Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Türk dizileri kızların aklını yıkıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Acilen kontrol getirilmeli, artık toplumun aile yapısını etkiliyor.

Bakıyorsunuz tüm dizilerde aynı hikaye, pijamasıyla evinde osura osura oturan kızımıza aşık olan yakışıklı manken tipli playboy delikanlı. Genelde babasının şirketi olur, holding üyesidirler. Zengin cemiyetten hiçbir kıza bakmaz, tüm ailesini, özellikle de kendi annesini çiğneyerek sevdiği osurgan fakir kızla evlenmeye çalışır. Olaylar gelişir.

Arkadaş, bunu izleyen tüm kızlar holding sahibi erkeklerin kapılarında yattığını zanneder olmuş. Artık millet sıradan devlet memuruna bile burun kıvırır duruma gelmiş. Herkes CEO bekliyor. Elinde instagramda Paris'te yapacağı balayıyı like'lıyor, 1.yıldönümünde İsveç'te bungee jumping yapacaklarının hayalini kuruyor. Bu böyle gitmez arkadaş, herkes prenses olmuş. Kimse kendi çapının farkında değil. Nasıl bir döneme düştük böyle yahu.
    fatih.met, Shrieker, Akias ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Bizim pakizeler hep böyleydi..Ama bu durumda kele köre şaşıya topala bile arzuhallenip yağ çekip egosunu kaldıran hemcinslerimizi sorgulamak gerek bundan önce..

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:21 ----------

Liseden bir kız arkadaş vardı esmer minyon dünya tatlısı bir kızdı..Bir gün saçını sarıya boyatmış bildiğin kör oldum ulan nasıl bir çirkinleşmiş...Faceye koymuş resmi..Bende yalan söyleyemem hani huyumdur.. " teyzeme benzemişsin olmamış." yazdım..

Vay anam sen nasıl böyle yazarsın nasıl beğenmessin nasıl böyle düşünürsün.. Eee beğenmedim kötü olmuş dedim..Yok yazamazsın vs vs engelledi..
    Shrieker, Quad87 ve Thracian bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    türk kızlarının aklı zaten yok ki? IQ' ları ayakkabı numaralarından küçük.
    söz meclisten dışarı.
    Shrieker bunu beğendi.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Konuya bunu koymassam çatlarım..

Stock Sever, zekeriyaimam ve SuleymanE bunu beğendiler.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

R3dBull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Mantıkda yok

SavageGarden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC750S
    öncelikle "beyin yıkanır"
    konuya gelirsek, adam haklı beyler
    Loeb bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Biz de sütten çıkmış ak kaşık değiliz şimdi

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sadece kızların değil ki, evli kadınların da biraz aklı vardı, o da uçtu gitti.
    fatih.met bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kızların öyle olmasında diziler kadar ülkemizdeki erkeklerin abazalık seviyesinin de oldukça katkısı var.Malum ülkemizde cinsel açlık üst seviyelerde,cinsel açlık erkekleri,kadınlara göre daha da fazla etkiliyor.Çok fazla testosteron birikimi erkekleri salaklaştırıyor.Belli bir noktadan sonra en çirkin kızlar bile erkeklerin gözüne tanrıça gibi gözükmeye başlıyor.Bu kadar abazanın arasında sürekli yoğun ilgiye maruz kalan kızlar da kendini tanrıça zannetmeye başlıyor.Bu psikolojideki kızlar her şeyi erkeklerden beklemeye başlıyor,hep ilgi görsün hep hizmet edilsin,en yüksek yaşam standartları sunulsun vb... Bütün bu cinsel açlık olmasa erkekler kızlara normal insan gibi davranacak kızlar da "herkes bana hayran,ben çok güzelim süperim,harikayım,en iyisini hak ediyorum,herkes bana deli oluyor" tanrısal egosundan kurulup erkekler gibi etten kemikten normal insan olduğunun farkına varacak.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

"Saf gelin on beş yaşına kadar,dünyanın bütün kötülüklerinden korunarak evde nadide bir çiçek gibi saklanarak yetiştirilen bir kızmış. Babasıyla anası diğer çocuklarla oynamasına ,dışarı çıkmasına, böylece kızlarla erkekler arasında gecen ayıp şeyleri öğrenmesine izin vermemişler. Saf gelin on beş yaşında çoban Hasan ile evlenmiş. Tabii çoban Hasan da durumu biliyor ve kızın dünyalara bedel safiyetini korumak istiyormuş.Evlendikleri gece sana bir sır vercem saf gelin demiş karısına.
    -Ben senin gördüğün diğer insanlara benzemem ….
    Saf gelin merakla bakmış kocasının yüzüne
    -Hasan bende diğer insanlarda olmayan bir fazlalık var; deyip açmış göstermiş.
    Saf kız ; -Aaa !! diye bağırmış,bu da ne böyle ? Hasan; diğer insanlarda olmayan bu fazlalığın marifetlerini kanıtlamakla geçirmiş geceyi……
    Bugüne kadar saf saf gezinen gelinin yüzüne kurnaz bir gülümseme gelmiş ertesi sabah…..
    Bir iki yıl böyle geçtikten sonra Hasan askere gitmiş.. Tabii saf gelini de bir hüzün almış…

Bir gün yine dalgın dalgın dolanırken Hasan’ın arkadaşı Memet gelmiş yanına..
    -Ne bu halin demiş….
    -Hasanımı özledim demiş saf gelin;
    -Hasan kimselere benzemez ki; demiş saf gelin,,,,;
    -Onun önünde kimsede olmayan bir şey var demiş; Durumu anlayan Memet ;
    -Ondan bende de var demiş….Tabii saf gelin inanmamış…. Memet de ispatlamak için ıssız tarlalara sürükleyivermiş saf gelini…..
    Gel zaman git zaman Hasan askerden dönmüş…bir de bakmış ki saf gelinin surat bir karış, hiç yüz vermiyor..
    -Ne oldu ; diye sormuş..
    Saf gelin ; -Sen yalancısın;demiş.;
    -Hani bir tek sende vardı;……

Hasan içinden ;eyvah;!! demiş elden gitti bizim saf gelin,,,,, kimde olduğunu sormuş. Hasan o acayip şeyin……saf gelin anlatmış, Memet de diye…. Hasan ne yapsın çaresizlikten bir yalan bulmuş…Bende iki taneydi birini ona verdim;Bunun üzerine saf gelin feryat figan, yüksek sesle bir ağlama tutturmuş…..
    Hasan ne oldu saf gelinim diye sormuş… Saf gelin omzuna bir yumruk atmış.
    Hasan’ın; – NİYE İYİSİNİ ONA VERDİN ah Hasan’ım……."
    zekeriyaimam bunu beğendi.

scooter yüzünden kız sorunu yaşıyordun şimdi de diziler yüzünden ... genel bir kız sorunun var sanırım

fazla kafana takma işine gücüne bak kendine yatırım yap.

dizilere özenen babasının piyensesleri o holding sahiplerininin bir kaç gecelik eğlencesi oluyor genelde. O da fizikleri yerinde ise.

Kadınları gözünde fazla büyütme derim. feminik tepkimelere sebep olmamak için detaya girmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:29 ----------

Bu arada ingilizcen varsa https://www.reddit.com/r/TheRedPill/

Yoksa https://eksisozluk.com/the-red-pill-ogretisi--5338000
    mchi bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Aslında Kezban kızlarımızın farketmeleri gereken tek konu: Onlara olan ilginin aslında şanslıysa 10 dakika sürecek bir sporun ardından fıssssssssss diye sönüp yok olacak, belki yoklukta tekrar baş gösterecek bir ilgi olduğudur.

Yoksa bir laf vardır biz erkeklerde çok şey anlatır: Seni öpeceğime elimi öperim.
    Shrieker ve YasinC bunu beğendiler.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    40 yaşından sonra hormonlar durulunca işler rayına oturuyor.
    mchi ve jackonbir bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    konularım siliniyor kızlar motor içinmi vardır motor kızlar içinmi vardır diye entellektüel bir konu açıcam
    jackonbir bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    agility 125
    olm sizde çirkin kız tercih edin? onların beklentileri düşük? güzel hatun zengin adam ister ağlamayın.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm sizde çirkin kız tercih edin? onların beklentileri düşük? güzel hatun zengin adam ister ağlamayın.
    çirkin çirkinim demiyo ki. o da izliyo dizileri..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acilen kontrol getirilmeli, artık toplumun aile yapısını etkiliyor.
    heheh türk toplumu ne ki aile yapısı etkilesin.

yahu bu ulkede her ay yeni bir cin li perili film gösterime giriyor,bunları kim izliyor diyorum

https://boxofficeturkiye.com/film/uc...rabuyu-2012935

230 bin adet çöp gidip bu filmi izlemiş,

Bir de ilki gibi yuzde yuz klasik olacak efsane Blade Runner 2 yi kaç kişi izlemiş hemen bakalım,

https://boxofficeturkiye.com/film/bl...-sirti-2013131

164 bin kişi.

Evet arkadaşlar,toplum bu malesef.

Boyle topluma boyle dizi ve filmler...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı extagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cirkin diye birsey yoktur gorecelidir ama 30 yasima geldim 1800 lira maasim var bende iyi kiz bakarim tabiki borumu1800 lira
    jackonbir bunu beğendi.

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cirkin diye birsey yoktur gorecelidir ama 30 yasima geldim 1800 lira maasim var bende iyi kiz bakarim tabiki borumu1800 lira
    Bence senin gelirin 1800 dolar felan hepimizi trolluyorsun.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece kızların değil ki, evli kadınların da biraz aklı vardı, o da uçtu gitti.
    aynen aynen, doğru dürüst yemek için para ayıramıyorlar eve ama kadın geliyor "biz ne zaman yeni koltuk takımı alacaksak!" diye söylenip duruyor.

yav arkadaş karnını doyurdun sırtını giyindinde koltuk takımın mı eksik kaldı? zaten sahip olduğun koltuk takımında çizik yok!

.... etraftan evli insanların yakınmalarından alıntıdır ve şimdi düşünüyorum acaba evlensem mi? -yok be ne evlenmesi yaa, sağlam kız bulmak kolay değil ve manyaklarla da ben uğraşamam.

ne istediğini bilen birini bulmak kolay değil, 50 yaşına gelmiş kadınların adamların aklı bir karış havada, ayaklarının biri çukurda haberleri yok.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)