Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

yerli ve milli mesaj uygulamamız ptt messenger hayırlı olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    whatsapp'a rakip olarak piyasa sürülmüş tamamen yerli ve milli mesajlaşma fasilitesi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    google allo bile rakip olamıyor ptt nedir

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ve kimse yazdıklarınızı göremiyormuş, kayıt tutulmuyormuş. Yerli, milli ve bizim devlet izlemiyor? İnanayım mı? Hatta sırf whatsapp'ı izleyemiyorlar diye bunu geliştirttiklerini düşünüyorum. Bir komplo teorisi de ben uydurayım, değil mi?

Bu arada, yerli ile millinin farkı nedir?
    ferhatkars, xawa, twisten ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Mutlaka üye olup arada hükümeti öven şeyler yazmak lazım. Nasıl olsa fişlemek için kullanılacak, bari kontrolünüz olsun.

Şaka şaka. Muhalifseniz sakın ha. Çevrenizden sizi doğru şekilde fişlerler. Veri vermemek en iyisi.
    zekeriyaimam, dundanbiri ve fatih.met bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Bu yeni nesil Vay-Lock vakasıdır.
    dundanbiri bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    en büyük eksiğimiz de tamamlanmış oldu.
    rtük denilen şeyhülislam kurumunun internet ortamlarına dadandırılması da arada kaynamış oldu,

pititi mesıncır hayırlı olsun,
    o kadar yerli ve milli ki isminden belli ...

az önce btk sms attı,
    güvenli internet gününüzü tebrik ederiz diye.
    lan??!!!
    tatil gününde işe mi geldim yoğsa ?
    twisten, yürekçe ve ozanturk bunu beğendiler.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Başka isim mi bulamamışlar?

10 saniye düşündüm ve bence daha güzel bir isim buldum Lafbaz
    dundanbiri bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şaka gibi.Bana Whatsapp'ı bırakıp bunu kullanmak için tek bir mantıklı sebep gösterin.Bu ara her şeyin yerli ve millisini yapmak gibi bir saplantı oluştu sanırım.Nedense aklıma Yerli ve milli arama motorumuz Geliyoo vakası geldi.
    ozanturk ve dundanbiri bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka gibi.Bana Whatsapp'ı bırakıp bunu kullanmak için tek bir mantıklı sebep gösterin.Bu ara her şeyin yerli ve millisini yapmak gibi bir saplantı oluştu sanırım.Nedense aklıma Yerli ve milli arama motorumuz Geliyoo vakası geldi.
    6516516 sayılı KHK ile WhatsApp, Telegram ve türevi mesajlaşma programları yasaklanmıştır, kullananlar ByLock'çu sayılacaktır.
    PTT Messenger kullanmayan vatan hainidir, teröristtir, İsrayilli'dir, dış mihraktır.
    The Dude, MSMorkan, mLh ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir şeyi de beğenin be.

hem bakanımız açıkladı: kesinlikle dinleme ve gözetleme yapılmayacak dedi.
    bursalıali ve dundanbiri bunu beğendiler.

Badem biyiklida olsa coni den iyidir birakin bizden biri kazansin. Amerikalisi takip edip veri toplayacagina hukumet toplasin. Kendinizden suphenizmi var yoksa. Fisleseler ne olcak ki sanal ortamda laf soyleyip tatmin olmaktan başka aktivitemizmi var sanki.
    Kur kardesim kur en azindan yerlidir.
    Bizim memlekette hastaliktir toptan alisveris istanbuldan yapilir. Izmir plakayla mal satmaya gittigim esnaf cay ismarlayip yollarken sadece plakalari 34 yaptigimda mal alir olmustu. Bizden biri gelismesin istenir hep nedense sanki allahin conisi bizi fislemiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Çinde facebook, youtube, google vb hemen hepsi yasak. Tıpkısının aynılarını yapmış çinliler onları kullanıyor. Sen özgürlük kısıtlaması dersin. Ben amerikanin elinden alinan 2 milyar insanın reklamasyon geliri derim. Amerikanın silah verdiği adamlarla savaşıyoruz şehitler veriyoruz. Hala kendimizi en ince ayrıntısına kadar sömürtüyoruz. Her boku eleştirince ülke düzelmiyor malesef.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    uygulama yerli ama isim yabancı?

adm12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda msx 125. SYM sympony 200i
    Artık WhatsApp düşünsün 😁😁😁😁
    osiosborn ve yürekçe bunu beğendiler.

İsteyen kullansın beyler.Cemaatlerle bir olup ordusuna Ergenekon adı altında olmadık iftiralar atan adamlar normal vatandaşa neler yapmaz.Hiç bir güç bana bu bademlerin dinlediği bir iletişim programını kullandıramaz.Yeterin artık bu kadar milletin özeline girmeyin.Utanmasalar tuvaletlere mikrofon takıp muhalif şekilde osuranı içeri alacaklar.Bu da çakma ve yerli Google gibi yok olup piyasadan silinip gider.Milliyetçilik sömürüsü yaparak insanlara zorla teknolojik bir ürünü kullandıramazsınız.
    osiosborn, The Dude, xawa ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Kusura bakma kardeşimde sahsi fikrimdir. Yobazlik bi tarafa has bi özellik değil. Watssapi yapan adamin sana yaptiklarımi daha çok zarar veriyor badem bıyiklınınmı? Atatürke sövenmi umrunda olmayanmı ? Fetöyle birlik olup ulusalcıları içeri atanmı. Fetöyü oluşturup 50 sene kanımızı emenmi. Kullanma ikisinide derim eywallah.
    bursalıali ve dundanbiri bunu beğendiler.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Turkcell'de Yaani diye çıkarttı ama daha çıkardığı günki basın lansmanında patlattılar
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Alıntı mchi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma kardeşimde sahsi fikrimdir. Yobazlik bi tarafa has bi özellik değil. Watssapi yapan adamin sana yaptiklarımi daha çok zarar veriyor badem bıyiklınınmı? Atatürke sövenmi umrunda olmayanmı ? Fetöyle birlik olup ulusalcıları içeri atanmı. Fetöyü oluşturup 50 sene kanımızı emenmi. Kullanma ikisinide derim eywallah.
    Whatsapp'ı kuranlar Brian Acton ve Jan Koum.2014 te de Facabook satın aldı.Amerika devletinin malı değil.Bu adamlar ve Facebook mu terörü destekliyor?Şimdiye kadar Whatsapp üzerinden Amerika'ya defalarca küfür ettim başıma bir şey gelmedi.Ama Ptt Messenger'dan en küçük bir hükumet eleştirisinde kapıma dayanırlar.Sonuç olarak Whatsapp'ı kuranların bana şimdiye kadar bir zararı dokunmadı.Ama PTT Messanger'ın kurucularının bana ve bu ülkeye verdikleri maddi manevi zararları sıralarsam 20 ciltlik ansiklopedi olur.En başta kişisel verilerin güvencede olmaması ve konuşmalarda mahremiyet olmaması,sürekli kötü niyetli politikacılar tarafından dinlenecek olması zaten bu programı baştan bitiriyor.Tarafsız özel yerli bir şirket çıkar,Whatsapp'a göre daha üstün teknik alt yapı ve mahremiyet sunar,kişisel verilerin gizli kalacağının garantisini verir o zaman kullanırım.Ama PTT Massenger şu hali ile şaka gibi.Dediğim gibi isteyen kullansın ama ben bu programa güvenmiyorum.Çoğu kişinin de tercih edeceğini zannetmiyorum.
    xawa, ferhatkars ve dundanbiri bunu beğendiler.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    PTT'nin p'si hariç geri kalanını özelleştirilmişken (Posta hizmetlerininde %50'si artık icra tebliğatı için kullanılıyordur herhalde) çok ironik olmamış mı ismi ?

Whatsapp'ı kuranlar Brian Acton ve Jan Koum.2014 te de Facabook satın aldı.Amerika devletinin malı değil.Bu adamlar ve Facebook mu terörü destekliyor?Şimdiye kadar Whatsapp üzerinden Amerika'ya defalarca küfür ettim başıma bir şey gelmedi.Ama Ptt Messenger'dan en küçük bir hükumet eleştirisinde kapıma dayanırlar.Sonuç olarak Whatsapp'ı kuranların bana şimdiye kadar bir zararı dokunmadı.Ama PTT Messanger'ın kurucularının bana ve bu ülkeye verdikleri maddi manevi zararları sıralarsam 20 ciltlik ansiklopedi olur.En başta kişisel verilerin güvencede olmaması ve konuşmalarda mahremiyet olmaması,sürekli kötü niyetli politikacılar tarafından dinlenecek olması zaten bu programı baştan bitiriyor.Tarafsız özel yerli bir şirket çıkar,Whatsapp'a göre daha üstün teknik alt yapı ve mahremiyet sunar,kişisel verilerin gizli kalacağının garantisini verir o zaman kullanırım.Ama PTT Massenger şu hali ile şaka gibi.Dediğim gibi isteyen kullansın ama ben bu programa güvenmiyorum.Çoğu kişinin de tercih edeceğini zannetmiyorum.
    Dayansinlar işte ne güzel memlekete hizmet etmiş olursun. Özel msjlasma programında yazdiklarin için tutuklandığında kaç kişiye gerçek yüzlerini göstermiş olacaksin mutlu etmezmi bu seni.
    Facebook kime vergi veriyor?
    bursalıali bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    "yerli watzapp istemezük, ille amerikan olsun!"
    açıkça görülüyor ki bizim muhalifler erdoğan düşmanlığından akıl sağlığını yitirmiş.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)