Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aksiyon Kameralarından anlayanlar bakabilir mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfırdan saatlerce araştırma yapmak yerine size sormak istedim;
    400-500 tl civarında aksiyon kameralara bakıyorum. 2. el de olabilir. Hangi modelleri bakmalıyım, önerisi olan var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Şimdilik bir kundial
    Aee var sanırım o fiyatlara iyi diye duymuştum ama dışardan 150 lira cıvarı bi eken h9da çok güzel olabilir bence
    BatuhanK bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Xiaomi yi kullanıyorum. 2 sene oldu neredeyse alalı. Şarjı 45 dk gidiyor. 2 tanede yedek bataryam var. Kalitesi de iyi her türlü. Bir arıza da çıkarmadı sağolsun.
    Genelde çoğu iş görür. Önce çin balı bişey mi bakacasın. Gopro tarzı mı gideceksin.
    Çin işi gideceksen.
    Xiaomi yi 4k güzel.
    Eken h9 yıllardır var. O da xiaomi yi ayarında.
    sjcam m20 ler bayağı güzel. Yeni nesil hem.
    Sj4000-5000'ler pek kalmadı. Çakması da çok onların. Onlar riskli. Önermem açıkcası sj4000'leri. Çok sıkıntısını çeken oldu.
    Amköv vardı, fena değildi fiyatına göre.
    Zamanın varsa çinden al geç. Bilindik yerlerden. Ge.arbest gibi falan.

Ama kesinlikle a101'den falan piranha alayım da idare edeyim deme. İdare edecek kadar bile değil o makinalar.
    BatuhanK ve SuleymanE bunu beğendiler.

JOHNDOSAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    ses sıkıntısını çözebilirsen sjcam de iyi ben kullanıyorum
    BatuhanK bunu beğendi.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklette kullanmak için alınan aksiyon kameraların olmazsa olmazı bir özellik var ki o da görüntü stabilizasyonu. Bu özelliğe sahip olmayan kameralar motosikletteki titreşimi olduğu gibi kameraya aktaracak ve sürekli sallanan bir görüntü elde etmenize sebep olacaktır.

Forumda da bir başlık açılmıştı bu konuyla ilgili. O başlıkta test videoları da vardı ve bu bahsettiğim olayı orada çok net görebilirsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/kamera-ve-interkom/176167-eken-mi-sjcam-mi-sony-mi-xiaomi-mi-gopro-mu-test-bizden-karar-senden.html

Bahsettiğim başlık
    BatuhanK bunu beğendi.

Cevaplar için teşekkürler. Sony as50 ile sjcam m20 yi gözüme kestirdim, onları biraz araştırayım.
    Bisiklette ve su altında kullanmayı düşünüyorum bu arada

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Cep telefonunuza WISH ( Çin üzerinden alışveriş uygulaması) uygulamasını indirin. Gün içinde çoğu üründe saatlik kampanyalar oluyor. aceleniz yoksa 180-200 tl lik aksiyon kamerasını doğru saatte 60 70 tl ye alabilirsiniz.
    BatuhanK bunu beğendi.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    cıks
    yakın zamanda su altı çekim yapmak için araştırma yaptım
    sj6 legend ve sj7 star arasında kaldım, sj7 star için selfie kısmında çatlama yapmakta dediler sj 6 ya döndüm

maldivlerde su altı çekimi yaptım ve 1 hafta kullandım garantili düşünürsen özel den görüşelim... sony as 50 de çekim yaptığın şeyleri izleme ekranı yok bilgin olsun
    BatuhanK bunu beğendi.

Eğer kaskın içinde konuştuğun videolar çekmek istiyorsan kameranın harici bir mikrofon girişinin olması gerekiyor. SJCam'in bir modeli var bende. Ona mikrofon bağlamak için hazır bir yeri yok. Delik açıp bağlayanlar filan da olmuş ama işte kırk takla atmak gerekiyor. Yani aranabilecek bir güzel özellik harici mikrofon girişi.

İkinci bir güzel özellik titreşim engelleme (stabilizasyon). İki görüntü arasında belirgin fark oluyor. Maliyeti aşırı artırmıyorsa aranabilecek bir güzellik.
    BatuhanK bunu beğendi.

Bilgiler için teşekkürler. Kafamda bir şeyler canlanmaya başladı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)