Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

15 Gün Evli Kalıp 4 Sene Nafaka Ödemek..

Motovento
    REKLAM ALANI
    _chaotic_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor daytona 350
    Arkadaslar çok kırıcı olmuş bu konu. Kadının da erkeğin de yaşadığı çok zorluklar var toplumda. Sırf bizimkinde değil, bütün dünyada.

Kadınların sosyal açıdan gecmisten devam eden toplum aliskanliklarindan dolayı dezavantajlı olduğu bir gerçek. Bu alışkanlığı kirmak için devletin pozitif ayrımcılık yaptığı da bir gerçek.

Iste bu ayrımcılığı bazen kötüye kullanan kadınlar da oluyor. Aile mahkemelerinin kadina meyilli karar tutumlarini suistimal edenler de oluyor. Tıpkı vicdanını kaybetmiş, vahşi hayvanlar gibi kadını ezmeye çalışan, kadını bir mal gibi, alınıp satılacak bir köle gibi gören erkeklerin olduğu gibi.

Mülkiyet kavramı ortaya çıktığından beri var olan bu dengesizlik yavaş yavaş çözülecektir umarım. En önemlisi adalet. Ne kadının ne erkeğin hakkı yenmeden adil bir sistemle her iş çözülür.

Allah düzgün insanlarla karşılaştırsin hepimizi. Kırıcı olmaya hiç gerek yok.
    something123, Akias ve Thracian bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı TUTITO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nefret ettim.
    Allah erkekleri kadınlardan korusun, rezil kadınlara denk getirmesin.

Bu ve benzeri yazıları okuyan gençler mutlaka vardır. Lütfen bir avukata danışıp noterde evlilik sözleşmesi (Mal Rejimi Sözleşmesi) yapın.
    Ateşle oynayın, hayatınızla oynamayın. Motor kullanıp hayatınızı riske attığınızı zannediyorsunuz değilmi? Henüz birşey bilmiyorsunuz. İşin şakası yok, kadınlara karşı bir pozitif ayrımcılık VAR, iyi düşünün.
    Kanunla gelen pozitif ayrımcılığı yenmenin tek yolu gene kanunu kullanmaktır: Evlilik sözleşmesi yapın.
    Utanmayın, sıkılmayın, "nasıl yaparım, nasıl söylerim, ayıp olur, ailesi ne der, benim sevgilim bana yapmaz, o benim bir tanem, ballı bademim, şekerpare reçelim ..." diye düşünmeyin, evlilik sözleşmesi yapın. YA-PIN...!
    Ben evlenecegim kizla sadece “hayat boyu bana bakacaksin erkeksin” dedigi anda yuzuk attim ;)

Kimsenin iti kopegi degilim medeniyet erkekleri kullanmam degil
    Akias bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim esim bundan 10 sene evvel sadece kiz arkadasimken zor durumda oldugum icin uc kurus kazandigi maasini bana verip kirami oduyordu. Yemek soyleyecek param olmadiginda bahcesehir-tarabya arasi annesinin yaptigi yemegi tasiyip bana getiriyordu 35 km metro-otobusle.

Simdi sagolsun elini sicak sudan soguk suya sokmam, bir kere yuzu asilmasin diye varimi yogumu eksik etmem. Hatta onun sayesinde su an oldugum adamim derim.

Aha bu bahsedilen de kadin, bizimki de. Kime gonul verdigini iyi sececeksin.

Ozellikle bu devirde maduru oynayan kadin da, kendinden emin gorunen de tehlikeli kadin. Gerci erkek de super mal ve hayvan gunumuzde. Allah iki cinsimize de akil beyin ve sabir versin.

her işin başı sağlık
    toplumun sağlığı; ahlak

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    O erkekleri anneler yetiştiriyor, babaların söz hakkı olmuyor temel ahlaki eğitimlerinde, o yüzden kadın ayrımcılığı bir yere kadar ve anlamsız, kendilerine de çeki düzen vermeyi öğrenmeliler.

something123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    Maalesef forumda maksat konuşmak olsun diye konuşan bir grup var,
    Ben hatalıyım ki onların seviyesine iniyorum,
    Ben hatalıyım ki bir şeyler anlatmak için çabalıyorum,

Burda bir çok kız arkadaşımız var o kadar çirkin bir uslup var ki, size cevap dahi vermeyip özelden konuşuyoruz, düşünün yazmak dahi istemiyorlar, çünkü o kadar sığ ki düşünceler,

Allah düşmanımın bile onurlusunu versin diyen biriyim, bir çok tartışmaya girdim ama en azından bir seviye vardı,
    maalesef burdaki tarışılan bir kısım insanın seviyesi dahi yok,
    vişneçürüğü ve zekeriyaimam bunu beğendiler.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  Konu motosiklet.net üyeleri arasında rahatsızlık verdiği için kilitlenmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    vişneçürüğü bunu beğendi.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)