yapmazlarsa iptal edersin. Ama yerinde olsam TTnet'e geçmem. Telefon + internete 100TL ödüyordum geçen sene. Yeni taşındığımız adrese port yok diye 4 ay bağlantı yapamadılar, internetsiz kalmamak için gittim kol gibi para verdim wifi modem + 4.5G hat aldım. Sonra geldi ama nafile. Telefonu da iptal ettim. wifi modem de elimde patladı.
    Vodafone.net ten memnunum ben, bizim sokağa fiber geldi. Hem hız olarak daha hızlı hem tarife olarak indirimli bir kampanya yaptılar. TTnetin cayma bedelinin tamamını da karşıladılar. Daha fatura falan gelmedi cayma bedelinden düşülüyor.
    Fiber ne varsa ona geç derim ben. 50Mpbs 100GB AKK lı paket yetti bana kota aşımında hız 16Mbps e düşüyor ama kesinti veya yavaşlık hissedilmiyor. Tüm IPTV dizileri vs. HD izleyebiliyorum.
    Taahhütü yenileyelim, benim faturamı düzeltin dedim, düzeltmediler. İptal talebini yolladım bende. Şimdi onlar düşünsün.
    Ttnet'le de mütabakata varabileceğimizi sanmıyorum, Turknet uzaktan uzaktan gel gel diye göz kırpıyor. Bakıciiz

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:50 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    115'i ver, bu iş huzur içinde çözülsün.
    65 TL yolla ödeyeyim. Feysbıktan sana imzalı resmimi yollim bende.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    115'i ver, bu iş huzur içinde çözülsün.
    Yoksa İvedikteki tahsilatçı sen misin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)