Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Büyük İkramiye Kuryeye Çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Murat Tokmak 25 yaşında. Antalya'da bir ilaç firmasında moto-kurye olarak çalışıyordu. Yaklaşık 6 aydır, motosikletiyle eczanelere ilaç dağıtıyordu. Maaşı bin 800 liraydı.

Murat evli ve bir çocuğu var. Antalya Muratpaşa ilçesi Şarampol Kavşağı'ndaki seyyar Milli Piyango bayii Havva- Orhan Kostakoğlu çiftinden aldığı bilet tüm hayatını değiştirdi. Çünkü büyük ikramiyenin çıktığı çeyrek biletlerden biri onun cebindeydi.

Murat, hemen Ankara'ya yola çıktı, Ankara'da Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nden parasını aldı.

Biraz da büyük ikramiyenin isabet ettiği Antalya'nın Muratpaşa ilçesinden söz etmek istiyorum. Muratpaşa, ikramiye konusunda Türkiye'nin en şanslı ilçesi. İlçeye son 7 yılda Süper Loto, Sayısal Loto, Şans Topu ve On Numara gibi oyunlardan 22 kez büyük ikramiye çıktı.

2016 ve 2017 Milli Piyango'nun yılbaşı çekilişi büyük ikramiye talihlileri, biletlerini Muratpaşa'dan satın aldı.

Muratpaşa Türkiye'nin en büyük ilçelerinden biri. İlçede yaklaşık 500 bin kişi yaşıyor. Kentte 230 civarında şans oyunları bayisi var. İlçeye gezi ve iş için gelenler de gelmişken burada şans oyunu oynuyor. Muratpaşa'yı şanslı görüp diğer ilçelerden, illerden şans oyunu oynamak için gelenler de var.

O gece neler yaşadı, büyük ikramiyenin kendi biletini vurduğunu öğrendiğinde ne yaptı bilmiyoruz, bildiğimiz 1 Ocak'ta, nöbetçi olmasına rağmen işe gitmediği.

Su duyguyu bir kerede ben yasasam ya :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS 250 İ EVO 2012
    hocam adamı neden ifşa ettiniz? peşine it köpek mafya takılırsa sorumluluk kabul edecek misiniz??

Motosikleti
    Superlight200
    Binlerce gazete ve haber kanalinda boy boy resimleri var. Mafyalarin bu motor sitesinde takilacagini pek sanmiyorum herhangi bir gazeteyi actiklari takdirde neredeyse ev adresine kadar yaziyor

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Bol bol yakıt alıp gezer artık.
    1 Ocakta nöbetçi olmasına rağmen işe gitmemek. Tazminatsız işten atarlar arkadaş ne cesaret yahu.
    Bu duyguyu kim tatmak istemezki. Umarız mantıklı harcarda tekrar 1800 tl ile çalışmak zorunda kalmaz.
    aquarist4 ve ferhatkars bunu beğendiler.

oznkrçm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY 100-YBR 250-CBR 250-CBF 600-VFR 800
    15 milyon var ortada. Adam tazminat mı düşünecek. 😈

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sadraf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Binlerce gazete ve haber kanalinda boy boy resimleri var. Mafyalarin bu motor sitesinde takilacagini pek sanmiyorum herhangi bir gazeteyi actiklari takdirde neredeyse ev adresine kadar yaziyor
    şunu bile yazmanız büyük bir sabır örneği.
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    Superlight200
    Mesaj düzenleme seçeneği olmadığı için buraya yazıyorum. Adam açıklama yaptı bana çıkmadı diye 2 gün işe gitmedim diye dedikodu yayılmış şeklinde açıklama yaptı.

Bende onu anlamdım 2 gün işe gitmedi diye tüm ülkede adı duyuldu haberciler bir kafada bunu habercilere söylen başka kafa yaşıyor.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    antalyadaki kuryelere ekipman dağıtsın o kadar para çıkmış.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalyadaki kuryelere ekipman dağıtsın o kadar para çıkmış.
    Hocam bizde genellikle büyük para çıkanlar bas bas paraları leyla ya yapıyor.

Motosikleti
    SUZUKI gsx r 1000
    Yakışır çatır çatır yesin hatta bir tane de h2 alsın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)