Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dilek Özçelik Vefat Etmiş..

Motovento
    REKLAM ALANI
    bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Videoyu yeni gördüm. Bakan resmen dilenci muamelesi yapıp para uzatıp susturmak istemiş. Olan genç bir kıza olmuş. Bunlarda nasıl vicdan var kefenin cebi yok. Düşenin dostu malesef olmuyor. Ne yazsam bilemedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Alıntı Ahmet Turan Peker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanser ilaçları bedeva. Ben kullanıyorum. 1 kutu ilacım 14080 TL ve her ay bir kutu kullanıyorum ( geçen ay 9580 TL ye düştü...

Kimse hastalık çekenden daha iyi bilemez bu işin zorluğunu. Zor olan hastalık teşhisi ve tedaviye başlama sürecidir. Bu süreç başladıktan sonra gerisi kısmen kolaydır..

İlacı ben para la alıyorum. Sonra devlet tekrar ödüyor. Bu durumdan şikayetçi olabilirim. Ama sonuçta işim görülüyor. Bir senede devlet sadece bu ilaç için benim adıma 150 bin TL ödedi.

Yani yok öyle birşey ilaç yok falan. Yeterki iş o aşamaya gelsin
    Tabiki hasta olandan başkası çekilen zorlukları anlamaz.Allah şifa versin çok geçmiş olsun, kolaylıklar dilerim.

Eklemek isterim herzaman dediğiniz gibi olmuyor ne yazıkki!

Göğüs kanseri tedavisinde kullanılır Türkitede üretimi vardır ve biz bu ilacı Türkiyede temin edemediğimiz için Fransadan eş dost yardımıyla uçak kargo ile aldık. TR fiyatının 15 katı fiyata elimize ulaştı. Araştırabiliesiniz ne kadar kişi bu ilaç için mağdur oldu. Devlet büyükleri ne açıklama ne çalışma yaptı. Eski değil yıl geçen sene (2017)
    Tamoxifene teva
    Allah bize yardım eden arkadaşım ve akrabalarından razı olsun.(Fransa hükümetindende olsun)
    İlaç üretimi TR de var fakat Tamaxifene ana madde amerikadan.
    Siz düşünün ben Düşünemiyorum bu ilaç yoksa göğüs kanserinde tedavide yok!
    Daha buna benzer neler neler. Bu nedenle öyle iyi durumlarda değiliz ve bunlar iyi günlerimiz ileride bu günleri özleyen olacağız.
    Allah Dilek özçelik rahmet etsin inşallah çok çaresizlik yaşamış.

hardy1234 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ciddiyim normalde çok duygusal bi insan değilimdir ama beni bile çok etkiledi bu video..
    hachiko ve uzay gemisi bunu beğendiler.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Aklı başında bir toplumun (hoş öyle bir toplum olsa bunlar zaten yaşanmaz idi..) bu olay aklını başına devşirdi..En azından kendim adına konuşmak gerekir ise beni çok etkiledi ve çok şey öğretti bu arkadaş bana..Mekanı cennet olsun hakkını helal etsin...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:20 ----------

Tekrar hakkını helal et..

PiedPiper, zabuzaretta ve Macit250 bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Arkadaşlar eğer tanrı var ise emin olun çoğumuz yırttık. Bu kadar hak yenilen, hırsızlığın ve adaletsizliğin olduğu dünyada ezilenlere emin olun hiç bir tanrı eziyet etmez..Sağolsunlar yaşarken cehhenemi yaşatıyorlar
    YasinC ve hachiko bunu beğendiler.

vişneçürüğü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio beverly 300
    Bakan, ''Düşürme, orada epey para var.'' demiş. Bir elin verdiğini diğer el görmeyecekti hani ne oldu? Çaresizlik, çırpınış ve umutsuzluk gözlerinden okunuyor güzelliğin. Mekanı cennet olsun...
    DKN ve hachiko bunu beğendiler.
    “Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki, aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok.”

twisten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk olarak hasta olan tüm insanlara Allahtan şifa dilerim. Hayatını kaybeden güzel kızımıza da Allah' tan bol bol rahmet dilerim. Umarım gittiği yer cennet olur...
    Burada denmiş ki ilaçlar bedava ulaşmak ise kolay. Zor olan teşhis ve tedaviye başlamak. Teşhis ve tedaviye başlanınca gerisi çok çok kolaymış :(
    Şimdi videoya ve ilgili haberlere bakıyorum Dilek kızımızın başında saç yok. Teşhis edildiği ve kematoropi tedavisine başladığı bariz belli ama yine de ilaca ulaşamamış ve rüşvetçinin birine yalvarmak, haykırmak zorunda kalmış... bu detayı atlamayıni teşhis ve tedavi bariz belli.

Sonrasında yıllardır basında çıkan kanser ilaçlarının karaborsaya düştüğü, eczanelerde bulunamadığı, kimilerinin el altından onbinlerce liraya sattığı haberleride mi yalan ???

Allah tüm hastalara acil şifalar versin inş...

osiosborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Allah herkese layığını versin. İsteyen istediği gibi üstüne alsın. Her şeyi bilen Allah'tır.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Mekanı cennet olsun. O konuşmasını belki de hayat boyu unutamayacağım.
    O kadar haklıydı ki siteminde ve feryadında.

O sözlerin karşısında taş olsa çatlar, duvar olsa yıkılırdı.

Bazı kullandığı ilaçların ülkeye girişinde yaşadığı zorluğu ve ilaç bulamadığını anlatmaya çalışan onurlu bir insanın eline para sıkıştırılması ne acı.
    Sadece bakan beyi suçlayıp işin kolayına kaçmak istemiyorum. Kafası dalgın olup anlattığı şeyleri o anda hiç dinlememiş olabilir. Ama bir insanın eline para tutuşturmamak lazım ne dediğini anlamadan dinlemeden. İnsanları dilenci gibi görmemek lazım.

Bu halkı bu hale düşüren, cami ziyaretinde bu hasta haliyle o kızcağıza bakanı bekleten sistemi sorgulamak, bu pislik kokuşmuş bürokrasiyi ve buna neden olan kirli zihniyetlere savaş açmak lazım. Yoksa bir dilek vefat eder ardından başka bir dilek de aynı kaderi yaşar.

Ben isterdim ki bu kızcağız bu cümleleri kurduktan sonra acilen bakanlar kurulu toplansın, sağlık bakanı olayı soruşturup aksayan ve sorun olan bürokratik engelleri çözsün ve halka ertesi gün canlı yayında durum izah edilerek "artık rahat olun, devletiniz sizin yanınızda, vatandaşlarımız bizim için dilenci değil, başımızın tacıdır" densin.
    Ama ne acıdır ki ufak bir haber oldu, ardından vefat edince de minik bir haber oldu ve bitti.
    Arkadaş o anda görevdeki sağlık bakanı olsam, kahrımdan ölürdüm be. Arkadaş bu nasıl bir vebal, nasıl bu kadar rahatlar bu yöneticiler anlayamıyorum.

Allah mekanını cennet etsin güzel ve onurlu insan, keşke hepimiz senin kadar açık sözlü ve dik duruşlu olabilseydik ...
    twisten bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı hardy1234 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddiyim normalde çok duygusal bi insan değilimdir ama beni bile çok etkiledi bu video..
    kesinlikle bende pek duygusal değilimdir ama videoyu izlerken tüylerim diken diken oldu. çok acı bir durum

bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    .................................................. .................................... yazacak daha iyi bir şey bulamadım. Suriyelilerle mutluluklar mezarda kim desteklediyse.

chevy64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    04 monster 620
    Allah rahmet eylesin.

O degilde sitede bunlarin savunuculari olan bi iki kisi var nedense boyle konularda sesleri cikmiyo

Hepimiz olucez zatende insan bari kendisini kandirmasa olan biteni gordukleri halde hala savunanlar var bunlari.

devlet sana zaten guvence vermek zorunda. bunu armagan gibi sunmak ne ki

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Yapraklar üşürken dökülür;
    Ağaçlar kışa soyunurken ölür.
    Nedir acelesi ecelin ?
    Daha bitmeden yaşama sevincim.
    - Halide Edip Adıvar

https://twitter.com/hashtag/DilekÖzçelik?src=hash
    twisten, vişneçürüğü ve uzay gemisi bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)