Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

şekeri ve ekmeği hayatımdan çıkardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "ıyy o ne biçim göbek öyle"

kafama dank eden sözler bunlardı. hanım, suratıma sanki keskin bir bıçak fırlatır gibi atmıştı bu sözleri.

lan dedim ben ne yapıyorum? her öğün ekmek, şekerli içecekler, akşam otururken cips, bisküvi, çikolata gömmeler.

ne yapıyorum ben! evet aniden beliren göbeğime karşı dedim bunları.

o vakit şekeri, ekmeği hayatımdan çıkardım. ve inanır mısınız bilmiyorum ama bu hareketim 1 hafta içinde etkisini göstermeye başladı. eski şişkinliğim azaldı. kendimi daha enerjik hissettim.

sizlere de tavsiye ederim. şekeri ve ekmeği kesin.
    Metilen, hyanax100, artemis99 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metilen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun hokahey güzel karar. Eski tenekecilerin dediği gibi "sert kal, taviz verme". Darısı başıma ayrıca

C@LiMeRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom 250
    Tuzu da çıkarın. Biraz da Spor ekleyin. Fevkaladenin fevkinde olur.

Vay, Guven Erkin Erkal ekolunden kalan olmus mu..
    Metilen bunu beğendi.

sadraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight200
    Şeker hakkında yaklaşık 40 tane makale yazdım. 3 gün önce bitti makaleler ve 3 gündür bende şekeri bıraktım.

Tahmin ettiğinizden çok ciddi hastalıklara davetiye çıkarıyor bırakın sizde.

Önceden bende şeker kullanmayanlarla dalga geçirdim sanki 200 sene yaşayacaksın ne bu panik diye ama işin içine girince anladım aman ha.

Bu arada tebrikler güzel bir karar almışsın

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şekeri ve ekmeği çıkarırsak geriyee ne kalır ki düzenli kırmızı et tüketebilen kilo almaz bu da kısa bir bilgi

ernaltnts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda pcx
    Şekerle ilişkisini kesemeyenlere 'That Sugar Film' isimli filmi izlemelerini tavsiye ederim. Şekerli yiyecek, içeceklere karşı olan bakış açınızı değiştirebilecek bir film.
    http://m.imdb.com/title/tt3892434/
    hyanax100 bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Sırf şeker ve ekmekle olmaz. Akşamları yürüyüş,koşu yapmanı tavsiye ederim. Üç ayda vereceğini bir ayda verebilirsin.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Şekerin kokainden farkı yok. İkiside bağımlılık yapıyor ikiside insan vücuduna zararlı.

Biz hernekadar hepobur canlılar olsakta, tarıma geçtikten sonra yediğimiz yiyeceklere vücud tam anlamıyla adapte olmuş değil. Modern hastalıkların bir çoğu bu tarım devrinden sonra türemişler.

Ekmeyi suyu kesip gece gündüz et yemek lazım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Yaşım 26 sigarayı hayatımdan çıkaralı 3 sene civarı oldu, çayıma ve kahveme şeker atmayı 15 yaşımda bırakmıştım, ekmek olarak beyaz ekmek hariç tahıllı esmer ekmeklerden tüketiyorum fakat günde en fazla 2-3 dilim, (her sabah yediğim poğaçayı saymazsak) tuzu da hayatımdan "tamamen" çıkarmıştım 2 sene kadar önce fakat doktorum bunun sağlıksız olduğunu söyledi 5-6 ay kadar önce onun için "azar azar" koymaya başladım, kola hayatım boyunca içmedim desem yeridir hiçbir zaman çekici gelmedi tadı bana, buzlu çay içerdim bolca (marka vermiyorum) ama onun da koladan aşağı kalır yanı yok 22 yaşımdan beridir yemeğimle ya ayran ya su içiyorum herkese tavsiye ederim yemeğin tadını çok daha iyi alıyorsunuz su ile.

Hayatımdan zararlı şeylerin tamamına yakınını çıkardım diyebilirim ayda yılda bir yediğim gofretleri saymazsak. Bunları erken bir yaşta yapmanın gururu ile herkesi bu sağlıklı beslenme koşullarına davet ediyorum. Su çok güzel gelsenize...

güzel dilekleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim.

şeker ve karbonhidrat vücutta yağ olarak depolanıyor. belli bir yaşın üzerinde hissetmeye başlıyorsunuz zaten. rahatsızlık veriyor.

bu arada yazmayı unutmuşum, pilav ve makarnayı da kestim. bunlar da direkt yağ olarak depolanıyor.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Eti kim kaybetmişki biz bulalım
    Almanyada yaşamıyoruzki herşey bedavadan biraz pahalı olsun .)

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    O zaman dans

zabuzaretta, Kübra006 ve ogzcngdk bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "ıyy o ne biçim göbek öyle"

kafama dank eden sözler bunlardı. hanım, suratıma sanki keskin bir bıçak fırlatır gibi atmıştı bu sözleri.

lan dedim ben ne yapıyorum? her öğün ekmek, şekerli içecekler, akşam otururken cips, bisküvi, çikolata gömmeler.

ne yapıyorum ben! evet aniden beliren göbeğime karşı dedim bunları.

o vakit şekeri, ekmeği hayatımdan çıkardım. ve inanır mısınız bilmiyorum ama bu hareketim 1 hafta içinde etkisini göstermeye başladı. eski şişkinliğim azaldı. kendimi daha enerjik hissettim.

sizlere de tavsiye ederim. şekeri ve ekmeği kesin.
    Tamamen aynı düşünceler belirdi geçen Pazar günü göbeğimin çok şiştiğini farkettim çıplak tartıya çıktım o da ne 95kg 1 haftada 3 kilo almışım.
    Acilen 3-5 kilo zayıflama hedefi koydum. Ekmek zaten fazla yemem ama dediğin abur cubur cips ve çikolata yaptı bunları. Sabah kahvaltıda gömülen poğaça ve börekler yüzünden oldu biliyorum. Sabahı tamamen kestim, öğlen sadece 1 tabak çorba 1 dilim ekmek, Akşam yemeklerini de eşime dedim hamur işi yapma dayanamam sulu yemek yap zeytinyağlı vs . Başka çaresi yok. 2 günde 1.5 kilo gitmiş neyse ki.
    Kış geldi spor da yapamıyorum, vucut kendini korumaya aldı mübarek. Yılbaşı gecesi de malum yemeden olmaz artık ondan sonra bir düzene sokmak gerekecek.

Bol bol su için metebolizma çalışıyor imkanınız varsa maydanozu suda kaynatın içine limon sıkıp için metebolizmayı hızlandırın

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Miğde kelepçesiz başardıysan eğer, çok büyük irade. Kutlarım.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Tebrikler,

Ben sigarayı bırakalı 5 yıl, şekeri bırakalı 3 yıl, ekmeği bırakalı da 2 yıl kadar oldu.

Yalnız o göbek bir gecede çıkmıyor, kendimizi kandırmayalım

Öyle hemen bir kaç ayda da erimez, ama vazgeçmeyin.

2 yıldır hafta da 3 gün ciddi fıtness çalışıyorum, göğüs/omuz/sırt/kollar da gözle görülür gelişme sağladım.

Ama göbek gitmiyor kardeşim

Bir haftadır da boş günlerimde 1saat cardio yapıyorum. Yani 3 gün fitness, 3 gün cardio. Eriticem inşallah.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keki yerken görünce bile iradesini kaybediyor insan. ilk fotoda kahvecide otururken kaç kiloydun birkan

birkan kusura bakma ilk fotolarda mazot bidonu gibiymişsin, neyse ki sonradan durumu toparlamışsın, tebrik ederim. tam bir before/after olmuş.

ufak bir not: mekik çekmekle göbek erimez. göbeği eritmek için beslenme rejiminizi tamamen değiştirmeniz gerekiyor.

Öyle kilo verirsiniz yağ yakmak büyük sıkıntı yağ vakumluyolar ameliyat ile bi bakın yada cardio yapacaksınız

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)