Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Avrasya Tüneli Geçiş Garantisi İçin Devlet 123.000.000 TL Ödeyecek (Sadece 2017 için)

Motovento
    REKLAM ALANI
    tyrung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696, Vespa Primavera
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani ilk iki köprüyü 10 lira yapabilirsek fena olmaz.

her durumda 2018 senesi için avrasya tünelini yapan ve işleten firmaya güzel bir ücret ödeyeceğiz gibi görünüyor.
    1. ve 2. köprü çift taraflı olarak ücretlendirelecek. 2. körpüde altyapı zaten hazırlandı, tüm hgs, ogs okuyucuları tamam. Şalteri açmaları yeterli

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Bir düzeltme yapalım devlet değil biz ödeyeceğiz. Dün güncellenen geçiş ücretlerini kontrol edebilirsek anlaşılacaktır..

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Hadi hayırlısı nur topu gibi bir garantimiz daha oldu.

‘GARANTİ’NİN KALKMASI BİRAZ ZAMAN ALABİLİR
    ÇANAKKALE Köprüsü ve Otoyolu Yatırım ve İşletme A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Özdemir’e geçiş ücreti ve verilen garantiyi sorduk, yanıtladı:
    - Geçiş ücreti otomobiller için 15 Euro artı KDV olacak. Günlük 45 bin araç geçişi için devlet garantisi verildi.
    Günlük 45 bin araç geçişine ne zaman ulaşılabileceğini merak ettik, iki yanıt aldık:
    Başar Arıoğlu: Biraz zaman alabilir... Ebru Özdemir: Çok uzun sürmeyebilir...

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...tacak-40779021

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    söz konusu tahsilat yapacak A.ş. de kendi adamlarıdır zaten. sıkıntı yok.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Niye avro üstünden? Döviz lobisi mi yapıyor bunları?
    jimi_hendrix bunu beğendi.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben geçmiyorum o peşkeş köprülerinden. Tek kişilik protesto. Ne osmangazi, ne avrasya ne de yavuz selim. Arabası olmayan yandaş da ödesin geçenin parasını.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    afrin ile başlayan fetihlerden gelen ganimetlerin ülkenin tüm borcunu ödeyeceğini düşünüyorum.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    afrin ile başlayan fetihlerden gelen ganimetlerin ülkenin tüm borcunu ödeyeceğini düşünüyorum.
    Abi bence loot etmeyelim.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Kıymetli Arkadaşlarım bilgilerinize arz ederim; Ocak 2018 sonlarında İst Bursa dönüş yolunda, 2017 aralıkta Bursa'dan İstanbul'a 15 liraya gidiş ve dönüş Topçular - Eskihisar feribot biletinin son dönüş kısmını kullanmıştım. 22 şubat 2018 fuar için İstanbul'a giderken Topçular iskele gişesinde görevliye 15 lira uzattım ve yine gidiş - dönüş feribot bileti istedim. Gişe memuru çok manidar bir ifadeyle ( 10 lira daha verir misiniz lütfen ) dedi.
    Anladık ki evvelce 15 lira olan Topçular - Eskihisar feribot gidiş - dönüş ücreti 25 lira , tek gidiş ise 15 TL olmuş. Dike dike bayıldım 10 lira daha,bindim arabalıya. Yine de yaklaşık 50 kağıt vererek Osmangazi köprüsünü kullanmaktan 4 kat daha iyi. Mutluluklarla kalınız efendim.

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    O hoo, bu ne ki, turpun büyüğü yola çıkmış geliyor, 7 ceddiniz para biriktirmeye başlasın lütfen.
    https://eksisozluk.com/canakkale-kop...9F%20garantisi

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O hoo, bu ne ki, turpun büyüğü yola çıkmış geliyor, 7 ceddiniz para biriktirmeye başlasın lütfen.
    Asıl büyük turp -eğer yapacak bir enayi bulurlarsa - kanal istanbul olacak. Gerçi yapılacağını da hiç sanmıyorum. Sadece seçim dönemlerinde ortaya çıkan hayalet proje

54RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --12 R1 Crossplane
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmza kampanyası yapalım iptal etsinler projeyi, Çanakkale'de 45 bin aracın ne işi olur her gün?
    Yine o japon şarkıcı geldi aklıma....
    jimi_hendrix bunu beğendi.
    İnsanlar sevilmek için yaratıldılar. Eşyalar kullanılmak için. Dünyadaki kaosun nedeni; eşyaların çok sevilip insanların ise kullanılmasıdır.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Ulaşılır ulaşılır. Adam İstanbul'dan Edirne'ye mi geçecek. Yasal düzenleme yaparsın. Adam Marmara'yı dolaşıp (Hatta bu arada 3. köprüyü de kullanır) Çanakkale'ye geçecek, oradan Avrupa yakasına geçecek dersin. Millet de insanlar benzin kullanıyor, ekonomi canlanıyor diye sevinir. Yetmedi mi? Adam Antalya'dan Adana'ya mı gidecek? Dersin ki, hop, sen önce bir Çanakkale'den Trakya yarımadasına geç, gelirken 3. köprüden Anadolu'ya geç, sonra Adana'ya git. Bakın, yasal düzenlemeyle herşey mümkün.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    turpun güzeli 3. havalimanı ile gelecek.
    hele 2018 sonu gelsin .

bu arada 2017 rakamları için şöyle bir haber var

Osmangazi Köprüsü, Avrasya Tüneli ve Yavuz Sultan Selim Köprülerinin 1 yıllık olarak hazineye faturası yaklaşık 1 Milyar 986 milyon oldu. CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar yap- işlet- devret projelerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Akar, zarar ettikleri açıklanan Osmangazi Köprüsü ve Avrasya Tüneli’nden sonra Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde de garanti araç rakamlarına ulaşılamadığını ve bu durumun Hazineye 417 milyon TL yük getirdiğini söyledi.

haber içeriğinde
    körfez köprüsünden 14.600.000 araç geçeceğine dair garanti var iken bur akamın 5.000.000 da kaldığı (bedava iken geçenler dahil midir bilmiyorum)

3. köprüden 49.275.000 araç geçiş garantisi olduğu ve 15.000.000 araç geçişi olduğu

avrasya tüneli için ise 25.600.000 araç geçiş garantisi verildiği ve 15.000.000 da kaldığı belirtilmiş.

3. köprü ağır araçlar için zorunlu,
    avrasya tünelinde ise köprü bakımları, şerit kapatmalar vs gibi yönlendirmeler yapılmasına rağmen rakamlar belli.

şikayet ettiğim anlaşılmasın,
    şahsen böyle dünyayı kıskandıran projeler daha fazla olmalı.

hele ganimeti daha çok yerler fethedersek problemimiz kalmaz. (gerçi ben bulguru daha çok severim)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kanal istanbul un üstüne tanımam

"Gel gel gümüle gel böğrüme dom dom kurşunu"

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)