Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MEVZULAR

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Duke 250 17
    Son birkaç aydır takip ettiğim bir Youtube kanalı, BaBaLa TV. Daha önceleri çıkardığı şarkılar ile de tanınan Oğuzhan Uğur'un kurduğu bir kanal. Bu kişi aynı zamanda Ergenekon'dan içeri atılan eski istihbarat subayı Hasan Atilla Uğur'un öz oğlu. Kendisi eğlenceli bir kişilik olmasına karşın kanalında "Kendim olduğum" dediği bir videolar serisi var, MEVZULAR. Bu seride ülkenin geçmişinde yaşadığı veya güncel konuları kendi üslubu ile yorumluyor. Öyle Youtube'da dolu olan boş boş içerikler ile doldurularak yüklenmiş on dakikalık videolardan değil, adam konuşmadığı kısımları editle atıyor ki dolu dolu 10 dakika verebilsin izleyicisine. Bu arada bu seride kendisi "gerçek izleyicisine" hitap ettiğini açık açık dile getiriyor.

Bu seriyi izleyecek olan insanların, daha çok yeni nesillerin çok şey öğreneceği kanaatindeyim. Sıkılmadan izleyeceğiniz size bir şeyler katacak olan videolar bunlar. 4 ay gibi kısa bir süre önce açıldı kanal ama şuan 500.000 aboneyi geçmiş bulunmakta hatta belki bir çoğunuz haberdar. Ben haberdar olmayan insanlara bu kanalı duyurmak istedim. Herhangi bir bağlantım yok kendisi ile şahsen tanımam, ama videolarının her Türk vatandaşına çok şey katacağını düşündüğümden paylaşmak istedim. Umarım birilerine ulaşır bu videolar. Herkese iyi forumlar.

Not: Yalnızca MEVZULAR serisinin içeriği böyle diğer videoları genelde eğlence amaçlı, yine de mesajlarla dolu.

https://www.youtube.com/watch?v=CxF1...pe0t5ec68BF4oW

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Takip ettiğim bir kişidir kendisi.Ülkenin böle düşünceli ve bilgili insanlara ihtiyacı var.Umarım hep devam eder.Benden tam puan.

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    yıllardır takip ederim çok severim kendisini.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    haddinden fazla meşhur oldu kendisi,
    popüler kültürün yeni pirensi.
    zannedersem bu kadar şöhreti ve parayı layıkıyla kaldıramıyor, fena yalpalıyor şu aralar.
    ekşiciler leş kargası gibi çökmüş üstüne, intikam peşinde,
    o kavga bitmez,
    oğuzhan uğur yeterince meşhur oldu, piyasadan silinmez, eşek yüküyle para kazanmaya devam eder.
    değişik bir espiri anlayışı var, sahne enerjisi yüksek...
    işi ordan götürdü zaten de
    mevzular filan, bu arkadaşın çapından büyük işlere heveslenmesidir.
    ortalama üzeri bi espiri kabiliyetine sahip bahçelievler tikkisi kıvamında birisi bu,
    fazlası değil.
    ha işine iyi sahip çıkıyor, hırslı...
    ordan alır yürür.
    memlekette işini iyi yapan ayakkabı tamircisi olsan alır yürürsün,
    öyle bir yokluk var.
    ama mevzular?
    süslenmiş kahvehane muhabbetinden fazlası yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)