Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

30.000 kişilik sınır koruma ordusu ve Bülent Alp

Motovento
    REKLAM ALANI
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2023,Lozan,Borrrrr,Orta Doğu Eş başkanı,Dış Güçler,Yerli Uçağımız göklerde,Büyük Yeni Türkiye,Dünya Lideri,Kefenimizi giydikte geldik,Pis Amerigalı feto uşakları,Hainler,köpekler..

Noluyor bana?Şu formu biraz okuyayım dedim kişiliğim değişti.Beyler ben gidiyorum motorumu satıp Doblo alasım geldi.
    Okuduklarınız kişiliğinizi bu kadar hızlı değiştiriyorsa daha fazla okumanızı tavsiye ederim. Kişiliğiniz dengesini bulur
    bursalıali bunu beğendi.
    Az silindir, çok iş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okuduklarınız kişiliğinizi bu kadar hızlı değiştiriyorsa daha fazla okumanızı tavsiye ederim. Kişiliğiniz dengesini bulur
    Sağol şekerim.Haklısın burada yandaş medya bombardımanı ile bozulan dengeyi yerine getirmek için en az bir 15-20 saat tarafsız haber izlemem lazım.O da maalesef Türkiye'de mevcut değil.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Sağol şekerim.Haklısın burada yandaş medya bombardımanı ile bozulan dengeyi yerine getirmek için en az bir 15-20 saat tarafsız haber izlemem lazım.O da maalesef Türkiye'de mevcut değil.
    Büyüdüğüm ve yaşadığım çevrede erkekler birbirlerine şekerim demiyor, demez. Ama görüyorum ki oralarda durum daha farklı.
    Demek Türkiyede tarafsız haber yok... Belki yollarda milleti ayaklandırmaya çalışırsak buluruz ne dersin?
    bursalıali bunu beğendi.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gerçek ismimle niye burada değilim? Çünkü Türkiye fikir özgürlüğü olan bir ülke değil. Onun için. Başka ne sebebi olabilir
    Sabahtan beri sacmaliyorsun.müdahil olmayayim diyorum...
    Yahu madem amerikadasin saat farkı yokmu orada He!
    Arizona kertenkelesi seni...

Hem yazacaksın hem fikir özgürlüğü yok nolur nolmaz deyip saklanacaksin..
    Bu kadar insan birbirini tanıyanlar gorusenler aptal o zaman ....
    bursalıali bunu beğendi.

Büyüdüğüm ve yaşadığım çevrede erkekler birbirlerine şekerim demiyor, demez. Ama görüyorum ki oralarda durum daha farklı.
    Demek Türkiyede tarafsız haber yok... Belki yollarda milleti ayaklandırmaya çalışırsak buluruz ne dersin?
    İşte bu yüzden siyasi içerikli forumlara yazmamaya çalışıyorum.Önce kişisel saldırı.Sonrasında b.k atma.

"Belki yollarda milleti ayaklandırmaya çalışırsak buluruz ne dersin?"
    Benim yazdıklarımın neresinde milleti ayaklandırmaya yönelik bir şey var?Lütfen açıklar mısın.Canımıniçi.

Not:Siz her ne kadar kendiniz gibi düşünmeyen herkese "terörist","köpek","fetö","haniler" diye ağır hakaret ve iftiralar ile hitap etmeyi alışkanlık haline getirseniz de biz size inadına sevgi sözcükleri ile hitap edeceğiz.
    PiedPiper ve zabuzaretta bunu beğendiler.

Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Fasa fiso işte. 9
    Fikir özgürlüğü olmasa; Türkiye teröristlere silah veriyor diyen Chp genel başkanı, Ermeni soykırımı(sözde) için taksime çağrı yapan Chp İstanbul İl başkanı koltuklarında olmazdı. Fazla bile özgürlük var

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

İşte bu yüzden siyasi içerikleri forumlara yazmamaya çalışıyorum.Önce kişisel saldırı.Sonrasında b.k atma.

Benim yazdıklarımın neresinde milleti ayaklandırmaya yönelik bir şey var?Lütfen açıklar mısın.Canımıniçi.

Not:Siz her ne kadar kendiniz gibi düşünmeyen herkese "terörist","köpek","fetö","haniler" diye ağır hakaret ve iftiralar ile hitap etmeyi alışkanlık haline getirseniz de biz size inadına sevgi sözcükleri ile hitap edeceğiz.
    Kişisel saldırı mı Hocam dalga mı geçiyorsun? Önce ''2023,Lozan,Borrrrr,Orta Doğu Eş başkanı,Dış Güçler,Yerli Uçağımız göklerde,Büyük Yeni Türkiye,Dünya Lideri,Kefenimizi giydikte geldik,Pis Amerigalı feto uşakları,Hainler,köpekler..

Noluyor bana?Şu formu biraz okuyayım dedim kişiliğim değişti.Beyler ben gidiyorum motorumu satıp Doblo alasım geldi.'' diyerek buraya yazan ve yazmamış herkesin düşüncelerini aşağılıyorsun sonra mağdurum da mağdurum...

Köpek, hain yakıştırmasını ise doğrudan fetö üyelerine yaptım, geçmiş yazılanları okur, sadece hoşuna gidenleri okumazsan görürsün.

Bkz: Macaristana kaçırılan fetö çocukları. (SYN Hasmet ise bunlara; ülkeyi beğenmeyip iltica edenler demişti)

Yollarda ayaklandırmaya çalışma mevzusu ise bir gönderme, yazdıkların arasında yok.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hiç ısrar etmeyin, bu kayıkçı kavgasına dahil olmayacağım
    Thracian, savica ve crocodill bunu beğendiler.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Belirtmekte fayda var diye dusunuyorum birkac mesajda gordum. Macaristana iltica eden folklor ekibi haberini duymussunuzdur muhtemelen. Onlar gercek folklor ekibi degil sadece iltica takelbinde bulunmak icin boyle enteresan bir yol secmisler hatta lisansli olmamalrina ragmen federasyonu bile ikna etmisler nasil olduysa.
    bursalıali bunu beğendi.

Fasa fiso işte.
    Fikir özgürlüğü olmasa; Türkiye teröristlere silah veriyor diyen Chp genel başkanı, Ermeni soykırımı için taksime çağrı yapan Chp İstanbul İl başkanı koltuklarında olmazdı. Fazla bile özgürlük var

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:06 ----------

Kişisel saldırı mı Hocam dalga mı geçiyorsun? Önce ''2023,Lozan,Borrrrr,Orta Doğu Eş başkanı,Dış Güçler,Yerli Uçağımız göklerde,Büyük Yeni Türkiye,Dünya Lideri,Kefenimizi giydikte geldik,Pis Amerigalı feto uşakları,Hainler,köpekler..

Noluyor bana?Şu formu biraz okuyayım dedim kişiliğim değişti.Beyler ben gidiyorum motorumu satıp Doblo alasım geldi.'' diyerek buraya yazan ve yazmamış herkesin düşüncelerini aşağılıyorsun sonra mağdurum da mağdurum...
    Ben ortaya attım sen direk üstüne alındın.Ama sen direk benim mesajımı alıntı yaparak kişisel saldırıda bulundun.Yazdıklarımın neresinde milleti ayaklandırmaya yönelik şeyler olduğunu açıklamanı bekliyorum.

Bu ülkede olur olmadık herkese Fetocu,hain,terörist yakıştırması yapmak artık moda oldu.O haberi tarafsız bir kaynaktan okuyana kadar kesin hüküm veremem.Bu ülke haber kanalları yalan haber ve iftira dolu.Zamanında kendi ordusu hakkında yalan haber(Ergenekon) yapmış ana akım medyanın verdiği hiç bir habere inanmam kusura bakma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:24 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç ısrar etmeyin, bu kayıkçı kavgasına dahil olmayacağım
    Ben o hataya düştüm az önce.Başka yazmayacağım.Çok anlamsız tartışmalar dönüyor.Uzak durup dışarıdan sadece yazılanları okumak lazım.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Hiç bir şeye inanmayan birinin söylediğim bir şeye inanmasını , kabullenmesini, araştırmasını bekleyemem. Kolay gelsin

Ayaklandırma konusu için TEKRAR yazıyorum. Bunu yazma nedenim, senin yazdıkların değil.
    Anlayan anladı fakat anlamayanlar için açıkça yazayım; adalet yürüyüşü denilen saçmalığa göndermede bulundum
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Fasa fiso işte. 9
    Fikir özgürlüğü olmasa; Türkiye teröristlere silah veriyor diyen Chp genel başkanı, Ermeni soykırımı(sözde) için taksime çağrı yapan Chp İstanbul İl başkanı koltuklarında olmazdı. Fazla bile özgürlük var.
    Dışarda "demokrasi var" diyebilmek için göstermelik ve beceriksiz muhalefet lazım, hatta makbul.

TIR fotoğraflarını yayınlayan adam önce hapse atıldı, çıkınca biri vurmaya çalıştı, en son arada kaçtı herif. Karısına da yasak getirip göndermediler.

Dünya'da hapisteki gazetecilerin yarıdan çoğu Türkiye'de.

Bütün ülke siyasi görüşüne göre fişleniyor.

Pek özgürüz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:48 ----------

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte buna gülerler desene gerçek kimliğimle yazarsam hakkımdaki gerçekler ortaya çıkabilir en güzeli yaz bi nick salla gitsin istediğin gibi
    Ne gibi gerçekler peşindesiniz, nasıl fanteziler var aklınızda hiç bilmiyorum.

Israrla hâlâ bana odaklanmak yerine, varsa konu hakkinda fikirlerinizi belirtseniz, dünya daha güzel bir yer olmaz mı?

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dışarda "demokrasi var" diyebilmek için göstermelik ve beceriksiz muhalefet lazım, hatta makbul.

TIR fotoğraflarını yayınlayan adam önce hapse atıldı, çıkınca biri vurmaya çalıştı, en son arada kaçtı herif. Karısına da yasak getirip göndermediler.

Dünya'da hapisteki gazetecilerin yarıdan çoğu Türkiye'de.

Bütün ülke siyasi görüşüne göre fişleniyor.

Pek özgürüz.
    Keşke kaçamasaymış.

Dünyadaki tuutklu gazetecilerden yarısından çoğunun Türkiyede olduğu istatistiğinin ispatlanması gerek çünkü böyle bir bilgi bulamadım.
    Basın kartı tüm dünyada güzel bir maske olmuştur bilindiği üzere, fakat bu maske delillerin üstünü örtmeye yetmiyor. Gazeteci diye ne kimse masum olur, ne de bunları yakaladı diye devlet suçlu olur.
    Geçerli bir argüman değil, nitekim konunun demokrasi ile de ilgisi yok.

Kim fişleniyor, kim fişlenmiyor bilemem. İstihbaratım yok. Fakat en iyi fişlemeleri de kimin yaptığını gayet iyi biliyoruz
    bursalıali bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Biraz hakaret var ama olsun. Güldürdünüz beni yine.

Sosyal medya sayılabilecek bir ortamda kendi ismimi kullanmayınca, birbirini tanıyanlara aptal demiş oluyorum.

Ve fikrimi rahat ifade edebilmek için açık ismimi kullanmayınca nasıl sorun oluyor?

Allah aşkına, öğleyin ne yemek yiyeceğinize nasıl karar veriyorsunuz siz?

Bu mantıkla, fikir insicamıyla hayat sürdürmek zor... Allah yardımcınız olsun...

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    a haberi kapatıp konuyu daha geniş açılar ile incelemekte fayda var.
    zira bu konu çerçevesine zarrap savası dahil edilerek,
    türkiyenin terör unsurlarını besleyen devlet yaftası boynuna takılır ise kurtarmak zor olur.

ekonomik olarak, gelişmiş ülkelerden gelecek tepkilerin sonuçları oldukça ağır olur.
    şartları bu duruma getirenlerin durumu düzeltebileceklerine inanmıyorum.

sanırım konuyu fazla ciddiye aldım.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Mantığı çözdüm. Hasmet ABD'de yaşadığı için (Türkiye'yi çok sevse ABD'de değil, Türkiye'de yaşardı) Türkiye hakkında konuşmamalı, yorum yapmamalı. Benzer şekilde Almanya, Hollanda, İngiltere, İspanya ve bilimum ecnebi ülkelerde yaşayan insanlar da ülkeleri Türkiye'ye gelmek yerine -ki o ülkelerin hepsi Türkiye'yi kıskanıyor- oralarda yaşamaya devam ettiği, güç ve enerjilerini Türkiye için Türkiye'de harcamak yerine gavurlar için harcadıkları için Türkiye'nin işlerine karışmamalılar. Hakkaten, madem öyle, niye oy kullanıyorlar. Anlamadım, kafam karıştı benim şimdi.
    Osm@n bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Keşke kaçamasaymış.

Dünyadaki tuutklu gazetecilerden yarısından çoğunun Türkiyede olduğu istatistiğinin ispatlanması gerek çünkü böyle bir bilgi bulamadım.
    Basın kartı tüm dünyada güzel bir maske olmuştur bilindiği üzere, fakat bu maske delillerin üstünü örtmeye yetmiyor. Gazeteci diye ne kimse masum olur, ne de bunları yakaladı diye devlet suçlu olur.
    Geçerli bir argüman değil, nitekim konunun demokrasi ile de ilgisi yok.

Kim fişleniyor, kim fişlenmiyor bilemem. İstihbaratım yok. Fakat en iyi fişlemeleri de kimin yaptığını gayet iyi biliyoruz
    Demokrasinin önemli bir göstergesi olduğu için dünya çapında istatistiği iyi tutulur. Buyrun, hapisteki gazeteci sayısı, isim isim:
    https://cpj.org/data/imprisoned/2017...'location)
    Ortadaki büyük kırmızı küre Türkiye. Çin, Mısır ve Rusya'nin önündeyiz.

Buyrun bu da Eskişehirdeki tüm okullara, valiliğin oluru alınarak yollanmış bir anket:

Ama üzmeyin kendinizi, o gazetecilerin hepsi terörist, bu anket te kripto fetöcülerin oyunu falandır kesin... Biz büyüğüz. Hiç bişey olmaz bize.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Ben bu konuda ABD'yi destekliyorum. Ordulaştırsın resmileştirsin ki bunları vuracak hedefler belli olsun. 7 kişi mağrada aylarca saklanıp senede 1 karakola saldıran mayın döşeyenle uğraşmaktan iyidir. 30 bin olur 300 bin olur ne kadar çok olurlarsa o kadar iyi. Tek tek temizlemekle uğraşmazsın.
    BatuhanK, bursalıali, MSMorkan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    bu arada dude nin nazari dikkatimizi çekmek istediği asıl konuda gümbürtüye gitti..

ben benim önceki sayfada yazdığım armegeddon savaşı ve evanjelikler meselesininde ilgisi olabileceğini söyledim sadece..
    katılırsınız katılmazsınız dedim...

yalnız şu var ortadoğuda ne olursa olsun bu evanjeliklerin ve yahudilerin açıkladığım isa mesih,kurtulmuşlar,evanjelikler vs hiç bu plan bozulmuyor.

küçük küçük devletler meselesi...büyük israil projesi..büyük israil demek vaadedilmiş toprakları işgal edip almaları demek..

dün akşam cnn türkte ahmet hakan ve konukları bunu tartışıyorlardı..
    çeşitli fikirler öne sürdükleri halde amerikanın bu işte ne amacı olabileceğine akıl erdiremediler bir türlü.
    her düşüncede amerika zararlı çıkıyordu bu 30.000 kişilik ordu meselesinden..
    bakalım göreceğiz...
    bursalıali bunu beğendi.

Hakkaten isim isim yazmışlar. Bol bol zaman, taraf, samanyolu çalışanının ismi var, ve benim daha önce duymadığım fakat araştırınca fetö bağlantılı diğer yayın kuruluşları... Yakalayanların eline sağlık
    bursalıali bunu beğendi.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    sahibinden satılık, bineni antitank yapan tuğralı doplo

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)