Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Darbe'de GTA, Afrin'de Medal of Honor

Motovento
    REKLAM ALANI
    osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Shrieker bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir ara Arma III isimli oyundan görüntüleri helikopter operasyonu diye kullanmışlardı sanki.
    Shrieker bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Bir arada bizim uçuşlardan alınan görüntüyü F16 operasyonu diye yayınlamışlardı.
    İsteselerdi daha iyisini çekerdik ama sormadılar
    zekeriyaimam ve GT250rAlanya bunu beğendiler.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Şehitler de EA sports'dan mı o vakit?

Benim tv kanalım olsa, asla harekattan görüntü kullanmam, en don olay biter ve ben bir zafer dwrlemesi yapardım.
    Askeri herhangi bir ipucunu fotoğraflayıp yayınlamak bile suç aslında.
    Adam araç envanter no veriyor ekranda.
    O no ile:
    Hangi bölge, kim-kimler görevli, hangi araç vs her şey döküm içerir.
    Hele nato birliği ise, abd li müttefiklerimiz sayesinde karşıya verilen stratejik sırlar ile, görev yapan askerin aikesi dahi tehlijeye girer.

Asker orada kurşuna göğüs gwrip "vatan sağolsun" diyecek, ötekiler saçma sapan montajlarla aklında küçük düşürüp karalayacak.
    Velev ki pc oyunundan alıntı bir fragman, bunda askerin suçu ne?

Kara propaganda yapanlara diyorum;
    Güneş, balçıkla sıvanmaz.
    Azıcık vatanınızın adamı olun, yok hazmedemiyorsanız kendinize (terorist beslemeyen, sömürge olmayan ve dünyaya sömürgeye karşı savaşmayı öğreten,
    varsa?) , "daha onurlu" bir vatan bulun.

https://youtube/8qe72NkOjG8
    EthanHunt, mccxcix, bursalıali ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı osiosborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu başlığa nedenir ki? Valla nasıl vicdanınız rahat ediyor hayret ediyorum, bu kadar şehidin hakkına nasıl giriyorsunuz? Siyasi görüşünüz farklı olabilir ama şehit düşen insanlar için bu tarz başlık açmak, ülkemizi küçük düşürmeye çalışmak çok ilginçtir, sizi kınıyorum.
    bursalıali bunu beğendi.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    medal of honor 2010

Alıntı mccxcix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu başlığa nedenir ki? Valla nasıl vicdanınız rahat ediyor hayret ediyorum, bu kadar şehidin hakkına nasıl giriyorsunuz? Siyasi görüşünüz farklı olabilir ama şehit düşen insanlar için bu tarz başlık açmak, ülkemizi küçük düşürmeye çalışmak çok ilginçtir, sizi kınıyorum.
    Olayları anlama ile ilgili bir sorununuz mu var yoksa kasti mi yapıyorsunuz bilmiyorum.Burada eleştirilen bizim ana akım medyamız.Bizim haklı ve yapılması gereken operasyonumuzu bilgisayar oyunlarından alınan görüntülerle sulandıran,itibarsızlaştıran Tv kanalları.Öfkenize kusacaksanız gidin bu baştan savma habercilik anlayışı ile haber hazırlayanlara kusun.
    aquarist4 ve jimi_hendrix bunu beğendiler.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

mccxcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olayları anlama ile ilgili bir sorununuz mu var yoksa kasti mi yapıyorsunuz bilmiyorum.Burada eleştirilen bizim ana akım medyamız.Bizim haklı ve yapılması gereken operasyonumuzu bilgisayar oyunlarından alınan görüntülerle sulandıran,itibarsızlaştıran Tv kanalları.Öfkenize kusacaksanız gidin bu baştan savma habercilik anlayışı ile haber hazırlayanlara kusun.
    Sizin farklı bir sıkıntınız var galiba? Cümlem "Şu başlığa ne denir ki?" diye başlıyor, "SÖZDE DARBE'DE"den siz ne anlıyorsunuz acaba?
    bursalıali bunu beğendi.
    "Olmadı Diye Sızlandığın Duaya,Gün Gelir Olmadı Diye Şükredersin."Şems-i Tebrîzî

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Sorma kardes. Bakkal terorist olmus, otobus soforu vatan haini, cayci Amerika sevici, forum zaten tumden gitmis. Bazen diyorum kafami gomeyim kuma, bi daha da cikarmayayim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Twitler ilginc:

- Afrin operasyonu da yalan dolan. Darbe zaten yalan. Diploma da yok. Hayatımız yalan abiler ablalar ��

- Genç haddini aşma ! Bacak kadar boyunuzla boyunuzdan büyük laflar ediyorsunuz . Sonra kapınıza polis gelince yok kardeşim yazdı, yok ben çocuğum. Kapa çeneni otur yerine .

- utanmiyor musun cocugu tehdit etmeye dayamissiniz sirtinizi devlete insanlari ispiyon edip rahatliyor musunuz.o oyle dusunuyor oyle yazmis sana ne.

- Onu idrak edebilse zaten fikir özgürlüğü nedir bilirdi.arkadss mühendismiş ama nasıl okudu bilmiyorum.sabit fikirler ancak tehdit eder

- Fikir özgürlüğü öylemi ben sana hırsız diyeyim, sahtekar diyeyim , hakaret edeyim .Sonra da ne kızıyorsun fikir özgürlüğü diyeyim.

- O cümlede hırsız kelimesi var mı ? Farz et ki dedi peki sana mi dedi? Madem hırsızlık yok o zaman niye karşı savunma yapıyorsun ?

- Burada yalancı ve sahtekar hakareti var.

Hakaret tabii ki fikir ozgurlugu icerisindedir. Hakaret etmeden nasil fikir ozgurlugu olabilir ki? Adamin hirsiz oldugunu dusunup hirsiz diyorsunuz. Adam da hirsiz olmadigini iddia edip "Hakaret edemezsin" dedi... N'olcak simdi? Hirsiz oldugunu dusundugunuz birine hirsiz dahi diyemeyince nerede kaldi fikri ve ifade ozgurlugu?

Sizin farklı bir sıkıntınız var galiba? Cümlem "Şu başlığa ne denir ki?" diye başlıyor, "SÖZDE DARBE'DE"den siz ne anlıyorsunuz acaba?
    Valla başlığa hiç dikkat etmeden direk olarak içeriğe yorum yaptım.Başlığı açana göre "sözde darbedir",bana göre saatler önce bilindiği halde müdahale edilmekte geç kalınmış başarısız olmuş darbe girişimi,kalkışmadır, size göre başka bir şeydir.Herkes aynı şekilde düşünmek ve olayları aynı şekilde değerlendirmek zorunda mı?İster sözde darbe olsun ister kalkışma olsun 15 Temmuz gecesi canlarını verenlerin şehit olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
    bursalıali bunu beğendi.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Burada eleştirilen saçma haberler yapan medya.Darbe haberinde GTA şifrelerini Afrin operasyonu diye Medal of Honor görüntüleri yayınlarsan bizim halkımız anlamaz ama birileri bir yerleriyle güler.Ciddiye almaz.
    aquarist4 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kış başka, ayı başka.. Penguen başka
    bursalıali bunu beğendi.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Terör örgütü savunucularının da paylaştığı siviller vuruluyor resimlerine de inanmayın topu yalan. Zaten o tipler çifter çifter içeri alınıyor bunuda belirtmek istedim.
    bursalıali bunu beğendi.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şehitler de EA sports'dan mı o vakit?

Benim tv kanalım olsa, asla harekattan görüntü kullanmam, en don olay biter ve ben bir zafer dwrlemesi yapardım.
    Askeri herhangi bir ipucunu fotoğraflayıp yayınlamak bile suç aslında.
    Adam araç envanter no veriyor ekranda.
    O no ile:
    Hangi bölge, kim-kimler görevli, hangi araç vs her şey döküm içerir.
    Hele nato birliği ise, abd li müttefiklerimiz sayesinde karşıya verilen stratejik sırlar ile, görev yapan askerin aikesi dahi tehlijeye girer.

Asker orada kurşuna göğüs gwrip "vatan sağolsun" diyecek, ötekiler saçma sapan montajlarla aklında küçük düşürüp karalayacak.
    Velev ki pc oyunundan alıntı bir fragman, bunda askerin suçu ne?

Kara propaganda yapanlara diyorum;
    Güneş, balçıkla sıvanmaz.
    Azıcık vatanınızın adamı olun, yok hazmedemiyorsanız kendinize (terorist beslemeyen, sömürge olmayan ve dünyaya sömürgeye karşı savaşmayı öğreten,
    varsa?) , "daha onurlu" bir vatan bulun.

https://youtube/8qe72NkOjG8
    kanal 7 izleyenler her gün mutlaka görüyordur. reklamlar arasında zeytin dalı operasyonu adına da görüntü geçiyor ve arka planda dombıra çalıyor. görüntüde yanılmıyorsam topçu atışı ve uçaklar yer alıyor ve aynı anda tayyip erdoğan bağıra bağıra dua ediyor ve arka planda dombıra çalmaya devam ediyor.

imanı bütün bir insanın bağıra bağıra dua ve dombıra eşliğinde ve topçu atışı görüntüleriyle coşup gaza gelmeye ihtiyacı var mı?

dua ederken bağırmak sizce ne kadar doğru arkadaşlar? yada arka planda müzik çalar iken dua etmek ne kadar doğru arkadaşlar lütfen biraz ince düşünün dikkat edin.

hele o topçuların son derece ihtişamlı atışları ve o toz bulutu tamamen bir görsel şölendir ve emin olun herkesi hayran bırakır beni dahil.

cahil insanlara hep bilinç altından yüklemeler yapıldığını seziyorum ve bu yüzden cahiller ülke durumuna kafa yormak yerine görsel şölen ve gaz verici müzikler + yanına bir de bağıra bağıra tayyip erdoğan eşliğinde dua sesi duyunca "vaaayyyy beeee" diyorlar ve sonra bir coşku bir coşku ve "pkk nın ... koyim. kimse tutamaz bizi" falan filan bomboş insan örnekleri çıkıyor ortaya işte.

umarım anlamışsınızdır. hatta bir video koyayım, bu kitlenin içinden bir insan.

yürekçe bunu beğendi.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Saat 13:30'da Genel kurmaya, asker bizzat gidip darbe olacağını söylüyor.
    Saat 21:00 suları darbe oluyor.

Binali TV'de röportaj veriyor.

Muhabir Soruyor: Hakan Fidan'a darbeyi saatler önce haber almasına rağmen size neden haber vermediğini sordunuz mu?

Binali: Evet sordum

Muhabir: Ne cevap verdi

Binali: Cevap vermedi öyle kafasını eğdi.

Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terör örgütü savunucularının da paylaştığı siviller vuruluyor resimlerine de inanmayın topu yalan. Zaten o tipler çifter çifter içeri alınıyor bunuda belirtmek istedim.
    Diğer konuda arkadaşlar zaten paylaşmıştı.Burada bilgi olması açısından tekrar paylaşayım.Sosyal medyada PKK yandaşlarının ve bizim nadide süper tarafız ana akım medyamızın paylaştığı yalan,yanlış görüntüler.Teknik olarak kendi TV kanallarımız resmen kendi kalemize gol atıyor.Zaten operasyon sırasında,güvenlik ve gizlilik gerekçeleri ile operasyondan fotoğraf ve video kaydı yayınlanmaz.İlla görsel malzeme isteniyorsa kenara "Arşivden görüntü" diye not düşülüp geçmiş operasyonlardan görüntüler yayınlanabilir.En azından 90 larda böyleydi.

https://teyit.org/afrin-harekati-nda...anlis-goruntu/

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer konuda arkadaşlar zaten paylaşmıştı.Burada bilgi olması açısından tekrar paylaşayım.Sosyal medyada PKK yandaşlarının ve bizim nadide süper tarafız ana akım medyamızın paylaştığı yalan,yanlış görüntüler.Teknik olarak kendi TV kanallarımız resmen kendi kalemize gol atıyor.Zaten operasyon sırasında,güvenlik ve gizlilik gerekçeleri ile operasyondan fotoğraf ve video kaydı yayınlanmaz.İlla görsel malzeme isteniyorsa kenara "Arşivden görüntü" diye not düşülüp geçmiş operasyonlardan görüntüler yayınlanabilir.En azından 90 larda böyleydi.

https://teyit.org/afrin-harekati-nda...anlis-goruntu/
    bence de ekranlara temsili görüntüler koymaları gerekiyor ve ekranın kenarına "görüntüler temsilidir" yazmaları gerekiyor.

ama bizim medyamız görüntülerin operasyonlara ait olduğunu söylüyor ve kimi zaman dalga geçer gibi oyunlardan falan görüntü koyuyorlar.
    yürekçe bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence de ekranlara temsili görüntüler koymaları gerekiyor ve ekranın kenarına "görüntüler temsilidir" yazmaları gerekiyor.

ama bizim medyamız görüntülerin operasyonlara ait olduğunu söylüyor ve kimi zaman dalga geçer gibi oyunlardan falan görüntü koyuyorlar.
    Alışmış kudurmuştan betermiş

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alışmış kudurmuştan betermiş

http://youtu.be/xmoIyhB-3K0
    olacak o kadar programının bir kaç bölümünü izledik iş yerinden bir tane tayyipçi abiyle ve baya güldük. "eskiden vardı bu baya güzeldi bunlar" dedi ve bende hemen cevap verdim; "eee senin adam yasakladı işte 2005 yılında. başımıza geldi geleli televizyonun kimyasını değiştirdi ve artık televizyon izlemez olduk" dedim.

"yakında türkiye ligi maçlarını da paralı yaparsa şaşırma" dedim ve cevap vermedi.

ama nedense 8 kavanoz balı 100 liraya satanlara yasak gelmiyor işte. levent kırca chp den akp ye ve yemekteyiz programlarından polis teşkilatı görevli atamalarına kadar bütün kusurları mizahi bir dilde eleştirip halkı bilgilendiren bir programdı ve yasaklandı. fatih terim taklidi de baya komiğime gidiyor.

bir programda zamımıza koyuyordu öbüründe gemicikleri sahile salıyordu. yemekteyiz programına katılıp misafirlere yemek yaparken tüpü bitiyordu. adam işini çok güzel yapıyordu ama bilmiyorum işte onun için vatan haini diyenler var ve ben işin aslını bilmiyorum ama tahminimce adamda hainlik namına bir şey yok.

Motosikleti
    Arkadaşlar, sanırım anlatamadım.
    Hükümet başka şey, devlet başka şey...
    Ordu bambaşka bir şey.

Türk tarihinde ordu ve devlet ve hükümet konulu bir yazı paylaşacam bulursam.
    Çok ilginç bir konu idi.
    Keşke gazeteden kesip alaydım.
    Paylaşınca ne demek istediğimi anlarsınız.
    bursalıali, Thracian ve hachiko bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)